MECZ
15.07.19 | 1. runda klasyf. | Greta Medeghini | Victoria Ariadna Beccio | 6-3, 6-3 | W15 Tabarka | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Włochy
04.07.01, 22 lat
04.07.01, 22 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Argentyna
15.11.97, 26 lat
15.11.97, 26 lat
Greta Medeghini vs. Victoria Ariadna Beccio - Wzajemne mecze
15.07.19 | 1. runda klasyf. | Greta Medeghini | Victoria Ariadna Beccio | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | W15 Tabarka | ceglana |
Greta Medeghini form & Victoria Ariadna Beccio form
Greta Medeghini - ostatnie mecze
W15 Sharm - twarda | ||||
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Giuliana Bestetti | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Charlotte Van Zonneveld | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Katarina Kuzmova | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.03.24 Klasyf. | vs. Lucia Tognoni | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Jennifer Dourado Zimermman | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
26.02.24 2. runda klasyf. | vs. Diana Yakovleva | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Shuchi Chen | 6-4, 1-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Elisa Andrea Camerano | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
12.02.24 2. runda klasyf. | vs. Sarafina Olivia Hansen | 6-77, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Anjali Kotecha | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
10.12.23 1. runda klasyf. | vs. Andrea Roots | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
03.12.23 1. runda klasyf. | vs. Melis Ayda Uyar | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
27.11.23 2. runda klasyf. | vs. Jelena Ristic | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Ipek Sakiroglu | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
02.10.23 2. runda klasyf. | vs. Diana Yakovleva | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
24.07.23 1. runda klasyf. | vs. Mariia Bergen | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
17.07.23 2. runda klasyf. | vs. Bianca Elena Barbulescu | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Chahd Berriri | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
09.07.23 1. runda klasyf. | vs. Lilly Rose Tengbe | 1-6, 6-3, 3-10 | szczegóły meczu | |
W15 Bucharest - ceglana | ||||
20.06.23 Klasyf. | vs. Sabina Dadaciu | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.06.23 2. runda klasyf. | vs. Ana-Maria Gavrilovici | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.06.23 1. runda klasyf. | vs. Andreea Stefania Dinca | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Banja - ceglana | ||||
05.06.23 2. runda klasyf. | vs. Olivia Bergler | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
02.05.23 Klasyf. | vs. Giulia Tedesco | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.05.23 2. runda klasyf. | vs. Lucy Dawson | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
26.04.23 1. runda | vs. Pauline Courcoux | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
17.04.23 2. runda klasyf. | vs. Jiaqi Wang | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Isha Budwal | 6-3, 2-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
27.03.23 2. runda klasyf. | vs. Victoria Mikhaylova | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
21.03.23 Klasyf. | vs. Lidiia Rasskovskaia | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Victoria Ariadna Beccio - ostatnie mecze
W25 Cordoba - ceglana | ||||
04.04.21 1. runda klasyf. | vs. Mell Elizabeth Reasco Gonzalez | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Villa - ceglana | ||||
29.03.21 1. runda klasyf. | vs. Lucia Peyre | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Buenos - ceglana | ||||
22.03.21 2. runda klasyf. | vs. Andrea Gamiz | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.03.21 1. runda klasyf. | vs. Emma Jazmin Seo | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Santiago - ceglana | ||||
30.09.19 Klasyf. | vs. Tatiana Carpio | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sao - ceglana | ||||
23.09.19 Klasyf. | vs. Sierra Stone | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Buenos - ceglana | ||||
19.09.19 2. runda | vs. Maria Paulina Perez Garcia | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.09.19 1. runda | vs. Candela Bugnon | 2-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Buenos - ceglana | ||||
12.09.19 2. runda | vs. Thaisa Grana Pedretti | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
11.09.19 1. runda | vs. Marcela Bueno | 6-1, 1-0, Marcela Bueno - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
29.07.19 1. runda klasyf. | vs. Elisa Andrea Camerano | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
22.07.19 1. runda klasyf. | vs. Elisa Andrea Camerano | 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
15.07.19 1. runda klasyf. | vs. Greta Medeghini | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Villa Del - ceglana | ||||
13.11.18 1. runda | vs. Barbara Gatica | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
19.09.18 2. runda | vs. Fernanda Brito | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.09.18 1. runda | vs. Vivian Mayumi Toma | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Cuneo - ceglana | ||||
12.08.18 Klasyf. | vs. Manon Peral | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.08.18 1. runda klasyf. | vs. Noemi Giraudo | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Sezze - ceglana | ||||
05.08.18 1. runda klasyf. | vs. Gaia Squarcialupi | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Villa Del - ceglana | ||||
25.04.18 2. runda | vs. Fernanda Brito | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.04.18 1. runda | vs. Rebeca Pereira | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
23.04.18 2. runda klasyf. | vs. Lucia Gianela Cabrera | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
23.04.18 Klasyf. | vs. Maria Jazmin Amicuzi | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
Villa Dolores - ceglana | ||||
16.04.18 2. runda klasyf. | vs. Maria Jazmin Amicuzi | 4-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
Sao Jose - ceglana | ||||
12.03.18 Klasyf. | vs. Giovanna Tomita | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
11.03.18 2. runda klasyf. | vs. Louise Reis De Campos | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
11.03.18 1. runda klasyf. | vs. Marina Oliveira Zotelli | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Campinas - ceglana | ||||
05.03.18 Klasyf. | vs. Dominique Schaefer | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
04.03.18 1. runda klasyf. | vs. Alessandra Mecchi De Oliveira Silva | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.03.18 2. runda klasyf. | vs. Vitoria De Brito Francisco | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu |