Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Wegry
04.02.00, 24 lat
04.02.00, 24 lat
Greta Arn vs. Reka Farbas - Wzajemne mecze
28.08.17 | 1. runda klasyf. | Greta Arn | Reka Farbas | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | Dunakeszi | ceglana |
Greta Arn form & Reka Farbas form
Greta Arn - ostatnie mecze
W25 Porto - twarda | ||||
27.09.20 1. runda klasyf. | vs. Valeriya Strakhova | 3-6, 7-5, 8-10 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
27.08.20 1. runda | vs. Lisa Ponomar | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.08.20 1. runda | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
25.08.20 1. runda | vs. Silvia Ambrosio | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
24.08.20 1. runda | vs. Kathleen Kanev | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Macon - halowa | ||||
27.02.20 2. runda | vs. Jessika Ponchet | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.02.20 1. runda | vs. Cristiana Ferrando | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.02.20 Klasyf. | vs. Marine Partaud | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W100 Cairo - twarda | ||||
10.02.20 Klasyf. | vs. Katarzyna Piter | - | szczegóły meczu | |
09.02.20 1. runda klasyf. | vs. Ritage Faizy | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Andrezieux - halowa | ||||
27.01.20 1. runda klasyf. | vs. Ekaterine Gorgodze | 6-4, 3-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
W100 Szekesfehervar - ceglana | ||||
23.10.19 1. runda | vs. Alexandra Cadantu | 0-6, - Greta Arn - krecz | szczegóły meczu | |
22.10.19 Klasyf. | vs. Lea Boskovic | 4-6, 7-62, 12-10 | szczegóły meczu | |
21.10.19 1. runda klasyf. | vs. Julia Grabher | 5-7, 6-3, 10-5 | szczegóły meczu | |
W60 Szekesfehervar - ceglana | ||||
16.10.19 1. runda | vs. Katarzyna Kawa | 7-65, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Roehampton - twarda | ||||
25.09.19 2. runda | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.09.19 1. runda | vs. Aleksandra Pitak | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Nanchang - twarda | ||||
09.09.19 1. runda | vs. Kateryna Baindl | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.09.19 Klasyf. | vs. Kaylah Mcphee | 7-60, 7-68 | szczegóły meczu | |
07.09.19 1. runda klasyf. | vs. Ying Zhang | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Chiswick - twarda | ||||
10.08.19 Półfinał | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.08.19 Ćwierćfinał | vs. Pemra Ozgen | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.08.19 2. runda | vs. Natalija Stevanovic | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.08.19 1. runda | vs. Angelica Blake | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Woking - twarda | ||||
31.07.19 1. runda | vs. Qinwen Zheng | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W80 Nur - twarda | ||||
17.07.19 1. runda | vs. Iryna Shymanovich | 6-2, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Biella - ceglana | ||||
02.07.19 1. runda | vs. Rebecca Sramkova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Tarvisio - ceglana | ||||
27.06.19 2. runda | vs. Reka-Luca Jani | 6-1, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.06.19 1. runda | vs. Nina Potocnik | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Saint - ceglana | ||||
15.05.19 1. runda | vs. Viktoriya Tomova | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Reka Farbas - ostatnie mecze
W15 Antalya - twarda | ||||
20.11.19 1. runda | vs. Haine Ogata | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
21.10.19 2. runda klasyf. | vs. Adrienn Horvath | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
15.10.19 Klasyf. | vs. Sapfo Sakellaridi | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.10.19 2. runda klasyf. | vs. Melis Ayda Uyar | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Kaposvar - ceglana | ||||
23.09.19 2. runda klasyf. | vs. Karolina Jaskiewicz | 6-4, 4-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
W15 Szekesfehervar - ceglana | ||||
11.09.19 1. runda | vs. Dorka Drahota Szabo | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.09.19 Klasyf. | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.09.19 1. runda klasyf. | vs. Marina Pavkovic | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Sandelfjord - ceglana | ||||
26.07.19 Ćwierćfinał | vs. Astrid Wanja Brune Olsen | 7-63, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.07.19 2. runda | vs. Ine Soltveit Stange | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
24.07.19 1. runda | vs. Fanny Ostlund | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.07.19 Klasyf. | vs. Beatrice Henriette Faureng | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Baja - ceglana | ||||
15.07.19 1. runda klasyf. | vs. Gabriela Nicole Tatarus | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Budapest - ceglana | ||||
24.06.19 1. runda klasyf. | vs. Katarina Kuzmova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tucepi - ceglana | ||||
07.05.19 Klasyf. | vs. Klara Ondrejcekova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.05.19 1. runda klasyf. | vs. Noka Juric | 6-4, 5-7, 10-4 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
07.03.19 2. runda | vs. Petra Januskova | 7-5, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.03.19 1. runda | vs. Andjela Jocovic | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.03.19 Klasyf. | vs. Yolande Leacock | 6-4, 7-69 | szczegóły meczu | |
04.03.19 1. runda klasyf. | vs. Xingchen Liu | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
13.11.18 1. runda | vs. Adithya Karunaratne | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
12.11.18 Klasyf. | vs. Eugenie Chapelle | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.11.18 1. runda klasyf. | vs. Ema Bolebruchova | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
06.11.18 1. runda | vs. Daria Snigur | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.11.18 Klasyf. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 2-6, 7-63, 7-63 | szczegóły meczu | |
04.11.18 2. runda klasyf. | vs. Laure Line Glaude | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Szekesfehervar - ceglana | ||||
05.09.18 1. runda | vs. Tamara Curovic | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
Budapest - ceglana | ||||
21.08.18 1. runda | vs. Laura Maluniakova | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Baja - ceglana | ||||
18.07.18 1. runda | vs. Nefisa Berberovic | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
17.07.18 Klasyf. | vs. Joanna Zawadzka | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu |