MECZ
16.09.19 | 1. runda klasyf. | Gracie Epps | Alessandra Crump | 6-1, 6-3 | W15 Lubbock | twarda |
STATYSTYKA MECZU
USA
29.10.04, 19 lat
29.10.04, 19 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
USA
21.03.00, 24 lat
21.03.00, 24 lat
Gracie Epps vs. Alessandra Crump - Wzajemne mecze
16.09.19 | 1. runda klasyf. | Gracie Epps | Alessandra Crump | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | W15 Lubbock | twarda |
Gracie Epps form & Alessandra Crump form
Gracie Epps - ostatnie mecze
W15 Norman - twarda | ||||
12.10.21 1. runda | vs. Liga Dekmeijere | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Norman - halowa | ||||
04.12.19 1. runda | vs. Kennedy Shaffer | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Lubbock - twarda | ||||
18.09.19 1. runda | vs. Dalayna Hewitt | 6-3, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.09.19 Klasyf. | vs. Ashlyn Krueger | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.09.19 2. runda klasyf. | vs. Nell Miller | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.09.19 1. runda klasyf. | vs. Alessandra Crump | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Lawrence - twarda | ||||
11.09.19 1. runda | vs. Michaela Bayerlova | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.09.19 Klasyf. | vs. Rushri Wijesundera | 4-6, 6-2, 10-7 | szczegóły meczu | |
09.09.19 1. runda klasyf. | vs. Ty Ana Williams | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Shreveport - ceglana | ||||
27.06.19 2. runda | vs. Peyton Stearns | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.06.19 1. runda | vs. Jacqueline Payne | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.06.19 Klasyf. | vs. Sophie Abrams | 6-3, 2-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
24.06.19 1. runda klasyf. | vs. Zora Hudson | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Orlando - ceglana | ||||
18.06.19 Klasyf. | vs. Madeleine Kobelt | 6-4, 3-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
18.06.19 1. runda klasyf. | vs. Jane Wasserson | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu |
Alessandra Crump - ostatnie mecze
W15 Campinas - ceglana | ||||
18.03.24 1. runda klasyf. | vs. Alicia Herrero Linana | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sao - ceglana | ||||
12.03.24 Klasyf. | vs. Martina Maria Bovio | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.03.24 1. runda klasyf. | vs. Luisa Silvestre Da Rosa Silvestre | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W75 Rome - halowa | ||||
29.01.24 1. runda klasyf. | vs. Anna Sinclair Rogers | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Jackson - twarda | ||||
16.10.23 1. runda klasyf. | vs. Lara Smejkal | 2-6, 7-64, 6-10 | szczegóły meczu | |
W60 Rome - halowa | ||||
02.10.23 1. runda klasyf. | vs. Anna Sinclair Rogers | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W80 Brasilia - twarda | ||||
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Ana Paula Neffa De Los Rios | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Feira - twarda | ||||
31.07.23 Klasyf. | vs. Rebeca Pereira | 6-4, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Karoline Maria Santos De Oliveira | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Lakewood - twarda | ||||
10.07.23 1. runda klasyf. | vs. Tricia Mar | 7-66, 3-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
W15 Lakewood - twarda | ||||
05.07.23 1. runda | vs. Haley Giavara | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Irvine - twarda | ||||
28.06.23 1. runda | vs. Caroline Vernet | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Los - twarda | ||||
19.06.23 1. runda klasyf. | vs. Sage Loudon | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 San - twarda | ||||
12.06.23 1. runda klasyf. | vs. Marianne Argyrokastriti | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 San - twarda | ||||
05.06.23 1. runda klasyf. | vs. Kate Fakih | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Rancho - twarda | ||||
29.05.23 1. runda klasyf. | vs. Chanel Simmonds | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Huntsville - ceglana | ||||
24.05.23 1. runda | vs. Tiphanie Lemaitre | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60 Pelham - ceglana | ||||
15.05.23 1. runda klasyf. | vs. Kaitlyn Carnicella | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Orlando - ceglana | ||||
08.05.23 1. runda klasyf. | vs. Riya Bhatia | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Zephyrhills - ceglana | ||||
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Polina Krumkachev | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Jackson - ceglana | ||||
04.04.23 Klasyf. | vs. Rasheeda Mcadoo | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
03.04.23 1. runda klasyf. | vs. Saniya Singh | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - twarda | ||||
19.02.23 1. runda klasyf. | vs. Rebeca Pereira | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - twarda | ||||
12.02.23 1. runda klasyf. | vs. Makenna Jones | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Rome - halowa | ||||
30.01.23 1. runda klasyf. | vs. Johanne Svendsen | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60 Macon - twarda | ||||
17.10.22 1. runda klasyf. | vs. Tamara Barad Itzhaki | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Florence - twarda | ||||
10.10.22 1. runda klasyf. | vs. Ozlem Uslu | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
27.09.22 1. runda | vs. Ana Candiotto | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
21.09.22 1. runda | vs. Victoria Rodriguez | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.09.22 Klasyf. | vs. Shria Atturu | 6-0, 1-0, Shria Atturu - krecz | szczegóły meczu |