MECZ
14.12.15 | 2. runda | Georgina Garcia-Perez | Valentyna Ivakhnenko | 6-73, 6-4, 6-3 | Navi Mumbai | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Georgina Garcia-Perez | Valentyna Ivakhnenko | |
1. podanie % | 79/134 (59%) | 62/89 (70%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 49/79 (62%) | 35/62 (56%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 25/55 (45%) | 12/27 (44%) |
Zdobyte break-ball | 7/11 (64%) | 5/11 (45%) |
Punkty zdobyte przez return | 42/89 (47%) | 60/134 (45%) |
Zdobyte punkty – razem | 116/223 (52%) | 107/223 (48%) |
Double foul | 3 | 5 |
Asy | 8 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Georgina Garcia-Perez vs. Valentyna Ivakhnenko - Wzajemne mecze
23.05.18 | 1. runda klasyf. | Georgina Garcia-Perez | Valentyna Ivakhnenko | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | Paris | ceglana |
23.04.17 | Finał | Valentyna Ivakhnenko | Georgina Garcia-Perez | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | Santa Margherita | ceglana |
14.12.15 | 2. runda | Georgina Garcia-Perez | Valentyna Ivakhnenko | 6-73, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | Navi Mumbai | twarda |
Georgina Garcia-Perez form & Valentyna Ivakhnenko form
Georgina Garcia-Perez - ostatnie mecze
W25 Valladolid - twarda | ||||
01.09.23 Ćwierćfinał | vs. Olga Helmi | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
31.08.23 2. runda | vs. Bianca Jolie Fernandez | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
30.08.23 1. runda | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Vigo - twarda | ||||
23.08.23 1. runda | vs. Eva Guerrero Alvarez | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
W25 Ourense - twarda | ||||
19.08.23 Półfinał | vs. Francisca Jorge | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.08.23 Ćwierćfinał | vs. Olga Helmi | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.08.23 2. runda | vs. Carolina Gomez | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.08.23 1. runda | vs. Mei Yamaguchi | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Barcelona - twarda | ||||
05.08.23 Półfinał | vs. Arina Rodionova | 6-4, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.08.23 Ćwierćfinał | vs. Alexandra Eala | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.08.23 2. runda | vs. Anastasia Kulikova | 3-6, 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.08.23 1. runda | vs. Anastasia Tikhonova | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
W100 Figueira - twarda | ||||
26.07.23 1. runda | vs. Francisca Jorge | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.07.23 Klasyf. | vs. Olga Helmi | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.07.23 1. runda klasyf. | vs. Milla Sequeira | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W100 Vitoria - twarda | ||||
20.07.23 2. runda | vs. Daria Snigur | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
19.07.23 1. runda | vs. Luksika Kumkhum | 3-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W40 Palma - twarda | ||||
29.06.23 2. runda | vs. Makenna Jones | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.06.23 1. runda | vs. Robin Anderson | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
W25 Guimaraes - twarda | ||||
16.06.23 Ćwierćfinał | vs. Gabriela Andrea Knutson | 6-3, 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.06.23 2. runda | vs. Alexandra Bozovic | 7-5, 6-75, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.06.23 1. runda | vs. Matilda Mutavdzic | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Setubal - twarda | ||||
06.06.23 1. runda | vs. Eudice Wong Chong | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Yecla - twarda | ||||
30.05.23 1. runda | vs. Victoria Rodriguez | 4-6, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Monzon - twarda | ||||
18.05.23 Ćwierćfinał | vs. Ellen Perez | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.05.23 2. runda | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.05.23 1. runda | vs. Adithya Karunaratne | 4-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Platja - ceglana | ||||
10.05.23 1. runda | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 1-6, - Georgina Garcia-Perez - krecz | szczegóły meczu | |
W25+H Tossa - dywanowa | ||||
07.05.23 Finał | vs. Francesca Curmi | 2-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
06.05.23 Półfinał | vs. Daria Snigur | 2-6, 7-62, 7-5 | szczegóły meczu |
Valentyna Ivakhnenko - ostatnie mecze
W25 Koksijde - ceglana | ||||
11.08.21 2. runda | vs. Sada Nahimana | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.08.21 1. runda | vs. Anna Siskova | 4-6, 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Olomouc - ceglana | ||||
21.07.21 1. runda | vs. Lena Papadakis | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Lausanne - ceglana | ||||
12.07.21 Klasyf. | vs. Astra Sharma | 7-5, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Montpellier - ceglana | ||||
01.07.21 2. runda | vs. Mayar Sherif | 6-1, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.06.21 1. runda | vs. Carole Monnet | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.06.21 Klasyf. | vs. Marine Partaud | 5-7, 7-62, 10-6 | szczegóły meczu | |
27.06.21 1. runda klasyf. | vs. Margaux Rouvroy | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Perigueux - ceglana | ||||
22.06.21 1. runda | vs. Polina Leykina | 6-3, 6-72, 0-1, - Valentyna Ivakhnenko - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Liepaja - ceglana | ||||
26.05.21 1. runda | vs. Anna Zaja | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Platja - ceglana | ||||
19.05.21 1. runda | vs. Andrea Lazaro Garcia | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60+H La - ceglana | ||||
10.05.21 Klasyf. | vs. Jessica Pieri | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.05.21 1. runda klasyf. | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 3-6, 6-1, 10-7 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
11.01.21 1. runda klasyf. | vs. Giulia Gatto-Monticone | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Prerov - ceglana | ||||
23.09.20 1. runda | vs. Elizabeth Halbauer | 2-6, 7-5, 6-77 | szczegóły meczu | |
Prague - ceglana | ||||
30.08.20 1. runda | vs. Lara Arruabarrena | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Olimpia - ceglana | ||||
11.03.20 1. runda | vs. Thaisa Grana Pedretti | 6-71, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Altenkirchen - dywanowa | ||||
25.02.20 1. runda | vs. Magdalena Pantuckova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
St. Petersburg - halowa | ||||
08.02.20 1. runda klasyf. | vs. Alize Cornet | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W100+H Dubai - twarda | ||||
10.12.19 1. runda | vs. Magdalena Frech | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.12.19 Klasyf. | vs. Nicoleta Dascalu | 2-6, 7-66, 10-5 | szczegóły meczu | |
08.12.19 1. runda klasyf. | vs. Junri Namigata | 6-74, 7-64, 10-8 | szczegóły meczu | |
W25 Hua - twarda | ||||
16.11.19 Półfinał | vs. Hurricane Tyra Black | 6-3, 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
15.11.19 Ćwierćfinał | vs. Abigail Tere-Apisah | 6-3, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.11.19 2. runda | vs. Man Ying Maggie Ng | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
12.11.19 1. runda | vs. Yexin Ma | 1-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Hua - twarda | ||||
07.11.19 2. runda | vs. Eudice Wong Chong | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.11.19 1. runda | vs. Sabina Sharipova | 7-66, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Istanbul - halowa | ||||
22.10.19 1. runda | vs. Cristiana Ferrando | 1-6, 6-3, 0-6 | szczegóły meczu | |
Moscow - halowa | ||||
12.10.19 1. runda klasyf. | vs. Anhelina Kalinina | 3-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu |