MECZ
18.09.18 | 1. runda | Giulia Gatto-Monticone | Oana Georgeta Simion | 5-7, 6-1, 6-2 | Dobrich | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Giulia Gatto-Monticone | Oana Georgeta Simion | |
1. podanie % | 75/96 (78%) | 67/94 (71%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 44/75 (59%) | 33/67 (49%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 6/21 (29%) | 8/27 (30%) |
Zdobyte break-ball | 9/17 (53%) | 6/12 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 53/94 (56%) | 46/96 (48%) |
Zdobyte punkty – razem | 103/190 (54%) | 87/190 (46%) |
Double foul | 4 | 9 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Oana Georgeta Simion | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30 | ||
Giulia Gatto-Monticone | 0-1 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
Giulia Gatto-Monticone | 1-1 | |
1-2 | Oana Georgeta Simion | |
0-0, 30-40 | ||
2-2 | Oana Georgeta Simion | |
0-0, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Giulia Gatto-Monticone | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
Giulia Gatto-Monticone | 3-3 | |
0-0, 40-40, 40-A[BP] | ||
Giulia Gatto-Monticone | 3-4 | |
0-0, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
3-5 | Oana Georgeta Simion | |
0-0, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Giulia Gatto-Monticone | 4-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-5 | Oana Georgeta Simion | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
5-6 | Oana Georgeta Simion | |
0-0, 40-40, 40-A | ||
5-7 |
2 | ||
Giulia Gatto-Monticone | 0-0 | |
Giulia Gatto-Monticone | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Oana Georgeta Simion | |
0-0, 0-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Giulia Gatto-Monticone | 3-0 | |
0-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-0 | Oana Georgeta Simion | |
0-0, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Giulia Gatto-Monticone | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Oana Georgeta Simion | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
6-1 |
3 | ||
0-0 | Oana Georgeta Simion | |
0-0, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
1-0 | Oana Georgeta Simion | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40 | ||
Giulia Gatto-Monticone | 2-0 | |
0-0, 15-15, 40-40, A-40 | ||
3-0 | Oana Georgeta Simion | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Giulia Gatto-Monticone | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-1 | Oana Georgeta Simion | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Giulia Gatto-Monticone | 5-1 | |
0-0, 15-15, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-2 | Oana Georgeta Simion | |
0-0, 15-0, 40-30[BP] | ||
6-2 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Giulia Gatto-Monticone vs. Oana Georgeta Simion - Wzajemne mecze
18.09.18 | 1. runda | Giulia Gatto-Monticone | Oana Georgeta Simion | 5-7, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | Dobrich | ceglana |
10.03.17 | Ćwierćfinał | Giulia Gatto-Monticone | Oana Georgeta Simion | 7-64, 7-5 | szczegóły meczu | Heraklion | ceglana |
16.02.17 | Ćwierćfinał | Oana Georgeta Simion | Giulia Gatto-Monticone | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | Bergamo | ceglana |
21.08.16 | Finał | Giulia Gatto-Monticone | Oana Georgeta Simion | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | Galati | ceglana |
Giulia Gatto-Monticone form & Oana Georgeta Simion form
Giulia Gatto-Monticone - ostatnie mecze
W60 Koper - ceglana | ||||
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Andreea Mitu | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60 Grenoble - halowa | ||||
09.02.23 2. runda | vs. Oceane Dodin | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.02.23 1. runda | vs. Lucie Havlickova | 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.02.23 Klasyf. | vs. Jenny Lim | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.02.23 1. runda klasyf. | vs. Stefania Rubini | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Loughborough - halowa | ||||
13.01.23 Ćwierćfinał | vs. Eliz Maloney | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
12.01.23 2. runda | vs. Anna Siskova | 4-6, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.01.23 1. runda | vs. Johanne Svendsen | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
17.11.22 2. runda | vs. Petra Marcinko | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.11.22 1. runda | vs. Sofia Costoulas | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Loule - twarda | ||||
18.10.22 1. runda | vs. Kathleen Kanev | 7-67, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Quinta - twarda | ||||
13.10.22 2. runda | vs. Cagla Buyukakcay | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
12.10.22 1. runda | vs. Sandra Samir | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
21.09.22 1. runda | vs. Federica Bilardo | 2-6, 7-63, 6-76 | szczegóły meczu | |
Portoroz - twarda | ||||
11.09.22 1. runda klasyf. | vs. Cristina Bucsa | 7-5, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Mogyorod - ceglana | ||||
19.08.22 Ćwierćfinał | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.08.22 2. runda | vs. Fernanda Labrana | 2-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.08.22 1. runda | vs. Vanda Lukacs | 6-4, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 San - ceglana | ||||
09.08.22 2. runda | vs. Malene Helgo | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 San - ceglana | ||||
03.08.22 2. runda | vs. Aneta Laboutkova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Olomouc - ceglana | ||||
20.07.22 2. runda | vs. Lena Papadakis | 6-73, 5-7 | szczegóły meczu | |
Lausanne - ceglana | ||||
10.07.22 1. runda klasyf. | vs. Anna Blinkova | 6-2, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Getxo - ceglana | ||||
05.07.22 1. runda | vs. Martina Capurro Taborda | 4-6, 7-5, 5-7 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
21.06.22 1. runda klasyf. | vs. Jessica Pieri | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Nottingham - twarda | ||||
11.05.22 1. runda | vs. Yafan Wang | 0-6, 3-4, - Giulia Gatto-Monticone - krecz | szczegóły meczu | |
W25+H Tossa - dywanowa | ||||
06.05.22 Ćwierćfinał | vs. Pemra Ozgen | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
05.05.22 2. runda | vs. Mia Mack | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
03.05.22 1. runda | vs. Celia Cervino Ruiz | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Chiasso - ceglana | ||||
20.04.22 1. runda | vs. Elsa Jacquemot | 1-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
W25 Oeiras - ceglana | ||||
16.04.22 Półfinał | vs. Martina Di Giuseppe | 6-3, 0-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Oana Georgeta Simion - ostatnie mecze
W15 Sabadell - ceglana | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.03.24 Klasyf. | vs. Celia Cervino Ruiz | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Maria Andrienko | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Lucie Pawlak | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Anja Stankovic | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Buenos - ceglana | ||||
22.01.24 1. runda | vs. Verena Meliss | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W35 Buenos - ceglana | ||||
17.01.24 2. runda | vs. Gabriela Ce | 1-6, 6-2, 6-71 | szczegóły meczu | |
15.01.24 1. runda | vs. Carla Markus | 6-2, 7-65 | szczegóły meczu | |
W15 Melilla - ceglana | ||||
16.12.23 Półfinał | vs. Ines Murta | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
15.12.23 Ćwierćfinał | vs. Chantal Sauvant | 6-1, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.12.23 2. runda | vs. Ksenija Rage | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.12.23 1. runda | vs. Diana De Simone | 3-6, 6-2, 5-3, Diana De Simone - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Valencia - ceglana | ||||
08.12.23 Ćwierćfinał | vs. Jessica Bertoldo | 7-64, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
07.12.23 2. runda | vs. Shuqian Xu | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.12.23 1. runda | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Nules - ceglana | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Judith Perello Saavedra | 7-63, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Maria Diago Martin | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Varna - ceglana | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Lisa Pigato | 6-3, 3-4, - Oana Georgeta Simion - krecz | szczegóły meczu | |
W60 Vienna - ceglana | ||||
04.09.23 1. runda klasyf. | vs. Nina Vargova | 5-7, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Trieste - ceglana | ||||
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Enola Chiesa | 3-6, 6-3, 8-10 | szczegóły meczu | |
W25 Bistrita - ceglana | ||||
16.08.23 1. runda | vs. Ilinca Dalina Amariei | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
01.05.23 Klasyf. | vs. Ivana Sebestova | 6-3, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.04.23 1. runda klasyf. | vs. Valentyna Bendova | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Zephyrhills - ceglana | ||||
21.04.23 Ćwierćfinał | vs. Allura Zamarripa | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.04.23 2. runda | vs. Mccartney Kessler | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.04.23 1. runda | vs. Rasheeda Mcadoo | 5-7, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Boca - ceglana | ||||
11.04.23 1. runda klasyf. | vs. Monika Ekstrand | 5-7, 6-4, 10-5 | szczegóły meczu | |
11.04.23 Klasyf. | vs. Yuliia Starodubtseva | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Jackson - ceglana | ||||
04.04.23 1. runda | vs. Adriana Reami | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Antalya - ceglana | ||||
05.02.23 1. runda klasyf. | vs. Polina Pavlova | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu |