MECZ
30.09.18 | 1. runda klasyf. | Guillermina Naya | Zaina Nait Omar | 6-1, 6-3 | Charleston | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
USA
18.10.00, 23 lat
18.10.00, 23 lat
Guillermina Naya vs. Zaina Nait Omar - Wzajemne mecze
30.09.18 | 1. runda klasyf. | Guillermina Naya | Zaina Nait Omar | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | Charleston | ceglana |
Guillermina Naya form & Zaina Nait Omar form
Guillermina Naya - ostatnie mecze
Buenos Aires - ceglana | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Valeriya Strakhova | 5-7, 7-5, 1-2, - Guillermina Naya - krecz | szczegóły meczu | |
Colina - ceglana | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Yuliia Starodubtseva | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Sada Nahimana | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Anastasia Sukhotina | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
29.10.23 Półfinał | vs. Martina Colmegna | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.10.23 Finał | vs. Brenda Fruhvirtova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.10.23 2. runda | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.10.23 Ćwierćfinał | vs. Anna Turati | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.10.23 1. runda | vs. Paola Lopez | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Seville - ceglana | ||||
13.10.23 Półfinał | vs. Lois Boisson | 7-5, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.10.23 Ćwierćfinał | vs. Aneta Kladivova | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
11.10.23 2. runda | vs. Isabella Shinikova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.10.23 1. runda | vs. Angela Fita Boluda | 3-0, Angela Fita Boluda - krecz | szczegóły meczu | |
09.10.23 Klasyf. | vs. Gyeong Seo Lee | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
08.10.23 2. runda klasyf. | vs. Laura Boehner | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Slobozia - ceglana | ||||
20.09.23 1. runda | vs. Ella Seidel | 7-66, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.09.23 Klasyf. | vs. Chiara Fornasieri | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
18.09.23 2. runda klasyf. | vs. Maria Theodora Stancescu | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Leiria - twarda | ||||
13.09.23 1. runda | vs. Angelina Voloshchuk | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Zaragoza - ceglana | ||||
09.09.23 Finał | vs. Solana Sierra | 6-4, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.09.23 Półfinał | vs. Ashley Lahey | 1-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.09.23 Ćwierćfinał | vs. Diletta Cherubini | 6-74, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.09.23 2. runda | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 0-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.09.23 1. runda | vs. Olga Saez Larra | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Cleveland - twarda | ||||
19.08.23 1. runda klasyf. | vs. Magdalena Frech | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W40 Arequipa - ceglana | ||||
17.08.23 2. runda | vs. Jana Kolodynska | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.08.23 1. runda | vs. Jaeda Daniel | 6-3, 6-74, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Junin - ceglana | ||||
02.08.23 1. runda | vs. Luciana Blatter | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bragado - ceglana | ||||
28.07.23 Ćwierćfinał | vs. Solana Sierra | 4-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.07.23 2. runda | vs. Lourdes Ayala | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu |
Zaina Nait Omar - ostatnie mecze
W25 Florence - twarda | ||||
14.10.19 2. runda klasyf. | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.10.19 1. runda klasyf. | vs. Shelby Prince | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Sumter - twarda | ||||
10.06.19 1. runda klasyf. | vs. Petia Arshinkova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Charleston - ceglana | ||||
30.09.18 1. runda klasyf. | vs. Guillermina Naya | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Hilton Head - ceglana | ||||
24.09.18 1. runda klasyf. | vs. Shannon Hudson | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Sumter - twarda | ||||
11.06.18 1. runda klasyf. | vs. Emily Fanning | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Osprey - ceglana | ||||
22.05.18 1. runda klasyf. | vs. Anca Craciun | 6-3, 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Pelham - ceglana | ||||
09.04.18 2. runda klasyf. | vs. Ashley Weinhold | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.04.18 1. runda klasyf. | vs. Spirit Edley | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Tampa - ceglana | ||||
11.03.18 1. runda klasyf. | vs. Libby Muma | 6-4, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Orlando - ceglana | ||||
04.03.18 1. runda klasyf. | vs. Yolande Leacock | 6-3, 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Florence - twarda | ||||
16.10.17 1. runda klasyf. | vs. Abigail Forbes | 3-3, - Zaina Nait Omar - krecz | szczegóły meczu | |
Hilton Head - ceglana | ||||
02.10.17 1. runda klasyf. | vs. Meg Kowalski | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Charleston - ceglana | ||||
25.09.17 1. runda klasyf. | vs. Sophia Hatton | 2-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
Sumter - twarda | ||||
12.06.17 1. runda klasyf. | vs. Nikita Uberoi | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
12.06.17 2. runda klasyf. | vs. Victoria Emma | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Hilton Head - ceglana | ||||
03.10.16 1. runda klasyf. | vs. Alessandra Crump | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
03.10.16 2. runda klasyf. | vs. Alana Smith | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu |