MECZ
23.02.17 | 2. runda | Giulia Gatto-Monticone | Isabelle Wallace | 4-6, 7-5, 6-0 | Palmanova | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Giulia Gatto-Monticone | Isabelle Wallace | |
1. podanie % | 60/94 (64%) | 58/84 (69%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 30/60 (50%) | 29/58 (50%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 16/34 (47%) | 8/26 (31%) |
Zdobyte break-ball | 10/19 (53%) | 7/14 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 47/84 (56%) | 48/94 (51%) |
Zdobyte punkty – razem | 93/178 (52%) | 85/178 (48%) |
Double foul | 7 | 2 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Giulia Gatto-Monticone vs. Isabelle Wallace - Wzajemne mecze
23.02.17 | 2. runda | Giulia Gatto-Monticone | Isabelle Wallace | 4-6, 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | Palmanova | ceglana |
04.08.16 | Ćwierćfinał | Giulia Gatto-Monticone | Isabelle Wallace | 5-7, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | Valladolid | twarda |
Giulia Gatto-Monticone form & Isabelle Wallace form
Giulia Gatto-Monticone - ostatnie mecze
W60 Koper - ceglana | ||||
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Andreea Mitu | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60 Grenoble - halowa | ||||
09.02.23 2. runda | vs. Oceane Dodin | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.02.23 1. runda | vs. Lucie Havlickova | 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.02.23 Klasyf. | vs. Jenny Lim | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.02.23 1. runda klasyf. | vs. Stefania Rubini | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Loughborough - halowa | ||||
13.01.23 Ćwierćfinał | vs. Eliz Maloney | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
12.01.23 2. runda | vs. Anna Siskova | 4-6, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.01.23 1. runda | vs. Johanne Svendsen | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
17.11.22 2. runda | vs. Petra Marcinko | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.11.22 1. runda | vs. Sofia Costoulas | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Loule - twarda | ||||
18.10.22 1. runda | vs. Kathleen Kanev | 7-67, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Quinta - twarda | ||||
13.10.22 2. runda | vs. Cagla Buyukakcay | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
12.10.22 1. runda | vs. Sandra Samir | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
21.09.22 1. runda | vs. Federica Bilardo | 2-6, 7-63, 6-76 | szczegóły meczu | |
Portoroz - twarda | ||||
11.09.22 1. runda klasyf. | vs. Cristina Bucsa | 7-5, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Mogyorod - ceglana | ||||
19.08.22 Ćwierćfinał | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.08.22 2. runda | vs. Fernanda Labrana | 2-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.08.22 1. runda | vs. Vanda Lukacs | 6-4, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 San - ceglana | ||||
09.08.22 2. runda | vs. Malene Helgo | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 San - ceglana | ||||
03.08.22 2. runda | vs. Aneta Laboutkova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Olomouc - ceglana | ||||
20.07.22 2. runda | vs. Lena Papadakis | 6-73, 5-7 | szczegóły meczu | |
Lausanne - ceglana | ||||
10.07.22 1. runda klasyf. | vs. Anna Blinkova | 6-2, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Getxo - ceglana | ||||
05.07.22 1. runda | vs. Martina Capurro Taborda | 4-6, 7-5, 5-7 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
21.06.22 1. runda klasyf. | vs. Jessica Pieri | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Nottingham - twarda | ||||
11.05.22 1. runda | vs. Yafan Wang | 0-6, 3-4, - Giulia Gatto-Monticone - krecz | szczegóły meczu | |
W25+H Tossa - dywanowa | ||||
06.05.22 Ćwierćfinał | vs. Pemra Ozgen | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
05.05.22 2. runda | vs. Mia Mack | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
03.05.22 1. runda | vs. Celia Cervino Ruiz | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Chiasso - ceglana | ||||
20.04.22 1. runda | vs. Elsa Jacquemot | 1-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
W25 Oeiras - ceglana | ||||
16.04.22 Półfinał | vs. Martina Di Giuseppe | 6-3, 0-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Isabelle Wallace - ostatnie mecze
W80 Palm - ceglana | ||||
03.04.19 1. runda | vs. Laura Pigossi | 0-3, - Isabelle Wallace - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Curitiba - ceglana | ||||
20.03.19 1. runda | vs. Jasmine Paolini | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.03.19 Klasyf. | vs. Emiliana Arango | 5-0, Emiliana Arango - krecz | szczegóły meczu | |
18.03.19 1. runda klasyf. | vs. Rebeca Pereira | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Sao - ceglana | ||||
13.03.19 1. runda | vs. Andreea Rosca | 6-74, 6-75 | szczegóły meczu | |
12.03.19 Klasyf. | vs. Martina Caregaro | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.03.19 1. runda klasyf. | vs. Rebeca Pereira | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Launceston - twarda | ||||
30.01.19 1. runda | vs. Kai-Chen Chang | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.01.19 1. runda klasyf. | vs. Tammi Patterson | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.01.19 Klasyf. | vs. Momoko Kobori | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Burnie - twarda | ||||
21.01.19 Klasyf. | vs. Nadia Podoroska | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.01.19 1. runda klasyf. | vs. Bojana Marinkov | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
10.01.19 2. runda klasyf. | vs. Richel Hogenkamp | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.01.19 1. runda klasyf. | vs. Sabine Lisicki | 7-65, 7-5 | szczegóły meczu | |
Hobart - twarda | ||||
06.01.19 Klasyf. | vs. Heather Watson | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.01.19 1. runda klasyf. | vs. Sabrina Santamaria | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Playford - twarda | ||||
03.01.19 2. runda | vs. Chloe Paquet | 6-4, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.01.19 1. runda | vs. Jasmine Paolini | 6-4, 7-68 | szczegóły meczu | |
Australian Open - twarda | ||||
11.12.18 1. runda | vs. Astra Sharma | 6-3, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Canberra - twarda | ||||
03.11.18 Półfinał | vs. Zoe Hives | 6-4, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
02.11.18 Ćwierćfinał | vs. Kaylah Mcphee | 7-65, 4-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
01.11.18 2. runda | vs. Lizette Cabrera | 6-1, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
31.10.18 1. runda | vs. Junri Namigata | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Bendigo - twarda | ||||
25.10.18 2. runda | vs. Olivia Rogowska | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.10.18 1. runda | vs. Sara Tomic | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Roja De - ceglana | ||||
11.10.18 2. runda | vs. Marie Benoit | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.10.18 1. runda | vs. Andrea Gamiz | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Valencia - ceglana | ||||
26.09.18 2. runda | vs. Jasmine Paolini | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
24.09.18 1. runda | vs. Olga Saez Larra | 6-3, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Sofia - ceglana | ||||
05.09.18 1. runda | vs. Valeriya Strakhova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu |