Słowacja
13.09.96, 27 lat
13.09.96, 27 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Natalia Zorgovska vs. Giulia Crescenzi - Wzajemne mecze
25.03.18 | 2. runda klasyf. | Giulia Crescenzi | Natalia Zorgovska | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | Sharm El | twarda |
12.08.13 | 1. runda klasyf. | Natalia Zorgovska | Giulia Crescenzi | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | Locri | ceglana |
Natalia Zorgovska form & Giulia Crescenzi form
Natalia Zorgovska - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
05.02.19 Klasyf. | vs. Fanny Ostlund | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.02.19 1. runda klasyf. | vs. Pauline Demel | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
01.02.19 Klasyf. | vs. Yuka Hosoki | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Szekesfehervar - ceglana | ||||
03.09.18 2. runda klasyf. | vs. Laura Radakovic | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
02.09.18 1. runda klasyf. | vs. Nikoletta Muller | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Budapest - ceglana | ||||
19.08.18 1. runda klasyf. | vs. Emma Zakordoniec | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Vienna - ceglana | ||||
15.07.18 2. runda klasyf. | vs. Michaela Kucharova (2001) | 7-61, 4-6, 7-67 | szczegóły meczu | |
15.07.18 Klasyf. | vs. Alexandra Vasilyeva | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.07.18 1. runda klasyf. | vs. Eva-Maria Riml | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Trnava - ceglana | ||||
12.05.18 1. runda klasyf. | vs. Nicole Gadient | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
25.03.18 2. runda klasyf. | vs. Giulia Crescenzi | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
17.03.18 1. runda klasyf. | vs. Caroline Ilowska | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
03.02.18 1. runda klasyf. | vs. Eunhye Lee | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
27.01.18 1. runda klasyf. | vs. Nozomi Fujioka | 2-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
Wirral - halowa | ||||
23.10.17 1. runda klasyf. | vs. Hannah Mccolgan | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Szekesfehervar - ceglana | ||||
11.09.17 1. runda klasyf. | vs. Nicole Gadient | 4-6, 7-64, 3-6 | szczegóły meczu | |
Ricany - ceglana | ||||
28.08.17 2. runda klasyf. | vs. Nikola Novotna | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Sezze - ceglana | ||||
21.08.17 Klasyf. | vs. Maria Pereyra Sellart | 6-1, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Lenzerheide - ceglana | ||||
19.06.17 1. runda klasyf. | vs. Nicole Gadient | 0-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
Maribor - ceglana | ||||
12.06.17 1. runda klasyf. | vs. Iva Zelic | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Trnava - ceglana | ||||
15.05.17 1. runda klasyf. | vs. Monika Kilnarova | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Solarino - dywanowa | ||||
13.03.17 Klasyf. | vs. Vasilisa Aponasenko | 6-1, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.03.17 1. runda klasyf. | vs. Annalisa Calandra | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Solarino - dywanowa | ||||
06.03.17 1. runda klasyf. | vs. Corina Mader | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Trnava - halowa | ||||
06.02.17 2. runda klasyf. | vs. Natalie Proese | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
06.02.17 1. runda klasyf. | vs. Radina Rakic | 7-63, 6-1 | szczegóły meczu | |
Helsinki - halowa | ||||
14.11.16 1. runda klasyf. | vs. Eveliina Koivupuisto | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.11.16 Klasyf. | vs. Ella Leivo | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Bol - ceglana | ||||
17.10.16 1. runda klasyf. | vs. Reka Szalai | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Bol - ceglana | ||||
10.10.16 2. runda klasyf. | vs. Veronika Zavodska | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Giulia Crescenzi - ostatnie mecze
W40 Wroclaw - ceglana | ||||
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Nadiya Kolb | 7-65, 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
19.07.23 1. runda | vs. Helena Stevic | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
06.07.23 2. runda | vs. Elizaveta Shebekina | 6-0, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.07.23 1. runda | vs. Lavinia Morreale | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
01.07.23 Półfinał | vs. Lucia Llinares Domingo | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
30.06.23 Ćwierćfinał | vs. Lisa Mays | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.06.23 2. runda | vs. Helena Stevic | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.06.23 1. runda | vs. Asylzhan Arystanbekova | 5-7, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
23.06.23 Ćwierćfinał | vs. Beatrice Stagno | 2-6, 6-1, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.06.23 2. runda | vs. Tanisha Kashyap | 7-64, 7-5 | szczegóły meczu | |
21.06.23 1. runda | vs. Rikke De Koning | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Rome - ceglana | ||||
12.06.23 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Kovaleva | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W40 La - twarda | ||||
05.06.23 Klasyf. | vs. Chiara Girelli | 3-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Meriem Makhlouf | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
20.05.23 Półfinał | vs. Hiroko Kuwata | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
19.05.23 Ćwierćfinał | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.05.23 2. runda | vs. Talia Neilson Gatenby | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.05.23 1. runda | vs. Elaine Genovese | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Telde - ceglana | ||||
26.04.23 1. runda | vs. Astrid Lew Yan Foon | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Telde - ceglana | ||||
18.04.23 1. runda | vs. Klaudija Bubelyte | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Telde - ceglana | ||||
12.04.23 1. runda | vs. Giulia Carbonaro | 6-1, 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
24.03.23 Ćwierćfinał | vs. Fangzhou Liu | 0-5, - Giulia Crescenzi - krecz | szczegóły meczu | |
23.03.23 2. runda | vs. Anouk Koevermans | 5-7, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.03.23 1. runda | vs. Yasmine Mansouri | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
14.03.23 1. runda | vs. Nina Radovanovic | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
14.12.22 1. runda | vs. Anastasia Zhilina | 3-6, 1-3, - Giulia Crescenzi - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Valencia - ceglana | ||||
06.12.22 1. runda | vs. Judith Perello Saavedra | 6-2, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Solarino - dywanowa | ||||
18.11.22 Ćwierćfinał | vs. Denise Valente | 6-72, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.11.22 2. runda | vs. Noemi Babikova | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
16.11.22 1. runda | vs. Marcella Dessolis | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu |