MECZ
27.06.17 | 1. runda | Georgia Andreea Craciun | Cristina Adamescu | 6-2, 4-6, 6-4 | Bucharest | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Georgia Andreea Craciun | Cristina Adamescu | |
1. podanie % | 59/106 (56%) | 63/98 (64%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 30/59 (51%) | 35/63 (56%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 23/47 (49%) | 11/35 (31%) |
Zdobyte break-ball | 8/11 (73%) | 6/16 (38%) |
Punkty zdobyte przez return | 52/98 (53%) | 53/106 (50%) |
Zdobyte punkty – razem | 105/204 (51%) | 99/204 (49%) |
Double foul | 7 | 7 |
Asy | 0 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Georgia Andreea Craciun vs. Cristina Adamescu - Wzajemne mecze
27.06.17 | 1. runda | Georgia Andreea Craciun | Cristina Adamescu | 6-2, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | Bucharest | ceglana |
24.05.16 | 1. runda | Georgia Andreea Craciun | Cristina Adamescu | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | Galati | ceglana |
Georgia Andreea Craciun form & Cristina Adamescu form
Georgia Andreea Craciun - ostatnie mecze
W25 Solarino - dywanowa | ||||
07.11.23 1. runda | vs. Jessie Aney | 5-7, 7-5, 6-73 | szczegóły meczu | |
W25 Solarino - dywanowa | ||||
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Dalila Spiteri | 6-71, 4-6 | szczegóły meczu | |
02.11.23 2. runda | vs. Lucija Ciric Bagaric | 6-3, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
31.10.23 1. runda | vs. Vlada Ekshibarova | 6-2, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Slobozia - ceglana | ||||
21.09.23 2. runda | vs. Anca Alexia Todoni | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. Simona Ogescu | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.09.23 Klasyf. | vs. Tania Munteanu | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
18.09.23 2. runda klasyf. | vs. Adela Polakovicova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Varna - ceglana | ||||
14.09.23 2. runda | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 6-4, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.09.23 1. runda | vs. Diana Maria Ilie | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Bistrita - ceglana | ||||
19.08.23 Półfinał | vs. Anca Alexia Todoni | 5-7, 6-76 | szczegóły meczu | |
18.08.23 Ćwierćfinał | vs. Evialina Laskevich | 7-5, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.08.23 2. runda | vs. Lexie Stevens | 4-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.08.23 1. runda | vs. Giorgia Pinto | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Iasi - ceglana | ||||
16.07.23 Klasyf. | vs. Anastasia Tikhonova | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.07.23 1. runda klasyf. | vs. Tamara Curovic | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Aschaffenburg - ceglana | ||||
11.07.23 Klasyf. | vs. Mana Kawamura | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.07.23 1. runda klasyf. | vs. Tessa Johanna Brockmann | 7-66, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Stuttgart - ceglana | ||||
04.07.23 Klasyf. | vs. Aurora Zantedeschi | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.07.23 1. runda klasyf. | vs. Paula Rumpf | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W40 La - twarda | ||||
08.06.23 2. runda | vs. Justina Mikulskyte | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.06.23 1. runda | vs. Gozal Ainitdinova | 7-5, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.06.23 Klasyf. | vs. Defne Cirpanli | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Diana Mascenikova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 La - twarda | ||||
01.06.23 2. runda | vs. Justina Mikulskyte | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
31.05.23 1. runda | vs. Alyssa Reguer | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Mexico - twarda | ||||
05.02.23 1. runda klasyf. | vs. Raveena Kingsley | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W40 Mexico - twarda | ||||
01.02.23 2. runda | vs. Yue Yuan | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
31.01.23 1. runda | vs. Sofia Sewing | 6-3, 6-72, 7-63 | szczegóły meczu | |
30.01.23 Klasyf. | vs. Savanna Ly | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu |
Cristina Adamescu - ostatnie mecze
W25 Hong - twarda | ||||
08.04.19 1. runda klasyf. | vs. Riya Bhatia | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi - twarda | ||||
07.11.18 2. runda | vs. Suzan Lamens | 2-6, 0-1, - Cristina Adamescu - krecz | szczegóły meczu | |
05.11.18 1. runda | vs. Natcharee Teerachodjiranon | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi - twarda | ||||
30.10.18 1. runda | vs. Sang Hee Park | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Roja De - ceglana | ||||
07.10.18 2. runda klasyf. | vs. Lara Salden | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.10.18 1. runda klasyf. | vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Chornomorsk - ceglana | ||||
25.09.18 1. runda | vs. Weronika Falkowska | 1-6, 6-2, 5-7 | szczegóły meczu | |
Dobrich - ceglana | ||||
16.09.18 1. runda klasyf. | vs. Petia Arshinkova | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Varna - ceglana | ||||
11.09.18 1. runda | vs. Gabriela Duca | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Ricany - ceglana | ||||
28.08.18 1. runda | vs. Kristina Milenkovic | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Bucharest - ceglana | ||||
23.08.18 2. runda | vs. Selma Cadar | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.08.18 1. runda | vs. Andreea Elena Iordachi | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Amstelveen - ceglana | ||||
10.07.18 1. runda | vs. Dominique Karregat | 3-6, 2-4, - Cristina Adamescu - krecz | szczegóły meczu | |
Bastad - ceglana | ||||
24.06.18 1. runda klasyf. | vs. Rebecca Ehn | 2-6, 0-2, - Cristina Adamescu - krecz | szczegóły meczu | |
Ystad - ceglana | ||||
17.06.18 Klasyf. | vs. Jessie Aney | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.06.18 1. runda klasyf. | vs. Alexandra Viktorovitch | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
Prerov - ceglana | ||||
12.06.18 1. runda | vs. Petra Melounova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Oeiras - ceglana | ||||
24.05.18 2. runda | vs. Gabriella Da Silva Fick | 2-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.05.18 1. runda | vs. Daniella Silva | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Karlskrona - ceglana | ||||
09.05.18 1. runda | vs. Malene Helgo | 6-3, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
04.05.18 Ćwierćfinał | vs. Mana Ayukawa | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.05.18 2. runda | vs. Nora Niedmers | 6-3, 4-6, 7-61 | szczegóły meczu | |
01.05.18 1. runda | vs. Gaia Squarcialupi | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
25.04.18 1. runda | vs. Ioana Loredana Rosca | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
13.03.18 1. runda | vs. Tatiana Pieri | 3-6, 2-3, - Cristina Adamescu - krecz | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
06.03.18 1. runda | vs. Martina Spigarelli | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
26.02.18 1. runda | vs. Katerina Vankova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
06.02.18 1. runda | vs. Gaia Sanesi | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
30.01.18 1. runda | vs. Dabin Kim | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Agadir - ceglana | ||||
18.11.17 Finał | vs. Oana Georgeta Simion | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu |