MECZ
11.04.19 | 1. runda | Greetje Minnen | Ipek Soylu | 7-65, 6-2 | W60 Istanbul | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Greetje Minnen | Ipek Soylu | |
1. podanie % | 39/67 (58%) | 42/73 (58%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 24/39 (62%) | 24/42 (57%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 19/28 (68%) | 14/31 (45%) |
Zdobyte break-ball | 4/10 (40%) | 2/2 (100%) |
Punkty zdobyte przez return | 35/73 (48%) | 24/67 (36%) |
Zdobyte punkty – razem | 78/140 (56%) | 62/140 (44%) |
Double foul | 2 | 6 |
Asy | 1 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Ipek Soylu | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Greetje Minnen | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Ipek Soylu | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Greetje Minnen | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Ipek Soylu | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Greetje Minnen | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-2 | Ipek Soylu | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Greetje Minnen | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-3 | Ipek Soylu | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Greetje Minnen | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-5 | Ipek Soylu | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Greetje Minnen | 5-6 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-6 | Ipek Soylu | |
0-0, 0-1, 1-1, 2-1, 2-2, 3-2, 3-3, 4-3, 5-3, 5-4, 6-4, 6-5 | ||
7-65 |
2 | ||
Greetje Minnen | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Ipek Soylu | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Greetje Minnen | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Ipek Soylu | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Greetje Minnen | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-2 | Ipek Soylu | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Greetje Minnen | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Ipek Soylu | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Greetje Minnen vs. Ipek Soylu - Wzajemne mecze
11.04.19 | 1. runda | Greetje Minnen | Ipek Soylu | 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | W60 Istanbul | twarda |
Greetje Minnen form & Ipek Soylu form
Greetje Minnen - ostatnie mecze
Miami - twarda | ||||
23.03.24 3. runda | vs. Yulia Putintseva | 2-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Lesya Tsurenko | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.03.24 Klasyf. | vs. Claire Liu | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Su-Wei Hsieh | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Charleston - twarda | ||||
15.03.24 Półfinał | vs. Elisabetta Cocciaretto | 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.03.24 Ćwierćfinał | vs. Rebeka Masarova | 7-62, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.03.24 2. runda | vs. Aliaksandra Sasnovich | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.03.24 1. runda | vs. Tamara Korpatsch | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
07.03.24 1. runda | vs. Katerina Siniakova | 5-7, 6-73 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
16.02.24 1. runda klasyf. | vs. Nao Hibino | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Doha - twarda | ||||
12.02.24 2. runda | vs. Marketa Vondrousova | 2-6, 6-0, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda | vs. Tatjana Maria | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.02.24 Klasyf. | vs. Martina Trevisan | 6-0, 7-65 | szczegóły meczu | |
09.02.24 1. runda klasyf. | vs. Rebeka Masarova | 1-6, 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
05.02.24 1. runda | vs. Arantxa Rus | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Linz - halowa | ||||
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Anna-Lena Friedsam | 6-2, 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
16.01.24 1. runda | vs. Clara Tauson | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
Hobart - twarda | ||||
09.01.24 1. runda | vs. Sofia Kenin | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Brisbane - twarda | ||||
31.12.23 1. runda | vs. Cristina Bucsa | 7-5, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Billie Jean - halowa | ||||
12.11.23 | vs. Anna Bondar | 3-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.11.23 Rubber 1 | vs. Dalma Galfi | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Daria Snigur | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Rouen - halowa | ||||
13.10.23 Ćwierćfinał | vs. Jaqueline Cristian | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.10.23 2. runda | vs. Simona Waltert | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.10.23 1. runda | vs. Yuriko Miyazaki | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Guangzhou - twarda | ||||
22.09.23 Półfinał | vs. Xiyu Wang | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.09.23 Ćwierćfinał | vs. Lucia Bronzetti | 6-78, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.09.23 2. runda | vs. Harriet Dart | 7-67, 6-75, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.09.23 1. runda | vs. Diane Parry | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
02.09.23 3. runda | vs. Daria Kasatkina | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu |
Ipek Soylu - ostatnie mecze
W60 Nantes - halowa | ||||
02.11.21 1. runda | vs. Alice Robbe | 1-2, - Ipek Soylu - krecz | szczegóły meczu | |
01.11.21 Klasyf. | vs. Marina Bassols Ribera | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
31.10.21 1. runda klasyf. | vs. Elsa Jacquemot | 7-65, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
05.10.21 1. runda | vs. Petra Marcinko | 6-75, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
29.09.21 1. runda | vs. Jennifer Luikham | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
23.02.21 1. runda | vs. Sina Herrmann | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Montreux - ceglana | ||||
03.09.19 1. runda | vs. Gabriela Ce | 3-6, 6-2, 0-2, - Ipek Soylu - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Verbier - ceglana | ||||
28.08.19 1. runda | vs. Valentina Ryser | 4-6, 7-67, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Warsaw - ceglana | ||||
06.08.19 1. runda | vs. Valentyna Ivakhnenko | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bytom - ceglana | ||||
26.07.19 Ćwierćfinał | vs. Katarzyna Piter | 5-7, 6-1, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.07.19 2. runda | vs. Maryna Chernyshova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.07.19 1. runda | vs. Magdalena Hedrzak | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Olomouc - ceglana | ||||
21.07.19 Finał | vs. Jesika Maleckova | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.07.19 Półfinał | vs. Johana Markova | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
19.07.19 Ćwierćfinał | vs. Denisa Satralova | 4-6, 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
18.07.19 2. runda | vs. Nika Radisic | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.07.19 1. runda | vs. Mallaurie Noel | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Torino - ceglana | ||||
11.07.19 2. runda | vs. Yuki Naito | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
10.07.19 1. runda | vs. Ylena In-Albon | 2-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25+H Figueira - twarda | ||||
23.06.19 Finał | vs. Katherine Sebov | 6-72, 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.06.19 Półfinał | vs. Ulrikke Eikeri | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
21.06.19 Ćwierćfinał | vs. Katharina Hobgarski | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
20.06.19 2. runda | vs. Karolina Berankova | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.06.19 1. runda | vs. Moyuka Uchijima | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Akko - twarda | ||||
11.06.19 1. runda | vs. Berfu Cengiz | 6-1, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Nonthaburi - twarda | ||||
02.06.19 Finał | vs. Yue Yuan | 7-61, 6-1 | szczegóły meczu | |
01.06.19 Półfinał | vs. Sabina Sharipova | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
31.05.19 Ćwierćfinał | vs. Simona Waltert | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
30.05.19 2. runda | vs. Mari Osaka | 6-3, 7-62 | szczegóły meczu | |
29.05.19 1. runda | vs. Akiko Omae | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu |