MECZ
13.09.18 | Ćwierćfinał | Georgia Andreea Craciun | Alexandra Perper | 6-4, 6-73, 7-65 | Varna | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Georgia Andreea Craciun | Alexandra Perper | |
1. podanie % | 89/127 (70%) | 94/141 (67%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 52/89 (58%) | 61/94 (65%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 18/38 (47%) | 16/47 (34%) |
Zdobyte break-ball | 7/19 (37%) | 6/12 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 64/141 (45%) | 57/127 (45%) |
Zdobyte punkty – razem | 134/268 (50%) | 134/268 (50%) |
Double foul | 9 | 8 |
Asy | 3 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Georgia Andreea Craciun | 0-0 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Alexandra Perper | |
0-0, 30-40 | ||
0-2 | Alexandra Perper | |
0-0, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Georgia Andreea Craciun | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
Georgia Andreea Craciun | 1-3 | |
Georgia Andreea Craciun | 2-3 | |
0-0, 0-15 | ||
3-3 | Alexandra Perper | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Georgia Andreea Craciun | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-3 | Alexandra Perper | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Georgia Andreea Craciun | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Alexandra Perper | |
0-0, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Georgia Andreea Craciun | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
Georgia Andreea Craciun | 2-0 | |
Georgia Andreea Craciun | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 30-40[BP] | ||
Georgia Andreea Craciun | 2-2 | |
Georgia Andreea Craciun | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-4 | Alexandra Perper | |
0-0, 15-15, 15-30 | ||
2-5 | Alexandra Perper | |
0-0, 30-40 | ||
3-5 | Alexandra Perper | |
0-0, 15-15, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Georgia Andreea Craciun | 4-5 | |
0-0, 15-0 | ||
5-5 | Alexandra Perper | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Georgia Andreea Craciun | 5-6 | |
0-0, 30-30, 40-30, 40-40 | ||
6-6 | Alexandra Perper | |
0-0, 0-3, 3-4, 3-5, 3-6 | ||
6-73 |
3 | ||
Georgia Andreea Craciun | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, A-40 | ||
1-0 | Alexandra Perper | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
2-0 | Alexandra Perper | |
3-0 | Alexandra Perper | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
3-1 | Alexandra Perper | |
3-2 | Alexandra Perper | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Georgia Andreea Craciun | 3-3 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
Georgia Andreea Craciun | 3-4 | |
0-0, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
Georgia Andreea Craciun | 3-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30 | ||
4-5 | Alexandra Perper | |
0-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Georgia Andreea Craciun | 5-5 | |
0-0, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40 | ||
6-5 | Alexandra Perper | |
0-0, 0-30, 0-40 | ||
Georgia Andreea Craciun | 6-6 | |
0-0, 2-1, 2-2, 3-2, 4-4, 5-4, 5-5, 6-5 | ||
7-65 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Georgia Andreea Craciun vs. Alexandra Perper - Wzajemne mecze
13.09.18 | Ćwierćfinał | Georgia Andreea Craciun | Alexandra Perper | 6-4, 6-73, 7-65 | szczegóły meczu | Varna | ceglana |
Georgia Andreea Craciun form & Alexandra Perper form
Georgia Andreea Craciun - ostatnie mecze
W25 Solarino - dywanowa | ||||
07.11.23 1. runda | vs. Jessie Aney | 5-7, 7-5, 6-73 | szczegóły meczu | |
W25 Solarino - dywanowa | ||||
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Dalila Spiteri | 6-71, 4-6 | szczegóły meczu | |
02.11.23 2. runda | vs. Lucija Ciric Bagaric | 6-3, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
31.10.23 1. runda | vs. Vlada Ekshibarova | 6-2, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Slobozia - ceglana | ||||
21.09.23 2. runda | vs. Anca Alexia Todoni | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. Simona Ogescu | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.09.23 Klasyf. | vs. Tania Munteanu | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
18.09.23 2. runda klasyf. | vs. Adela Polakovicova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Varna - ceglana | ||||
14.09.23 2. runda | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 6-4, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.09.23 1. runda | vs. Diana Maria Ilie | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Bistrita - ceglana | ||||
19.08.23 Półfinał | vs. Anca Alexia Todoni | 5-7, 6-76 | szczegóły meczu | |
18.08.23 Ćwierćfinał | vs. Evialina Laskevich | 7-5, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.08.23 2. runda | vs. Lexie Stevens | 4-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.08.23 1. runda | vs. Giorgia Pinto | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Iasi - ceglana | ||||
16.07.23 Klasyf. | vs. Anastasia Tikhonova | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.07.23 1. runda klasyf. | vs. Tamara Curovic | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Aschaffenburg - ceglana | ||||
11.07.23 Klasyf. | vs. Mana Kawamura | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.07.23 1. runda klasyf. | vs. Tessa Johanna Brockmann | 7-66, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Stuttgart - ceglana | ||||
04.07.23 Klasyf. | vs. Aurora Zantedeschi | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.07.23 1. runda klasyf. | vs. Paula Rumpf | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W40 La - twarda | ||||
08.06.23 2. runda | vs. Justina Mikulskyte | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.06.23 1. runda | vs. Gozal Ainitdinova | 7-5, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.06.23 Klasyf. | vs. Defne Cirpanli | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Diana Mascenikova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 La - twarda | ||||
01.06.23 2. runda | vs. Justina Mikulskyte | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
31.05.23 1. runda | vs. Alyssa Reguer | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Mexico - twarda | ||||
05.02.23 1. runda klasyf. | vs. Raveena Kingsley | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W40 Mexico - twarda | ||||
01.02.23 2. runda | vs. Yue Yuan | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
31.01.23 1. runda | vs. Sofia Sewing | 6-3, 6-72, 7-63 | szczegóły meczu | |
30.01.23 Klasyf. | vs. Savanna Ly | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu |
Alexandra Perper - ostatnie mecze
W25 Gatineau - twarda | ||||
17.07.19 1. runda | vs. Quinn Gleason | 2-6, 1-4, - Alexandra Perper - krecz | szczegóły meczu | |
16.07.19 Klasyf. | vs. Hind Abdelouahid | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
15.07.19 1. runda klasyf. | vs. Annabelle Xu | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Minsk - ceglana | ||||
14.06.19 Ćwierćfinał | vs. Jaqueline Cristian | 6-72, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.06.19 2. runda | vs. Katyarina Paulenka | 7-62, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.06.19 1. runda | vs. Lina Gjorcheska | 2-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.06.19 Klasyf. | vs. Sviatlana Pirazhenka | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
10.06.19 1. runda klasyf. | vs. Hanna Vinahradava | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Minsk - ceglana | ||||
04.06.19 Klasyf. | vs. Ipek Oz | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.06.19 1. runda klasyf. | vs. Evialina Laskevich | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Jerusalem - twarda | ||||
23.05.19 2. runda | vs. Ekaterina Yashina | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.05.19 1. runda | vs. Shelly Bereznyak | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W100 Charleston - ceglana | ||||
29.04.19 1. runda klasyf. | vs. Gabriela Lee | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Osprey - ceglana | ||||
24.04.19 1. runda klasyf. | vs. Sofia Camila Rojas | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.04.19 Klasyf. | vs. Mara Schmidt | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.04.19 1. runda | vs. Mari Osaka | 6-0, 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Pelham - ceglana | ||||
08.04.19 1. runda klasyf. | vs. Jennifer Elie | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W80 Palm - ceglana | ||||
02.04.19 Klasyf. | vs. Emily Fanning | 6-77, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.04.19 1. runda klasyf. | vs. Joelle Kissell | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
12.03.19 1. runda | vs. Emily Appleton | 4-6, 6-1, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Irapuato - twarda | ||||
05.03.19 1. runda | vs. Karman Kaur Thandi | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Plantation - ceglana | ||||
21.01.19 1. runda klasyf. | vs. Irina Fetecau | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Daytona - ceglana | ||||
14.01.19 1. runda klasyf. | vs. Irina Fetecau | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Norman - twarda | ||||
14.11.18 1. runda | vs. Dalayna Hewitt | 6-70, 1-6 | szczegóły meczu | |
Lawrence - halowa | ||||
07.11.18 2. runda | vs. Romy Koelzer | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
05.11.18 1. runda | vs. Nadja Gilchrist | 6-74, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Macon - twarda | ||||
22.10.18 2. runda klasyf. | vs. Julia Elbaba | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.10.18 1. runda klasyf. | vs. Luisa Stefani | 2-6, 7-65, 7-5 | szczegóły meczu | |
Florence - twarda | ||||
14.10.18 1. runda klasyf. | vs. Chanelle Van Nguyen | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Chornomorsk - ceglana | ||||
01.10.18 1. runda | vs. Anna Martemyanova | 2-6, 0-2, - Alexandra Perper - krecz | szczegóły meczu |