MECZ
06.03.17 | Klasyf. | Guillermina Naya | Flavia Guimaraes Bueno | 7-5, 6-4 | Sao Paulo | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Guillermina Naya vs. Flavia Guimaraes Bueno - Wzajemne mecze
13.07.17 | 2. runda | Guillermina Naya | Flavia Guimaraes Bueno | 6-1, 7-61 | szczegóły meczu | Campos Do | twarda |
06.03.17 | Klasyf. | Guillermina Naya | Flavia Guimaraes Bueno | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | Sao Paulo | ceglana |
Guillermina Naya form & Flavia Guimaraes Bueno form
Guillermina Naya - ostatnie mecze
Buenos Aires - ceglana | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Valeriya Strakhova | 5-7, 7-5, 1-2, - Guillermina Naya - krecz | szczegóły meczu | |
Colina - ceglana | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Yuliia Starodubtseva | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Sada Nahimana | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Anastasia Sukhotina | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
29.10.23 Półfinał | vs. Martina Colmegna | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.10.23 Finał | vs. Brenda Fruhvirtova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.10.23 Ćwierćfinał | vs. Anna Turati | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.10.23 2. runda | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.10.23 1. runda | vs. Paola Lopez | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Seville - ceglana | ||||
13.10.23 Półfinał | vs. Lois Boisson | 7-5, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.10.23 Ćwierćfinał | vs. Aneta Kladivova | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
11.10.23 2. runda | vs. Isabella Shinikova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.10.23 1. runda | vs. Angela Fita Boluda | 3-0, Angela Fita Boluda - krecz | szczegóły meczu | |
09.10.23 Klasyf. | vs. Gyeong Seo Lee | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
08.10.23 2. runda klasyf. | vs. Laura Boehner | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Slobozia - ceglana | ||||
20.09.23 1. runda | vs. Ella Seidel | 7-66, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.09.23 Klasyf. | vs. Chiara Fornasieri | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
18.09.23 2. runda klasyf. | vs. Maria Theodora Stancescu | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Leiria - twarda | ||||
13.09.23 1. runda | vs. Angelina Voloshchuk | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Zaragoza - ceglana | ||||
09.09.23 Finał | vs. Solana Sierra | 6-4, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.09.23 Półfinał | vs. Ashley Lahey | 1-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.09.23 Ćwierćfinał | vs. Diletta Cherubini | 6-74, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.09.23 2. runda | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 0-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.09.23 1. runda | vs. Olga Saez Larra | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Cleveland - twarda | ||||
19.08.23 1. runda klasyf. | vs. Magdalena Frech | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W40 Arequipa - ceglana | ||||
17.08.23 2. runda | vs. Jana Kolodynska | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.08.23 1. runda | vs. Jaeda Daniel | 6-3, 6-74, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Junin - ceglana | ||||
02.08.23 1. runda | vs. Luciana Blatter | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bragado - ceglana | ||||
28.07.23 Ćwierćfinał | vs. Solana Sierra | 4-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.07.23 2. runda | vs. Lourdes Ayala | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu |
Flavia Guimaraes Bueno - ostatnie mecze
Villa Del - ceglana | ||||
25.04.18 2. runda | vs. Victoria Bosio | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.04.18 1. runda | vs. Paulina Jastrzebska | 6-4, 2-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
23.04.18 2. runda klasyf. | vs. Miyumi Milagros Saguchi | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
23.04.18 Klasyf. | vs. Anna Gabriella Fischer Marcondes Ferraz | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Villa Dolores - ceglana | ||||
16.04.18 2. runda klasyf. | vs. Melina Ferrero | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Sao Jose - ceglana | ||||
13.03.18 1. runda | vs. Barbara Gatica | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
12.03.18 Klasyf. | vs. Kamilla Kokeladze | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.03.18 1. runda klasyf. | vs. Alice Marques | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.03.18 2. runda klasyf. | vs. Raquel Martini | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
Campinas - ceglana | ||||
05.03.18 Klasyf. | vs. Lara Escauriza | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.03.18 1. runda klasyf. | vs. Renata Dias | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.03.18 2. runda klasyf. | vs. Erika Drozd Pereira | 6-0, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Sao Paulo - ceglana | ||||
26.02.18 2. runda klasyf. | vs. Stephanie Petit | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.02.18 1. runda klasyf. | vs. Maria Victoria Prado | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Curitiba - ceglana | ||||
18.02.18 1. runda klasyf. | vs. Maria Del Rosario Vazquez | 6-3, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Luque - twarda | ||||
18.12.17 1. runda | vs. Carla Lucero | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Santa Cruz - ceglana | ||||
13.12.17 2. runda | vs. Noelia Zeballos | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.12.17 1. runda | vs. Dolores Molina Portela | 6-3, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Santiago - ceglana | ||||
05.12.17 1. runda | vs. Maria Gutierrez Carrasco | 1-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.12.17 Klasyf. | vs. Andrea Duva | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Catanduva - ceglana | ||||
28.11.17 1. runda | vs. Carla Lucero | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Cucuta - ceglana | ||||
07.11.17 1. runda | vs. Emily Appleton | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Pereira - ceglana | ||||
31.10.17 1. runda | vs. Maria Herazo Gonzalez | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
11.10.17 2. runda | vs. Camila Giangreco Campiz | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
09.10.17 1. runda | vs. Rafaela Rodrigues Dos Santos | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Villa Del - ceglana | ||||
04.10.17 2. runda | vs. Eugenia Ganga | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
02.10.17 1. runda | vs. Julieta Estable | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
13.09.17 1. runda | vs. Ivania Martinich | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Schoonhoven - ceglana | ||||
28.08.17 1. runda klasyf. | vs. Vivien Sandberg | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Rotterdam - ceglana | ||||
23.08.17 1. runda | vs. Liv Geurts | 7-65, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu |