MECZ
13.01.20 | 2. runda klasyf. | Gozde Turhan | Katerina Petrova | 6-3, 1-6, 10-4 | W15 Antalya | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Turcja
19.11.01, 22 lat
19.11.01, 22 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rosja
20.02.03, 21 lat
20.02.03, 21 lat
Gozde Turhan vs. Katerina Petrova - Wzajemne mecze
13.01.20 | 2. runda klasyf. | Gozde Turhan | Katerina Petrova | 6-3, 1-6, 10-4 | szczegóły meczu | W15 Antalya | ceglana |
Gozde Turhan form & Katerina Petrova form
Gozde Turhan - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
17.04.24 1. runda | vs. Ekaterina Agureeva | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
11.04.24 2. runda | vs. Mavie Osterreicher | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.04.24 1. runda | vs. Alessandra Mazzola | 2-6, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
03.04.24 1. runda | vs. Lara Schmidt | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
02.04.24 Klasyf. | vs. Jasmina Stoppel | 3-6, 6-4, 10-4 | szczegóły meczu | |
01.04.24 2. runda klasyf. | vs. Vlada Svarkovskaya | 0-6, 6-3, 10-3 | szczegóły meczu | |
31.03.24 1. runda klasyf. | vs. Vivien Sandberg | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
25.03.24 2. runda klasyf. | vs. Dana Baidaulet | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Lucia Gabriela Serrano | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Luna Vujovic | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Noa Krznaric | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Jasmin Perina | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Basak Eraydin | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
27.02.24 2. runda klasyf. | vs. Evelyne Atticia Tiron | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Sehrazat Dagci | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Krystyna Pochtovyk | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W50 Antalya - ceglana | ||||
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Bojana Marinkovic | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
08.01.24 Klasyf. | vs. Carmen Andreea Herea | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Maide Damla Oezay | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
19.12.23 Klasyf. | vs. Anastasia Mozgaleva | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.12.23 2. runda klasyf. | vs. Zeynep Polat | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.12.23 1. runda klasyf. | vs. Nisan Can | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
10.12.23 1. runda klasyf. | vs. Milana Safiullina | 4-6, 6-4, 8-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
07.12.23 1. runda | vs. Valerija Maija Kargina | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
21.11.23 Klasyf. | vs. Tatyana Nikolenko | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.11.23 2. runda klasyf. | vs. Florencia Belen Moron | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Leyla Saglamlar | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
13.11.23 2. runda klasyf. | vs. Rikke De Koning | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Tatyana Nikolenko | 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
06.11.23 2. runda klasyf. | vs. Mirjana Jovanovic | 6-3, 1-6, 4-10 | szczegóły meczu |
Katerina Petrova - ostatnie mecze
W35 Santa - ceglana | ||||
09.04.24 Klasyf. | vs. Giulia Carbonaro | 6-3, 5-7, 9-11 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Selena Janicijevic | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.10.23 Klasyf. | vs. Judith Hernandez Miranda | 6-3, 3-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
23.10.23 2. runda klasyf. | vs. Jana Vanik | 2-6, 6-3, 10-4 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Anna Lena Ebster | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
16.10.23 2. runda klasyf. | vs. Gaia Squarcialupi | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Julia Kimmelmann | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Sibenik - ceglana | ||||
03.10.23 Klasyf. | vs. Mathilde Ngijol-Carre | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
02.10.23 2. runda klasyf. | vs. Kristina Samardzic (GER) | 5-7, 6-3, 10-5 | szczegóły meczu | |
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Natalia Pietras | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
22.05.23 2. runda klasyf. | vs. Iva Sepa | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
21.05.23 1. runda klasyf. | vs. Alisa Vasileva | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Kursumlijska - ceglana | ||||
14.05.23 1. runda klasyf. | vs. Victoria Borodulina | 7-62, 2-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
09.05.23 Klasyf. | vs. Nikol Palecek | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.05.23 2. runda klasyf. | vs. Alexandra Azarko | 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.05.23 1. runda klasyf. | vs. Milica Stosovic | 5-7, 6-2, 10-4 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
24.04.23 1. runda klasyf. | vs. Anne Schaefer | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
13.06.22 2. runda klasyf. | vs. Mai Napatt Nirundorn | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.06.22 1. runda klasyf. | vs. Mey Ayari | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
07.06.22 Klasyf. | vs. Arabella Koller | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.06.22 2. runda klasyf. | vs. Helena Ramos Rocha E Silva | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.06.22 1. runda klasyf. | vs. Martina Peretti | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
23.01.22 1. runda klasyf. | vs. Chia Yi Tsao | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
16.01.22 1. runda klasyf. | vs. Stefana Lazar | 6-71, 6-1, 5-10 | szczegóły meczu | |
W15 Giza - twarda | ||||
22.12.21 1. runda | vs. Adele Burato | 6-2, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.12.21 Klasyf. | vs. Divine Dasam Nweke | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.12.21 2. runda klasyf. | vs. Login Khairy | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Giza - twarda | ||||
15.12.21 1. runda | vs. Elena Pridankina | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.12.21 Klasyf. | vs. Elizaveta Demina | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.12.21 2. runda klasyf. | vs. Dareen Elleithy | 6-2, 4-0, Dareen Elleithy - krecz | szczegóły meczu |