MECZ
15.07.17 | Półfinał | Guillermina Naya | Akilah James | 6-2, 6-1 | Campos Do | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Guillermina Naya | Akilah James | |
1. podanie % | 26/45 (58%) | 26/41 (63%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 16/26 (62%) | 10/26 (38%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 9/19 (47%) | 2/15 (13%) |
Zdobyte break-ball | 6/8 (75%) | 2/4 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 29/41 (71%) | 20/45 (44%) |
Zdobyte punkty – razem | 54/86 (63%) | 32/86 (37%) |
Double foul | 4 | 7 |
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Guillermina Naya vs. Akilah James - Wzajemne mecze
15.07.17 | Półfinał | Guillermina Naya | Akilah James | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | Campos Do | twarda |
Guillermina Naya form & Akilah James form
Guillermina Naya - ostatnie mecze
Buenos Aires - ceglana | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Valeriya Strakhova | 5-7, 7-5, 1-2, - Guillermina Naya - krecz | szczegóły meczu | |
Colina - ceglana | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Yuliia Starodubtseva | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Sada Nahimana | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Anastasia Sukhotina | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
29.10.23 Finał | vs. Brenda Fruhvirtova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.10.23 Półfinał | vs. Martina Colmegna | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
28.10.23 Ćwierćfinał | vs. Anna Turati | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.10.23 2. runda | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.10.23 1. runda | vs. Paola Lopez | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Seville - ceglana | ||||
13.10.23 Półfinał | vs. Lois Boisson | 7-5, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.10.23 Ćwierćfinał | vs. Aneta Kladivova | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
11.10.23 2. runda | vs. Isabella Shinikova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.10.23 1. runda | vs. Angela Fita Boluda | 3-0, Angela Fita Boluda - krecz | szczegóły meczu | |
09.10.23 Klasyf. | vs. Gyeong Seo Lee | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
08.10.23 2. runda klasyf. | vs. Laura Boehner | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Slobozia - ceglana | ||||
20.09.23 1. runda | vs. Ella Seidel | 7-66, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.09.23 Klasyf. | vs. Chiara Fornasieri | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
18.09.23 2. runda klasyf. | vs. Maria Theodora Stancescu | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Leiria - twarda | ||||
13.09.23 1. runda | vs. Angelina Voloshchuk | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Zaragoza - ceglana | ||||
09.09.23 Finał | vs. Solana Sierra | 6-4, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.09.23 Półfinał | vs. Ashley Lahey | 1-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.09.23 Ćwierćfinał | vs. Diletta Cherubini | 6-74, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.09.23 2. runda | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 0-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.09.23 1. runda | vs. Olga Saez Larra | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Cleveland - twarda | ||||
19.08.23 1. runda klasyf. | vs. Magdalena Frech | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W40 Arequipa - ceglana | ||||
17.08.23 2. runda | vs. Jana Kolodynska | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.08.23 1. runda | vs. Jaeda Daniel | 6-3, 6-74, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Junin - ceglana | ||||
02.08.23 1. runda | vs. Luciana Blatter | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bragado - ceglana | ||||
28.07.23 Ćwierćfinał | vs. Solana Sierra | 4-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.07.23 2. runda | vs. Lourdes Ayala | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu |
Akilah James - ostatnie mecze
W25 Sumter - twarda | ||||
13.06.22 1. runda klasyf. | vs. Isabelle Boulais | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sao - ceglana | ||||
12.05.22 2. runda | vs. Tiziana Rossini | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
11.05.22 1. runda | vs. Chiara Girelli | 2-6, 7-63, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Curitiba - ceglana | ||||
04.05.22 1. runda | vs. Marina Bulbarella | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sao - ceglana | ||||
26.04.22 1. runda | vs. Sabastiani Leon | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Guatemala - twarda | ||||
25.11.21 2. runda | vs. Melisa Morales | 6-0, 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.11.21 1. runda | vs. Fernanda Astete | 3-6, 7-61, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Norman - twarda | ||||
13.10.21 1. runda | vs. Ivana Corley | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
28.09.21 1. runda | vs. Sofia Sewing | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
23.09.21 2. runda | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.09.21 1. runda | vs. Isabella Barrera Aguirre | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Don - dywanowa | ||||
21.07.21 2. runda | vs. Erica Oosterhout | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.07.21 1. runda | vs. Lilly Elida Haseth | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
04.05.21 Klasyf. | vs. Yasmin Ezzat | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.05.21 2. runda klasyf. | vs. Login Khairy | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
27.04.21 Klasyf. | vs. Helena Stevic | 3-6, 7-5, 7-10 | szczegóły meczu | |
26.04.21 1. runda klasyf. | vs. Renad Ayman Maamoun | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.04.21 2. runda klasyf. | vs. Nadine Keller | 2-6, 6-1, 10-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
27.01.21 1. runda | vs. Chantal Skamlova | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
20.01.21 1. runda | vs. Lexie Stevens | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
12.03.20 2. runda | vs. Anastasia Nefedova | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
10.03.20 1. runda | vs. Kelly Williford | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
28.01.20 1. runda | vs. Arianne Hartono | 6-4, 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
21.01.20 1. runda | vs. Arianne Hartono | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Metepec - twarda | ||||
25.10.19 Ćwierćfinał | vs. Kirsten-Andrea Weedon | 6-2, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.10.19 2. runda | vs. Amber Washington | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.10.19 1. runda | vs. Mariana Ossa | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Metepec - twarda | ||||
18.10.19 Ćwierćfinał | vs. Arisha Ladhani | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.10.19 2. runda | vs. Angela Bonilla | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Lubbock - twarda | ||||
18.09.19 1. runda | vs. Margarita Skryabina | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu |