MECZ
06.02.19 | 1. runda | Georgia Brescia | Katy Dunne | 2-1, - krecz | W25 Grenoble | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Georgia Brescia | Katy Dunne | |
1. podanie % | 7/16 (44%) | 8/13 (62%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 4/7 (57%) | 3/8 (38%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 4/9 (44%) | 3/5 (60%) |
Zdobyte break-ball | 1/1 (100%) | 1/3 (33%) |
Punkty zdobyte przez return | 7/13 (54%) | 8/16 (50%) |
Zdobyte punkty – razem | 15/29 (52%) | 14/29 (48%) |
Double foul | 2 | 2 |
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Georgia Brescia vs. Katy Dunne - Wzajemne mecze
06.02.19 | 1. runda | Georgia Brescia | Katy Dunne | 2-1, Katy Dunne - krecz | szczegóły meczu | W25 Grenoble | halowa |
15.11.17 | 1. runda | Katy Dunne | Georgia Brescia | 6-1, Katy Dunne - krecz | szczegóły meczu | Toyota | dywanowa |
14.07.14 | 2. runda | Katy Dunne | Georgia Brescia | 6-2, 3-6, 7-63 | szczegóły meczu | Imola | dywanowa |
Georgia Brescia form & Katy Dunne form
Georgia Brescia - ostatnie mecze
W25 Verbier - ceglana | ||||
26.08.19 Klasyf. | vs. Alice Tubello | 2-4, - Georgia Brescia - krecz | szczegóły meczu | |
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Nadine Keller | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Biella - ceglana | ||||
03.07.19 1. runda klasyf. | vs. Maria Vittoria Viviani | 4-6, 6-2, 6-10 | szczegóły meczu | |
W25 Padova - ceglana | ||||
19.06.19 1. runda | vs. Stefania Rubini | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Brescia - ceglana | ||||
04.06.19 Klasyf. | vs. Paula Cristina Goncalves | 6-71, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.06.19 1. runda klasyf. | vs. Gloria Ceschi | 6-2, 3-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
W25 Grado - ceglana | ||||
28.05.19 Klasyf. | vs. Rosa Vicens Mas | 2-5, - Georgia Brescia - krecz | szczegóły meczu | |
27.05.19 1. runda klasyf. | vs. Anna Peres | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Rome - ceglana | ||||
11.05.19 1. runda klasyf. | vs. Andrea Petkovic | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Chiasso - ceglana | ||||
25.04.19 1. runda | vs. Marta Kostyuk | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
27.03.19 1. runda | vs. Ioana Loredana Rosca | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Glasgow - halowa | ||||
18.02.19 Klasyf. | vs. Martina Colmegna | 3-6, 6-2, 13-15 | szczegóły meczu | |
18.02.19 1. runda klasyf. | vs. Maria Gutierrez Carrasco | 7-5, 4-6, 10-1 | szczegóły meczu | |
W25 Grenoble - halowa | ||||
07.02.19 2. runda | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.02.19 1. runda | vs. Katy Dunne | 2-1, Katy Dunne - krecz | szczegóły meczu | |
04.02.19 Klasyf. | vs. Stefania Rubini | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.02.19 1. runda klasyf. | vs. Alicia Barnett | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Singapore - twarda | ||||
22.01.19 Klasyf. | vs. Eudice Wong Chong | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.01.19 1. runda klasyf. | vs. Julienne Goh | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Singapore - twarda | ||||
15.01.19 Klasyf. | vs. Ling Zhang | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.01.19 1. runda klasyf. | vs. Deanne Choo | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Hong - twarda | ||||
07.01.19 1. runda klasyf. | vs. Fatma Al Nabhani | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Toowoomba - twarda | ||||
09.10.18 1. runda | vs. Alexandra Bozovic | 6-1, 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Brisbane - twarda | ||||
02.10.18 1. runda | vs. Irina Ramialison | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Darwin - twarda | ||||
27.09.18 2. runda | vs. Olivia Rogowska | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.09.18 1. runda | vs. Mai Minokoshi | 7-62, 7-64 | szczegóły meczu | |
Cairns - twarda | ||||
18.09.18 1. runda | vs. Rutuja Bhosale | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Bagnatica - ceglana | ||||
27.08.18 1. runda | vs. Marie Benoit | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Braunschweig - ceglana | ||||
21.08.18 1. runda | vs. Despina Papamichail | 2-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
Granby - twarda | ||||
24.07.18 1. runda | vs. Bianca Vanessa Andreescu | 2-6, 6-77 | szczegóły meczu |
Katy Dunne - ostatnie mecze
W50 Murska - halowa | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Mara Guth | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Kathinka Von Deichmann | 6-2, 7-68 | szczegóły meczu | |
W75 Ricany - halowa | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Ipek Oz | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Kimberly Birrell | 3-6, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
11.03.24 Klasyf. | vs. Kathinka Von Deichmann | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Alena Kovackova | 7-65, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Helsinki - halowa | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Anca Alexia Todoni | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W50 Roehampton - halowa | ||||
15.02.24 2. runda | vs. Mika Stojsavljevic | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Anna Bondar | 5-7, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W50 Edgbaston - halowa | ||||
09.02.24 Półfinał | vs. Magali Kempen | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.02.24 Ćwierćfinał | vs. Valentina Ryser | 7-5, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.02.24 2. runda | vs. Jana Fett | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Elena Malygina | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Monastir - twarda | ||||
25.01.24 2. runda | vs. Carson Branstine | 3-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. Eunhye Lee | 1-6, 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Sunderland - halowa | ||||
18.01.24 2. runda | vs. Sarah Beth Grey | 4-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.01.24 1. runda | vs. Amandine Monnot | 1-6, 6-4, 7-66 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
16.12.23 Półfinał | vs. Elena Pridankina | 6-75, 0-6 | szczegóły meczu | |
15.12.23 Ćwierćfinał | vs. Marina Melnikova | 6-1, 7-64 | szczegóły meczu | |
14.12.23 2. runda | vs. Fang An Lin | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.12.23 1. runda | vs. Tess Sugnaux | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Limassol - twarda | ||||
29.11.23 1. runda | vs. Leonie Kung | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Limassol - twarda | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Eliz Maloney | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Sinja Kraus | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Sunderland - halowa | ||||
02.11.23 2. runda | vs. Dominika Salkova | - Katy Dunne - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
01.11.23 1. runda | vs. Mariam Bolkvadze | 6-1, 6-75, 7-66 | szczegóły meczu | |
W60 Glasgow - halowa | ||||
23.10.23 Klasyf. | vs. Freya Christie | 0-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
W100 Shrewsbury - halowa | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Amarni Banks | 3-6, 7-63, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Baza - twarda | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Gyeong Seo Lee | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santarem - twarda | ||||
27.09.23 2. runda | vs. Nefisa Berberovic | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu |