MECZ
24.01.19 | 2. runda | Giulia Gatto-Monticone | Ysaline Bonaventure | 6-4, 3-6, 6-3 | W60 Andrezieux | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Giulia Gatto-Monticone | Ysaline Bonaventure | |
1. podanie % | 53/104 (51%) | 66/98 (67%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 36/53 (68%) | 41/66 (62%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 22/51 (43%) | 10/32 (31%) |
Zdobyte break-ball | 6/20 (30%) | 5/13 (38%) |
Punkty zdobyte przez return | 47/98 (48%) | 46/104 (44%) |
Zdobyte punkty – razem | 105/202 (52%) | 97/202 (48%) |
Double foul | 12 | 10 |
Asy | 2 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Ysaline Bonaventure | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Giulia Gatto-Monticone | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Ysaline Bonaventure | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Giulia Gatto-Monticone | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
4-0 | Ysaline Bonaventure | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Giulia Gatto-Monticone | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-A[BP] | ||
4-2 | Ysaline Bonaventure | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Giulia Gatto-Monticone | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-3 | Ysaline Bonaventure | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Giulia Gatto-Monticone | 5-4 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Ysaline Bonaventure | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Giulia Gatto-Monticone | 1-0 | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
2-0 | Ysaline Bonaventure | |
0-0, 0-15, 40-15[BP] | ||
2-1 | Ysaline Bonaventure | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
2-2 | Ysaline Bonaventure | |
0-0, 15-0, 15-30, 15-40 | ||
Giulia Gatto-Monticone | 2-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-4 | Ysaline Bonaventure | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Giulia Gatto-Monticone | 2-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-5 | Ysaline Bonaventure | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
3-6 |
3 | ||
Giulia Gatto-Monticone | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Ysaline Bonaventure | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Giulia Gatto-Monticone | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Ysaline Bonaventure | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Giulia Gatto-Monticone | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
3-2 | Ysaline Bonaventure | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Giulia Gatto-Monticone | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-2 | Ysaline Bonaventure | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Giulia Gatto-Monticone | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Giulia Gatto-Monticone vs. Ysaline Bonaventure - Wzajemne mecze
24.01.19 | 2. runda | Giulia Gatto-Monticone | Ysaline Bonaventure | 6-4, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | W60 Andrezieux | halowa |
Giulia Gatto-Monticone form & Ysaline Bonaventure form
Giulia Gatto-Monticone - ostatnie mecze
W60 Koper - ceglana | ||||
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Andreea Mitu | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60 Grenoble - halowa | ||||
09.02.23 2. runda | vs. Oceane Dodin | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.02.23 1. runda | vs. Lucie Havlickova | 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.02.23 Klasyf. | vs. Jenny Lim | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.02.23 1. runda klasyf. | vs. Stefania Rubini | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Loughborough - halowa | ||||
13.01.23 Ćwierćfinał | vs. Eliz Maloney | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
12.01.23 2. runda | vs. Anna Siskova | 4-6, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.01.23 1. runda | vs. Johanne Svendsen | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
17.11.22 2. runda | vs. Petra Marcinko | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.11.22 1. runda | vs. Sofia Costoulas | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Loule - twarda | ||||
18.10.22 1. runda | vs. Kathleen Kanev | 7-67, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Quinta - twarda | ||||
13.10.22 2. runda | vs. Cagla Buyukakcay | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
12.10.22 1. runda | vs. Sandra Samir | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
21.09.22 1. runda | vs. Federica Bilardo | 2-6, 7-63, 6-76 | szczegóły meczu | |
Portoroz - twarda | ||||
11.09.22 1. runda klasyf. | vs. Cristina Bucsa | 7-5, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Mogyorod - ceglana | ||||
19.08.22 Ćwierćfinał | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.08.22 2. runda | vs. Fernanda Labrana | 2-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.08.22 1. runda | vs. Vanda Lukacs | 6-4, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 San - ceglana | ||||
09.08.22 2. runda | vs. Malene Helgo | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 San - ceglana | ||||
03.08.22 2. runda | vs. Aneta Laboutkova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Olomouc - ceglana | ||||
20.07.22 2. runda | vs. Lena Papadakis | 6-73, 5-7 | szczegóły meczu | |
Lausanne - ceglana | ||||
10.07.22 1. runda klasyf. | vs. Anna Blinkova | 6-2, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Getxo - ceglana | ||||
05.07.22 1. runda | vs. Martina Capurro Taborda | 4-6, 7-5, 5-7 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
21.06.22 1. runda klasyf. | vs. Jessica Pieri | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Nottingham - twarda | ||||
11.05.22 1. runda | vs. Yafan Wang | 0-6, 3-4, - Giulia Gatto-Monticone - krecz | szczegóły meczu | |
W25+H Tossa - dywanowa | ||||
06.05.22 Ćwierćfinał | vs. Pemra Ozgen | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
05.05.22 2. runda | vs. Mia Mack | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
03.05.22 1. runda | vs. Celia Cervino Ruiz | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Chiasso - ceglana | ||||
20.04.22 1. runda | vs. Elsa Jacquemot | 1-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
W25 Oeiras - ceglana | ||||
16.04.22 Półfinał | vs. Martina Di Giuseppe | 6-3, 0-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Ysaline Bonaventure - ostatnie mecze
Melbourne - twarda | ||||
11.01.24 2. runda klasyf. | vs. Katherine Sebov | 7-66, 4-6, 0-4, - Ysaline Bonaventure - krecz | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Aliona Bolsova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
05.07.23 1. runda | vs. Zhuoxuan Bai | 6-70, 1-6 | szczegóły meczu | |
Gaiba - trawiasta | ||||
23.06.23 Ćwierćfinał | vs. Robin Montgomery | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.06.23 2. runda | vs. Nuria Brancaccio | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.06.23 1. runda | vs. Marina Bassols Ribera | 6-74, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
's-Hertogenbosch - trawiasta | ||||
12.06.23 1. runda | vs. Carol Zhao | 6-73, 6-74 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
29.05.23 1. runda | vs. Anna Blinkova | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Rabat - ceglana | ||||
23.05.23 1. runda | vs. Julia Grabher | 7-63, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Rome - ceglana | ||||
10.05.23 1. runda | vs. Taylor Townsend | 6-4, 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
09.05.23 Klasyf. | vs. Priscilla Hon | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.05.23 1. runda klasyf. | vs. Angelica Moratelli | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Saint-Malo - ceglana | ||||
03.05.23 2. runda | vs. Elina Svitolina | 6-2, 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
01.05.23 1. runda | vs. Selena Janicijevic | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Madrid - ceglana | ||||
24.04.23 1. runda klasyf. | vs. Elena Gabriela Ruse | 6-3, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Billie Jean - halowa | ||||
15.04.23 | vs. Leylah Annie Fernandez | 6-4, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.04.23 | vs. Rebecca Marino | 4-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Croissy - halowa | ||||
28.03.23 1. runda | vs. Audrey Albie | 6-1, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Miami - twarda | ||||
19.03.23 1. runda klasyf. | vs. Mirjam Bjorklund | 4-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
09.03.23 1. runda | vs. Varvara Gracheva | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.03.23 Klasyf. | vs. Eva Lys | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
06.03.23 1. runda klasyf. | vs. Viktoria Hruncakova | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
Monterrey - twarda | ||||
03.03.23 Ćwierćfinał | vs. Donna Vekic | 2-6, 7-5, 6-75 | szczegóły meczu | |
01.03.23 2. runda | vs. Kamilla Rakhimova | 7-62, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.02.23 1. runda | vs. Despina Papamichail | 7-65, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Merida - twarda | ||||
23.02.23 2. runda | vs. Katerina Siniakova | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
20.02.23 1. runda | vs. Simona Waltert | 4-6, 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
Abu Dhabi - twarda | ||||
07.02.23 1. runda | vs. Karolina Pliskova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.02.23 Klasyf. | vs. Rebecca Marino | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.02.23 1. runda klasyf. | vs. Luisa Stefani | 6-73, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu |