MECZ
28.11.16 | Klasyf. | Guillermina Naya | Maria Jazmin Amicuzi | 6-3, 6-3 | Santiago | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Argentyna
26.11.99, 24 lat
26.11.99, 24 lat
Guillermina Naya vs. Maria Jazmin Amicuzi - Wzajemne mecze
10.10.19 | 2. runda | Guillermina Naya | Maria Jazmin Amicuzi | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | W15 Buenos | ceglana |
28.11.16 | Klasyf. | Guillermina Naya | Maria Jazmin Amicuzi | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | Santiago | ceglana |
Guillermina Naya form & Maria Jazmin Amicuzi form
Guillermina Naya - ostatnie mecze
Buenos Aires - ceglana | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Valeriya Strakhova | 5-7, 7-5, 1-2, - Guillermina Naya - krecz | szczegóły meczu | |
Colina - ceglana | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Yuliia Starodubtseva | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Sada Nahimana | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Anastasia Sukhotina | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
29.10.23 Półfinał | vs. Martina Colmegna | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.10.23 Finał | vs. Brenda Fruhvirtova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.10.23 2. runda | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.10.23 Ćwierćfinał | vs. Anna Turati | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.10.23 1. runda | vs. Paola Lopez | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Seville - ceglana | ||||
13.10.23 Półfinał | vs. Lois Boisson | 7-5, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.10.23 Ćwierćfinał | vs. Aneta Kladivova | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
11.10.23 2. runda | vs. Isabella Shinikova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.10.23 1. runda | vs. Angela Fita Boluda | 3-0, Angela Fita Boluda - krecz | szczegóły meczu | |
09.10.23 Klasyf. | vs. Gyeong Seo Lee | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
08.10.23 2. runda klasyf. | vs. Laura Boehner | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Slobozia - ceglana | ||||
20.09.23 1. runda | vs. Ella Seidel | 7-66, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.09.23 Klasyf. | vs. Chiara Fornasieri | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
18.09.23 2. runda klasyf. | vs. Maria Theodora Stancescu | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Leiria - twarda | ||||
13.09.23 1. runda | vs. Angelina Voloshchuk | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Zaragoza - ceglana | ||||
09.09.23 Finał | vs. Solana Sierra | 6-4, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.09.23 Półfinał | vs. Ashley Lahey | 1-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.09.23 Ćwierćfinał | vs. Diletta Cherubini | 6-74, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.09.23 2. runda | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 0-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.09.23 1. runda | vs. Olga Saez Larra | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Cleveland - twarda | ||||
19.08.23 1. runda klasyf. | vs. Magdalena Frech | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W40 Arequipa - ceglana | ||||
17.08.23 2. runda | vs. Jana Kolodynska | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.08.23 1. runda | vs. Jaeda Daniel | 6-3, 6-74, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Junin - ceglana | ||||
02.08.23 1. runda | vs. Luciana Blatter | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bragado - ceglana | ||||
28.07.23 Ćwierćfinał | vs. Solana Sierra | 4-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.07.23 2. runda | vs. Lourdes Ayala | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu |
Maria Jazmin Amicuzi - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
28.09.20 Klasyf. | vs. Maja Radenkovic | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
22.09.20 1. runda | vs. Rita Atik | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Saint - ceglana | ||||
09.09.20 1. runda | vs. Oceane Babel | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.09.20 Klasyf. | vs. Axana Mareen | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
11.03.20 Klasyf. | vs. Zoe Hitt | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
10.03.20 2. runda klasyf. | vs. Raveena Kingsley | Raveena Kingsley - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
W60 Colina - ceglana | ||||
04.11.19 1. runda klasyf. | vs. Jazmin Ortenzi | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60 Asuncion - ceglana | ||||
28.10.19 1. runda klasyf. | vs. Victoria Bosio | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Buenos - ceglana | ||||
10.10.19 2. runda | vs. Guillermina Naya | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.10.19 1. runda | vs. Tatiana Terwindt | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Santiago - ceglana | ||||
03.10.19 2. runda | vs. Pauline Wuarin | 6-3, 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.10.19 1. runda | vs. Susan Doldan | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Buenos - ceglana | ||||
16.09.19 2. runda klasyf. | vs. Juana Larranaga | 6-4, 5-7, 6-10 | szczegóły meczu | |
W15 Buenos - ceglana | ||||
12.09.19 2. runda | vs. Ivania Martinich | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.09.19 1. runda | vs. Susan Doldan | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Villa Del - ceglana | ||||
14.11.18 2. runda | vs. Jazmin Ortenzi | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.11.18 1. runda | vs. Susan Doldan | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Colina - ceglana | ||||
03.11.18 2. runda klasyf. | vs. Luisa Stefani | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.11.18 1. runda klasyf. | vs. Francisca Araneda Orellana | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
19.09.18 2. runda | vs. Sofia Luini | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.09.18 1. runda | vs. Marcela Bueno | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Luque - twarda | ||||
05.09.18 1. runda | vs. Nathalia Wolf Gasparin | 5-7, 3-5, - Maria Jazmin Amicuzi - krecz | szczegóły meczu | |
Asuncion - ceglana | ||||
27.08.18 1. runda | vs. Sara Castellano | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Lambare - ceglana | ||||
20.08.18 1. runda | vs. Erika Drozd Pereira | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Guayaquil - ceglana | ||||
15.08.18 2. runda | vs. Juliana Valero | 7-5, 6-76, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.08.18 1. runda | vs. Francesca Lilliegren | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Guayaquil - ceglana | ||||
07.08.18 1. runda | vs. Akilah James | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Villa Del - ceglana | ||||
23.04.18 2. runda klasyf. | vs. Pilar Becerra | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.04.18 Klasyf. | vs. Victoria Ariadna Beccio | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
22.04.18 1. runda klasyf. | vs. Lola Cincunegui | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu |