MECZ
15.09.19 | Klasyf. | Greetje Minnen | Sohyun Park | 6-2, 6-2 | Seoul | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Greetje Minnen | Sohyun Park | |
1. podanie % | 20/41 (49%) | 32/56 (57%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 18/20 (90%) | 17/32 (53%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 12/21 (57%) | 9/24 (38%) |
Zdobyte break-ball | 5/10 (50%) | 1/3 (33%) |
Punkty zdobyte przez return | 30/56 (54%) | 11/41 (27%) |
Zdobyte punkty – razem | 60/97 (62%) | 37/97 (38%) |
Double foul | 3 | 2 |
Asy | 2 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Sohyun Park | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Greetje Minnen | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-0 | Sohyun Park | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Greetje Minnen | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-2 | Sohyun Park | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Greetje Minnen | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Sohyun Park | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Greetje Minnen | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Sohyun Park | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Greetje Minnen | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Sohyun Park | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Greetje Minnen | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Sohyun Park | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Greetje Minnen | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Sohyun Park | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Greetje Minnen | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-2 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Greetje Minnen vs. Sohyun Park - Wzajemne mecze
15.09.19 | Klasyf. | Greetje Minnen | Sohyun Park | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | Seoul | twarda |
Greetje Minnen form & Sohyun Park form
Greetje Minnen - ostatnie mecze
Madrid - ceglana | ||||
23.04.24 Klasyf. | vs. Emiliana Arango | 6-2, 6-78, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.04.24 1. runda klasyf. | vs. Darja Semenistaja | 3-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Stuttgart - ceglana | ||||
14.04.24 Klasyf. | vs. Sachia Vickery | 6-72, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.04.24 1. runda klasyf. | vs. Olivia Gadecki | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
La Bisbal - ceglana | ||||
02.04.24 1. runda | vs. Kristina Mladenovic | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Miami - twarda | ||||
23.03.24 3. runda | vs. Yulia Putintseva | 2-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Lesya Tsurenko | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.03.24 Klasyf. | vs. Claire Liu | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Su-Wei Hsieh | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Charleston - twarda | ||||
15.03.24 Półfinał | vs. Elisabetta Cocciaretto | 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.03.24 Ćwierćfinał | vs. Rebeka Masarova | 7-62, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.03.24 2. runda | vs. Aliaksandra Sasnovich | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.03.24 1. runda | vs. Tamara Korpatsch | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
07.03.24 1. runda | vs. Katerina Siniakova | 5-7, 6-73 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
16.02.24 1. runda klasyf. | vs. Nao Hibino | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Doha - twarda | ||||
12.02.24 2. runda | vs. Marketa Vondrousova | 2-6, 6-0, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda | vs. Tatjana Maria | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.02.24 Klasyf. | vs. Martina Trevisan | 6-0, 7-65 | szczegóły meczu | |
09.02.24 1. runda klasyf. | vs. Rebeka Masarova | 1-6, 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
05.02.24 1. runda | vs. Arantxa Rus | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Linz - halowa | ||||
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Anna-Lena Friedsam | 6-2, 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
16.01.24 1. runda | vs. Clara Tauson | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
Hobart - twarda | ||||
09.01.24 1. runda | vs. Sofia Kenin | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Brisbane - twarda | ||||
31.12.23 1. runda | vs. Cristina Bucsa | 7-5, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Billie Jean - halowa | ||||
12.11.23 | vs. Anna Bondar | 3-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.11.23 Rubber 1 | vs. Dalma Galfi | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Daria Snigur | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Rouen - halowa | ||||
13.10.23 Ćwierćfinał | vs. Jaqueline Cristian | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.10.23 2. runda | vs. Simona Waltert | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.10.23 1. runda | vs. Yuriko Miyazaki | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu |
Sohyun Park - ostatnie mecze
W50 Shenzhen - twarda | ||||
17.04.24 1. runda | vs. Lanlana Tararudee | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Billie Jean - twarda | ||||
13.04.24 | vs. Xiyu Wang | 4-6, 3-2, Xiyu Wang - krecz | szczegóły meczu | |
12.04.24 Rubber 1 | vs. Rutuja Bhosale | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.04.24 | vs. Ruby Coffin | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W50 Kashiwa - twarda | ||||
02.04.24 1. runda | vs. Sofia Costoulas | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W50 Kofu - twarda | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Priscilla Hon | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
W35 Indore - twarda | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Thasaporn Naklo | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
12.03.24 1. runda | vs. Riya Bhatia | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Mumbai - twarda | ||||
09.02.24 Ćwierćfinał | vs. Katie Volynets | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.02.24 2. runda | vs. Camilla Rosatello | 6-3, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Vaishnavi Adkar | 6-2, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.02.24 Klasyf. | vs. Fanny Stollar | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Madhurima Sawant | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W50 Nonthaburi - twarda | ||||
09.01.24 1. runda | vs. Catherine Harrison | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W50 Nonthaburi - twarda | ||||
03.01.24 1. runda | vs. Aoi Ito | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Billie Jean - ceglana | ||||
11.11.23 | vs. Beatriz Haddad Maia | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.11.23 Rubber 1 | vs. Laura Pigossi | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W100 Shenzhen - twarda | ||||
19.10.23 1. runda | vs. Sofya Lansere | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Seoul - twarda | ||||
07.10.23 1. runda klasyf. | vs. Yeon Woo Ku | 6-72, 1-4, - Sohyun Park - krecz | szczegóły meczu | |
Osaka - twarda | ||||
10.09.23 Klasyf. | vs. Alexandra Eala | 6-4, 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
09.09.23 1. runda klasyf. | vs. Xiaodi You | 6-3, 5-1, Xiaodi You - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Nakhon - twarda | ||||
07.09.23 2. runda | vs. Aliona Falei | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.09.23 1. runda | vs. Zeel Desai | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Nakhon - twarda | ||||
31.08.23 2. runda | vs. Daria Kudashova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.08.23 1. runda | vs. Naho Sato | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Roehampton - twarda | ||||
23.07.23 Finał | vs. Asia Muhammad | 2-6, 0-1, - Sohyun Park - krecz | szczegóły meczu | |
21.07.23 Półfinał | vs. Naho Sato | 6-0, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.07.23 Ćwierćfinał | vs. Katy Dunne | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.07.23 1. runda | vs. Hephzibah Oluwadare | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.07.23 2. runda | vs. Tamira Paszek | Tamira Paszek - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu |