MECZ
18.01.20 | Klasyf. | Greetje Minnen | Barbara Haas | 6-2, 6-1 | Melbourne | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Greetje Minnen | Barbara Haas | |
1. podanie % | 32/53 (60%) | 27/50 (54%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 26/32 (81%) | 15/27 (56%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 8/21 (38%) | 7/23 (30%) |
Zdobyte break-ball | 5/5 (100%) | 0/4 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 28/50 (56%) | 19/53 (36%) |
Zdobyte punkty – razem | 62/103 (60%) | 41/103 (40%) |
Double foul | 4 | 3 |
Asy | 2 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Barbara Haas | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Greetje Minnen | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Barbara Haas | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Greetje Minnen | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-2 | Barbara Haas | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Greetje Minnen | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-2 | Barbara Haas | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Greetje Minnen | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Barbara Haas | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Greetje Minnen | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Barbara Haas | |
0-0, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Greetje Minnen | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-1 | Barbara Haas | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Greetje Minnen | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Barbara Haas | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Greetje Minnen vs. Barbara Haas - Wzajemne mecze
18.01.20 | Klasyf. | Greetje Minnen | Barbara Haas | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | Melbourne | twarda |
12.12.19 | Ćwierćfinał | Greetje Minnen | Barbara Haas | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | W100+H Dubai | twarda |
Greetje Minnen form & Barbara Haas form
Greetje Minnen - ostatnie mecze
Miami - twarda | ||||
23.03.24 3. runda | vs. Yulia Putintseva | 2-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Lesya Tsurenko | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.03.24 Klasyf. | vs. Claire Liu | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Su-Wei Hsieh | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Charleston - twarda | ||||
15.03.24 Półfinał | vs. Elisabetta Cocciaretto | 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.03.24 Ćwierćfinał | vs. Rebeka Masarova | 7-62, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.03.24 2. runda | vs. Aliaksandra Sasnovich | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.03.24 1. runda | vs. Tamara Korpatsch | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
07.03.24 1. runda | vs. Katerina Siniakova | 5-7, 6-73 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
16.02.24 1. runda klasyf. | vs. Nao Hibino | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Doha - twarda | ||||
12.02.24 2. runda | vs. Marketa Vondrousova | 2-6, 6-0, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda | vs. Tatjana Maria | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.02.24 Klasyf. | vs. Martina Trevisan | 6-0, 7-65 | szczegóły meczu | |
09.02.24 1. runda klasyf. | vs. Rebeka Masarova | 1-6, 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
05.02.24 1. runda | vs. Arantxa Rus | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Linz - halowa | ||||
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Anna-Lena Friedsam | 6-2, 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
16.01.24 1. runda | vs. Clara Tauson | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
Hobart - twarda | ||||
09.01.24 1. runda | vs. Sofia Kenin | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Brisbane - twarda | ||||
31.12.23 1. runda | vs. Cristina Bucsa | 7-5, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Billie Jean - halowa | ||||
12.11.23 | vs. Anna Bondar | 3-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.11.23 Rubber 1 | vs. Dalma Galfi | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Daria Snigur | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Rouen - halowa | ||||
13.10.23 Ćwierćfinał | vs. Jaqueline Cristian | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.10.23 2. runda | vs. Simona Waltert | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.10.23 1. runda | vs. Yuriko Miyazaki | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Guangzhou - twarda | ||||
22.09.23 Półfinał | vs. Xiyu Wang | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.09.23 Ćwierćfinał | vs. Lucia Bronzetti | 6-78, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.09.23 2. runda | vs. Harriet Dart | 7-67, 6-75, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.09.23 1. runda | vs. Diane Parry | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
02.09.23 3. runda | vs. Daria Kasatkina | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu |
Barbara Haas - ostatnie mecze
Linz - halowa | ||||
05.02.23 1. runda klasyf. | vs. Viktoriya Tomova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W40 Monastir - twarda | ||||
17.01.23 1. runda | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
10.01.23 1. runda klasyf. | vs. Erika Andreeva | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W100+H Dubai - twarda | ||||
06.12.22 1. runda | vs. Anastasia Zakharova | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Otocec - ceglana | ||||
28.09.22 1. runda | vs. Nina Potocnik | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Otocec - ceglana | ||||
21.09.22 1. runda | vs. Ya-Yi Yang | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Jablonec - ceglana | ||||
16.09.22 Ćwierćfinał | vs. Misaki Matsuda | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.09.22 2. runda | vs. Karolina Kubanova | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.09.22 1. runda | vs. Diana Marcinkevica | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
24.08.22 1. runda klasyf. | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Bronx - twarda | ||||
15.08.22 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Gasanova | 3-6, 7-5, 5-10 | szczegóły meczu | |
W25 Eupen - ceglana | ||||
04.08.22 2. runda | vs. Francesca Curmi | 6-3, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.08.22 1. runda | vs. Florence Fohnen | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Hamburg - ceglana | ||||
16.07.22 1. runda klasyf. | vs. Suzan Lamens | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Amstelveen - ceglana | ||||
08.07.22 Ćwierćfinał | vs. Sara Bejlek | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.07.22 2. runda | vs. Lexie Stevens | 5-7, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.07.22 1. runda | vs. Tayisiya Morderger | 3-6, 7-67, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.07.22 Klasyf. | vs. Andrea Gamiz | 7-65, 4-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
04.07.22 1. runda klasyf. | vs. Madelief Hageman | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Den - ceglana | ||||
30.06.22 2. runda | vs. Martina Capurro Taborda | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.06.22 1. runda | vs. Sevil Yuldasheva | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
21.06.22 1. runda klasyf. | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Poertschach - ceglana | ||||
15.06.22 1. runda | vs. Ivana Jorovic | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Poertschach - ceglana | ||||
09.06.22 Ćwierćfinał | vs. Laura Siegemund | 6-2, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
08.06.22 2. runda | vs. Lena Papadakis | 3-6, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
07.06.22 1. runda | vs. Ipek Oz | 6-2, 4-0, Ipek Oz - krecz | szczegóły meczu | |
W60 Grado - ceglana | ||||
27.05.22 Ćwierćfinał | vs. Sara Errani | 5-7, 6-1, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.05.22 2. runda | vs. Oana Georgeta Simion | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.05.22 1. runda | vs. Cristiana Ferrando | 6-2, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Warmbad - ceglana | ||||
19.05.22 2. runda | vs. Miharu Imanishi | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu |