MECZ
17.06.18 | Klasyf. | Greetje Minnen | Chiara Merico | 6-2, 6-0 | Klosters | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Greetje Minnen | Chiara Merico | |
1. podanie % | 24/41 (59%) | 24/40 (60%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 21/24 (88%) | 8/24 (33%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 8/17 (47%) | 6/16 (38%) |
Punkty zdobyte przez return | 26/40 (65%) | 12/41 (29%) |
Zdobyte punkty – razem | 55/81 (68%) | 26/81 (32%) |
Double foul | 3 | 0 |
Asy | 2 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Chiara Merico | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Greetje Minnen | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Chiara Merico | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Greetje Minnen | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-1 | Chiara Merico | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
3-2 | Chiara Merico | |
4-2 | Chiara Merico | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Greetje Minnen | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Chiara Merico | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Greetje Minnen | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Chiara Merico | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Greetje Minnen | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-0 | Chiara Merico | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
5-0 | Chiara Merico | |
0-0, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-0 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Szwajcaria
22.10.98, 25 lat
22.10.98, 25 lat
Greetje Minnen vs. Chiara Merico - Wzajemne mecze
17.06.18 | Klasyf. | Greetje Minnen | Chiara Merico | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | Klosters | ceglana |
Greetje Minnen form & Chiara Merico form
Greetje Minnen - ostatnie mecze
Miami - twarda | ||||
23.03.24 3. runda | vs. Yulia Putintseva | 2-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Lesya Tsurenko | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.03.24 Klasyf. | vs. Claire Liu | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Su-Wei Hsieh | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Charleston - twarda | ||||
15.03.24 Półfinał | vs. Elisabetta Cocciaretto | 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.03.24 Ćwierćfinał | vs. Rebeka Masarova | 7-62, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.03.24 2. runda | vs. Aliaksandra Sasnovich | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.03.24 1. runda | vs. Tamara Korpatsch | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
07.03.24 1. runda | vs. Katerina Siniakova | 5-7, 6-73 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
16.02.24 1. runda klasyf. | vs. Nao Hibino | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Doha - twarda | ||||
12.02.24 2. runda | vs. Marketa Vondrousova | 2-6, 6-0, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda | vs. Tatjana Maria | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.02.24 Klasyf. | vs. Martina Trevisan | 6-0, 7-65 | szczegóły meczu | |
09.02.24 1. runda klasyf. | vs. Rebeka Masarova | 1-6, 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
05.02.24 1. runda | vs. Arantxa Rus | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Linz - halowa | ||||
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Anna-Lena Friedsam | 6-2, 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
16.01.24 1. runda | vs. Clara Tauson | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
Hobart - twarda | ||||
09.01.24 1. runda | vs. Sofia Kenin | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Brisbane - twarda | ||||
31.12.23 1. runda | vs. Cristina Bucsa | 7-5, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Billie Jean - halowa | ||||
12.11.23 | vs. Anna Bondar | 3-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.11.23 Rubber 1 | vs. Dalma Galfi | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Daria Snigur | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Rouen - halowa | ||||
13.10.23 Ćwierćfinał | vs. Jaqueline Cristian | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.10.23 2. runda | vs. Simona Waltert | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.10.23 1. runda | vs. Yuriko Miyazaki | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Guangzhou - twarda | ||||
22.09.23 Półfinał | vs. Xiyu Wang | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.09.23 Ćwierćfinał | vs. Lucia Bronzetti | 6-78, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.09.23 2. runda | vs. Harriet Dart | 7-67, 6-75, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.09.23 1. runda | vs. Diane Parry | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
02.09.23 3. runda | vs. Daria Kasatkina | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu |
Chiara Merico - ostatnie mecze
W60 Montreux - ceglana | ||||
02.09.19 1. runda klasyf. | vs. Sandy Marti | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Verbier - ceglana | ||||
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Pauline Wuarin | 3-6, 6-4, 10-5 | szczegóły meczu | |
26.08.19 Klasyf. | vs. Tina Nadine Smith | - Chiara Merico - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
23.05.19 2. runda | vs. Ksenia Palkina | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.05.19 1. runda | vs. Nina Rudiukova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
15.05.19 1. runda | vs. Darya Lavrichenko | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
06.05.19 1. runda klasyf. | vs. Helena Narmont | 2-6, 6-1, 8-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
30.04.19 Klasyf. | vs. Corina Mader | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
09.10.18 1. runda klasyf. | vs. Therese Ekdahl | 6-0, 7-65 | szczegóły meczu | |
09.10.18 Klasyf. | vs. Anja Gal | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
30.09.18 1. runda klasyf. | vs. Nevena Sokovic | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Verbier - ceglana | ||||
23.06.18 Klasyf. | vs. Michele Temperli | 6-1, 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
Klosters - ceglana | ||||
17.06.18 Klasyf. | vs. Greetje Minnen | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
16.06.18 1. runda klasyf. | vs. Martina Gaemperle | 6-1, 2-1, Martina Gaemperle - krecz | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
04.06.18 Klasyf. | vs. Kanami Tsuji | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
30.05.18 1. runda | vs. Verena Meliss | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.05.18 Klasyf. | vs. Anastasiya Khrustaleva | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.05.18 1. runda klasyf. | vs. Annabelle Lammas | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Sion - ceglana | ||||
29.08.16 Klasyf. | vs. Sofia Booth | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
29.08.16 1. runda klasyf. | vs. Kristina Milenkovic | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
25.07.16 1. runda klasyf. | vs. Theiviya Selvarajoo | - Chiara Merico - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
18.07.16 1. runda klasyf. | vs. Warona Mdlulwa | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.07.16 Klasyf. | vs. Alexa Pirok | 4-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
Lenzerheide - ceglana | ||||
22.06.15 2. runda klasyf. | vs. Julia Grabher | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
15.06.15 1. runda | vs. Sara Tomic | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu |