INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Ganna Poznikhirenko vs. Olga Doroshina - Wzajemne mecze
25.03.18 | 2. runda klasyf. | Olga Doroshina | Ganna Poznikhirenko | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | Croissy Beaubourg | halowa |
20.06.17 | 1. runda | Ganna Poznikhirenko | Olga Doroshina | 6-1, Olga Doroshina - krecz | szczegóły meczu | Warsaw | ceglana |
24.08.16 | 2. runda | Ganna Poznikhirenko | Olga Doroshina | 2-6, 7-61, 6-2 | szczegóły meczu | Kharkiv | ceglana |
25.05.15 | Klasyf. | Ganna Poznikhirenko | Olga Doroshina | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | Moscow | ceglana |
Ganna Poznikhirenko form & Olga Doroshina form
Ganna Poznikhirenko - ostatnie mecze
W60 Templeton - twarda | ||||
27.09.23 1. runda | vs. Louisa Chirico | 3-2, - Ganna Poznikhirenko - krecz | szczegóły meczu | |
26.09.23 Klasyf. | vs. Maria Kozyreva | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.09.23 1. runda klasyf. | vs. Sabastiani Leon | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Berkeley - twarda | ||||
21.09.23 2. runda | vs. Victoria Hu | 6-72, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. Marine Partaud | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.09.23 Klasyf. | vs. Elysia Bolton | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.09.23 1. runda klasyf. | vs. Katja Wiersholm | 6-3, 6-76, 6-4 | szczegóły meczu | |
Cleveland - twarda | ||||
19.08.23 1. runda klasyf. | vs. Aliaksandra Sasnovich | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Landisville - twarda | ||||
10.08.23 2. runda | vs. Madison Brengle | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.08.23 1. runda | vs. Moyuka Uchijima | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
08.08.23 Klasyf. | vs. Ava Markham | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
07.08.23 1. runda klasyf. | vs. Samantha Crawford | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Dallas - halowa | ||||
25.07.23 Klasyf. | vs. Madison Sieg | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.07.23 1. runda klasyf. | vs. Ava Markham | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Evansville - twarda | ||||
18.07.23 Klasyf. | vs. Varvara Lepchenko | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Wichita - twarda | ||||
22.06.23 2. runda | vs. Rasheeda Mcadoo | 7-65, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.06.23 1. runda | vs. Hanna Chang | 6-75, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Colorado - twarda | ||||
14.06.23 1. runda | vs. Rachel Gailis | 3-6, 7-62, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bethany - ceglana | ||||
20.05.23 Półfinał | vs. Raveena Kingsley | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.05.23 Ćwierćfinał | vs. Mia Horvit | 6-75, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.05.23 2. runda | vs. Katarina Kozarov | 7-5, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.05.23 1. runda | vs. Capucine Jauffret | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Orlando - ceglana | ||||
11.05.23 2. runda | vs. Cadence Brace | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.05.23 1. runda | vs. Berta Bonardi | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
09.05.23 Klasyf. | vs. Ahmani Guichard | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
08.05.23 1. runda klasyf. | vs. Mia Yamakita | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Zephyrhills - ceglana | ||||
20.04.23 2. runda | vs. Hanna Chang | 3-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.04.23 1. runda | vs. Kennedy Shaffer | 6-3, 4-6, 7-62 | szczegóły meczu | |
18.04.23 Klasyf. | vs. Victoria Osuigwe | 6-1, 6-76, 10-4 | szczegóły meczu | |
17.04.23 2. runda klasyf. | vs. Katerina Shabashkevich | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu |
Olga Doroshina - ostatnie mecze
W25 Moscow - halowa | ||||
26.02.21 Ćwierćfinał | vs. Berfu Cengiz | 6-4, 6-75, 6-74 | szczegóły meczu | |
25.02.21 2. runda | vs. Daria Mishina | 6-2, 7-62 | szczegóły meczu | |
24.02.21 1. runda | vs. Vlada Koval | 2-6, 7-69, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.02.21 Klasyf. | vs. Ekaterina Nikiforova | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.02.21 1. runda klasyf. | vs. Veronika Pepelyaeva | 7-62, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
30.01.21 1. runda | vs. Cemre Anil | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
20.01.21 1. runda | vs. Justina Mikulskyte | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Moscow - halowa | ||||
26.02.20 1. runda | vs. Anastasia Gasanova | - Olga Doroshina - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
W25 Trnava - halowa | ||||
13.02.20 1. runda | vs. Camilla Rosatello | 6-1, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.02.20 2. runda | vs. Dea Herdzelas | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
11.02.20 Klasyf. | vs. Aneta Laboutkova | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.02.20 1. runda klasyf. | vs. Katarina Kuzmova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Kazan - halowa | ||||
24.01.20 Ćwierćfinał | vs. Alina Charaeva | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.01.20 2. runda | vs. Daria Kruzhkova | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.01.20 1. runda | vs. Valeriya Strakhova | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Hong - twarda | ||||
08.01.20 1. runda | vs. Ho Ching Wu | 4-6, 6-2, 1-5, - Olga Doroshina - krecz | szczegóły meczu | |
07.01.20 Klasyf. | vs. Ayaka Okuno | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Hong - twarda | ||||
01.01.20 1. runda | vs. Anastasiya Komardina | 3-6, 7-64, 5-7 | szczegóły meczu | |
31.12.19 Klasyf. | vs. Ying Zhang | 6-75, 6-1, 10-5 | szczegóły meczu | |
30.12.19 1. runda klasyf. | vs. Supapitch Kuearum | 4-6, 6-2, 10-5 | szczegóły meczu | |
W25 Navi - twarda | ||||
21.12.19 Półfinał | vs. Sunam Jeong | 3-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.12.19 Ćwierćfinał | vs. Zeel Desai | 6-2, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.12.19 2. runda | vs. Miyu Kato | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.12.19 1. runda | vs. Hiroko Kuwata | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.12.19 Klasyf. | vs. Humera Baharmus | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.12.19 1. runda klasyf. | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Pune - twarda | ||||
14.12.19 Półfinał | vs. Emma Raducanu | 2-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.12.19 Ćwierćfinał | vs. Naho Sato | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.12.19 2. runda | vs. Diana Marcinkevica | 4-6, 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.12.19 1. runda | vs. Berfu Cengiz | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu |