INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Ganna Poznikhirenko vs. Nadiya Kolb - Wzajemne mecze
14.09.15 | 1. runda | Ganna Poznikhirenko | Nadiya Kolb | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | Bucha | ceglana |
Ganna Poznikhirenko form & Nadiya Kolb form
Ganna Poznikhirenko - ostatnie mecze
W60 Templeton - twarda | ||||
27.09.23 1. runda | vs. Louisa Chirico | 3-2, - Ganna Poznikhirenko - krecz | szczegóły meczu | |
26.09.23 Klasyf. | vs. Maria Kozyreva | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.09.23 1. runda klasyf. | vs. Sabastiani Leon | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Berkeley - twarda | ||||
21.09.23 2. runda | vs. Victoria Hu | 6-72, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. Marine Partaud | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.09.23 Klasyf. | vs. Elysia Bolton | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.09.23 1. runda klasyf. | vs. Katja Wiersholm | 6-3, 6-76, 6-4 | szczegóły meczu | |
Cleveland - twarda | ||||
19.08.23 1. runda klasyf. | vs. Aliaksandra Sasnovich | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Landisville - twarda | ||||
10.08.23 2. runda | vs. Madison Brengle | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.08.23 1. runda | vs. Moyuka Uchijima | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
08.08.23 Klasyf. | vs. Ava Markham | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
07.08.23 1. runda klasyf. | vs. Samantha Crawford | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Dallas - halowa | ||||
25.07.23 Klasyf. | vs. Madison Sieg | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.07.23 1. runda klasyf. | vs. Ava Markham | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Evansville - twarda | ||||
18.07.23 Klasyf. | vs. Varvara Lepchenko | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Wichita - twarda | ||||
22.06.23 2. runda | vs. Rasheeda Mcadoo | 7-65, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.06.23 1. runda | vs. Hanna Chang | 6-75, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Colorado - twarda | ||||
14.06.23 1. runda | vs. Rachel Gailis | 3-6, 7-62, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bethany - ceglana | ||||
20.05.23 Półfinał | vs. Raveena Kingsley | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.05.23 Ćwierćfinał | vs. Mia Horvit | 6-75, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.05.23 2. runda | vs. Katarina Kozarov | 7-5, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.05.23 1. runda | vs. Capucine Jauffret | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Orlando - ceglana | ||||
11.05.23 2. runda | vs. Cadence Brace | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.05.23 1. runda | vs. Berta Bonardi | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
09.05.23 Klasyf. | vs. Ahmani Guichard | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
08.05.23 1. runda klasyf. | vs. Mia Yamakita | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Zephyrhills - ceglana | ||||
20.04.23 2. runda | vs. Hanna Chang | 3-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.04.23 1. runda | vs. Kennedy Shaffer | 6-3, 4-6, 7-62 | szczegóły meczu | |
18.04.23 Klasyf. | vs. Victoria Osuigwe | 6-1, 6-76, 10-4 | szczegóły meczu | |
17.04.23 2. runda klasyf. | vs. Katerina Shabashkevich | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu |
Nadiya Kolb - ostatnie mecze
Cluj-Napoca - halowa | ||||
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Lucrezia Stefanini | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W50 Porto - halowa | ||||
31.01.24 1. runda | vs. Veronika Erjavec | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.01.24 Klasyf. | vs. Nika Radisic | 6-74, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Marie Weckerle | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
27.11.23 1. runda klasyf. | vs. Jesika Maleckova | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W100 Valencia - ceglana | ||||
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Julia Stamatova | 6-1, 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
W15 Nules - ceglana | ||||
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Sarah Tatu | 6-3, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Maria Oliver Sanchez | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Xenia Bandurowska | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Castellon - ceglana | ||||
10.11.23 Półfinał | vs. Ariana Geerlings | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.11.23 Ćwierćfinał | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.11.23 2. runda | vs. Costanza Traversi | 5-7, 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
07.11.23 1. runda | vs. Martina Genis Salas | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Nantes - halowa | ||||
30.10.23 Klasyf. | vs. Nahia Berecoechea | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Schena Benamar | 4-0, Schena Benamar - krecz | szczegóły meczu | |
W80 Poitiers - halowa | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Natalija Stevanovic | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.10.23 Klasyf. | vs. Merel Hoedt | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Alice Battesti | 6-4, 6-75, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Faro - twarda | ||||
21.10.23 Półfinał | vs. Manon Leonard | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Antonia Ruzic | 7-5, 1-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Eva Vedder | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Anna Kubareva | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.10.23 Klasyf. | vs. Marcelina Podlinska | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.10.23 2. runda klasyf. | vs. Maria Beatriz Teixeira | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Seville - ceglana | ||||
11.10.23 2. runda | vs. Sapfo Sakellaridi | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
10.10.23 1. runda | vs. Celine Simunyu | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.10.23 Klasyf. | vs. Judith Perello Saavedra | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
08.10.23 2. runda klasyf. | vs. Maryna Kolb | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Lisbon - ceglana | ||||
02.10.23 Klasyf. | vs. Aneta Kladivova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Radka Zelnickova | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu |