INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Ana Bianca Mihaila vs. Giada Clerici - Wzajemne mecze
27.09.17 | 1. runda | Giada Clerici | Ana Bianca Mihaila | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | Sharm El | twarda |
01.07.17 | Półfinał | Giada Clerici | Ana Bianca Mihaila | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | Sharm El | twarda |
Ana Bianca Mihaila form & Giada Clerici form
Ana Bianca Mihaila - ostatnie mecze
W25 Antalya - ceglana | ||||
02.03.20 2. runda klasyf. | vs. Gozal Ainitdinova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.03.20 1. runda klasyf. | vs. Zeynep Su Yavuz | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
24.02.20 2. runda klasyf. | vs. Francesca Curmi | 7-65, 5-7, 5-10 | szczegóły meczu | |
23.02.20 1. runda klasyf. | vs. Oryna Stoliarchuk | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Zoziya Kardava | 6-1, 4-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
22.11.19 Ćwierćfinał | vs. Eunhye Lee | 6-2, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.11.19 2. runda | vs. Barbora Matusova | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.11.19 1. runda | vs. Katarzyna Pitak | 7-63, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.11.19 Klasyf. | vs. Larisa Bekmetova | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.11.19 2. runda klasyf. | vs. Warona Mdlulwa | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
16.11.19 Półfinał | vs. Pei-Chi Lee | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.11.19 Ćwierćfinał | vs. Vitalia Stamat | 6-1, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
14.11.19 2. runda | vs. Valentina Ryser | 6-3, 6-71, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.11.19 1. runda | vs. Aya El Sayed | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
12.11.19 Klasyf. | vs. Dinara Alloyarova | 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.11.19 2. runda klasyf. | vs. Jennifer Ruggeri | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
07.11.19 2. runda | vs. Sandra Samir | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.11.19 1. runda | vs. Jelena Stojanovic | 4-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
30.10.19 1. runda | vs. Catalina Pella | 6-71, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
25.10.19 Ćwierćfinał | vs. Arlinda Rushiti | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.10.19 2. runda | vs. Gabriella Mujan | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.10.19 1. runda | vs. Polina Monova | 3-0, Polina Monova - krecz | szczegóły meczu | |
21.10.19 Klasyf. | vs. Warona Mdlulwa | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Focsani - ceglana | ||||
13.09.19 Ćwierćfinał | vs. Andreea Rosca | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.09.19 2. runda | vs. Gebriela Mihaylova | 5-7, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.09.19 1. runda | vs. Anastasia Vdovenco | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.09.19 Klasyf. | vs. Andreea Elena Iordachi | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.09.19 2. runda klasyf. | vs. Iulia Vlaiculescu | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Bucharest - ceglana | ||||
10.07.19 1. runda | vs. Laura Schaeder | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
23.05.19 2. runda | vs. Elena Milovanovic | 1-6, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu |
Giada Clerici - ostatnie mecze
Antalya - twarda | ||||
12.02.18 Klasyf. | vs. Shou Na Mu | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
11.02.18 2. runda klasyf. | vs. Nicole Gadient | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
09.02.18 Ćwierćfinał | vs. Nina Stadler | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
08.02.18 2. runda | vs. Cemre Anil | 2-6, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.02.18 1. runda | vs. Giorgia Marchetti | 3-6, 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
05.02.18 Klasyf. | vs. Eva Vedder | 5-7, 6-3, 7-67 | szczegóły meczu | |
04.02.18 2. runda klasyf. | vs. Hanna Sokal | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
29.01.18 Klasyf. | vs. Anastasia Kulikova | 6-4, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.01.18 2. runda klasyf. | vs. Sem Wensveen | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
24.11.17 Ćwierćfinał | vs. Kumi So | 1-6, 6-1, 6-72 | szczegóły meczu | |
23.11.17 2. runda | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.11.17 1. runda | vs. Deborah Kerfs | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
15.11.17 1. runda | vs. Dalila Spiteri | 6-4, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Ortisei - halowa | ||||
06.11.17 1. runda | vs. Alina Silich | 6-73, 0-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
05.10.17 2. runda | vs. Britt Geukens | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
04.10.17 1. runda | vs. Alicja Zduniak | 7-62, 6-2 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
28.09.17 2. runda | vs. Kanika Vaidya | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.09.17 1. runda | vs. Ana Bianca Mihaila | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Badenweiler - ceglana | ||||
05.09.17 1. runda | vs. Luna Meers | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Caslano - ceglana | ||||
23.08.17 2. runda | vs. Ylena In-Albon | 3-6, 6-4, 0-6 | szczegóły meczu | |
21.08.17 1. runda | vs. Arlinda Rushiti | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
Mragowo - ceglana | ||||
17.08.17 2. runda | vs. Angelica Moratelli | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.08.17 1. runda | vs. Valeriya Urzhumova | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Mragowo - ceglana | ||||
09.08.17 2. runda | vs. Valeriya Urzhumova | 7-64, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.08.17 1. runda | vs. Giorgia Testa | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Porto - ceglana | ||||
31.07.17 Klasyf. | vs. Salma Djoubri | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
13.07.17 2. runda | vs. Clemence Fayol | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.07.17 1. runda | vs. Karolayne Da Rosa | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.07.17 2. runda klasyf. | vs. Varvara Gracheva | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
10.07.17 Klasyf. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu |