INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Shweta Rana vs. Greetje Minnen - Wzajemne mecze
30.06.16 | 2. runda | Greetje Minnen | Shweta Rana | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | Sharm El | twarda |
Shweta Rana form & Greetje Minnen form
Shweta Rana - ostatnie mecze
Bhopal - twarda | ||||
06.03.18 1. runda | vs. Prerna Bhambri | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Indore - twarda | ||||
27.11.17 1. runda klasyf. | vs. Jennifer Luikham | 6-3, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Pune - twarda | ||||
06.11.17 1. runda klasyf. | vs. Rishika Sunkara | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
20.09.17 1. runda | vs. Kelly Williford | 4-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
Cairo - ceglana | ||||
13.09.17 1. runda | vs. Naomi Totka | 4-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
Telavi - ceglana | ||||
12.07.17 1. runda | vs. Alexandra Walters | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Aurangabad - ceglana | ||||
08.06.17 Ćwierćfinał | vs. Ramya Natarajan | 1-6, 7-64, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.06.17 2. runda | vs. Alexandra Walters | 5-0, Alexandra Walters - krecz | szczegóły meczu | |
05.06.17 1. runda | vs. Prakriti Banwani | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Cairo - ceglana | ||||
19.04.17 1. runda | vs. Anhzelika Isaeva | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.04.17 Klasyf. | vs. Hania Abouelsaad | 7-62, 6-4 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
10.04.17 Klasyf. | vs. Junsai Wang | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.04.17 1. runda klasyf. | vs. Martina Pradova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
03.04.17 1. runda klasyf. | vs. Martina Pradova | 6-73, 7-5, 5-7 | szczegóły meczu | |
Gwalior - twarda | ||||
27.02.17 1. runda | vs. Mihika Yadav | 7-5, 2-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
Pune - twarda | ||||
26.10.16 2. runda | vs. Pranjala Yadlapalli | 6-3, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.10.16 1. runda | vs. Pareen Shivekar | 6-2, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
28.09.16 1. runda | vs. Ana Bianca Mihaila | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
22.09.16 2. runda | vs. Guadalupe Perez Rojas | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.09.16 1. runda | vs. Theiviya Selvarajoo | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
14.09.16 1. runda | vs. Minami Akiyama | 1-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
28.07.16 2. runda | vs. Victoria Muntean | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.07.16 1. runda | vs. Rio Kitagawa | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
21.07.16 2. runda | vs. Eleni Kordolaimi | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.07.16 1. runda | vs. Risa Hasegawa | 6-1, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
14.07.16 2. runda | vs. Brenda Njuki | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.07.16 1. runda | vs. Katya Malikova | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
05.07.16 1. runda | vs. Shelby Talcott | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
30.06.16 2. runda | vs. Greetje Minnen | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.06.16 1. runda | vs. Veronika Stotyka | 6-76, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu |
Greetje Minnen - ostatnie mecze
Miami - twarda | ||||
23.03.24 3. runda | vs. Yulia Putintseva | 2-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Lesya Tsurenko | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.03.24 Klasyf. | vs. Claire Liu | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Su-Wei Hsieh | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Charleston - twarda | ||||
15.03.24 Półfinał | vs. Elisabetta Cocciaretto | 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.03.24 Ćwierćfinał | vs. Rebeka Masarova | 7-62, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.03.24 2. runda | vs. Aliaksandra Sasnovich | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.03.24 1. runda | vs. Tamara Korpatsch | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
07.03.24 1. runda | vs. Katerina Siniakova | 5-7, 6-73 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
16.02.24 1. runda klasyf. | vs. Nao Hibino | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Doha - twarda | ||||
12.02.24 2. runda | vs. Marketa Vondrousova | 2-6, 6-0, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda | vs. Tatjana Maria | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.02.24 Klasyf. | vs. Martina Trevisan | 6-0, 7-65 | szczegóły meczu | |
09.02.24 1. runda klasyf. | vs. Rebeka Masarova | 1-6, 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
05.02.24 1. runda | vs. Arantxa Rus | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Linz - halowa | ||||
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Anna-Lena Friedsam | 6-2, 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
16.01.24 1. runda | vs. Clara Tauson | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
Hobart - twarda | ||||
09.01.24 1. runda | vs. Sofia Kenin | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Brisbane - twarda | ||||
31.12.23 1. runda | vs. Cristina Bucsa | 7-5, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Billie Jean - halowa | ||||
12.11.23 | vs. Anna Bondar | 3-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.11.23 Rubber 1 | vs. Dalma Galfi | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Daria Snigur | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Rouen - halowa | ||||
13.10.23 Ćwierćfinał | vs. Jaqueline Cristian | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.10.23 2. runda | vs. Simona Waltert | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.10.23 1. runda | vs. Yuriko Miyazaki | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Guangzhou - twarda | ||||
22.09.23 Półfinał | vs. Xiyu Wang | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.09.23 Ćwierćfinał | vs. Lucia Bronzetti | 6-78, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.09.23 2. runda | vs. Harriet Dart | 7-67, 6-75, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.09.23 1. runda | vs. Diane Parry | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
02.09.23 3. runda | vs. Daria Kasatkina | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu |