Rosja
02.12.97, 26 lat
12313 $
02.12.97, 26 lat
12313 $
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Grecja
23.06.01, 22 lat
23.06.01, 22 lat
Anna Iakovleva vs. Galateia Mesochoritou - Wzajemne mecze
06.11.18 | 1. runda | Galateia Mesochoritou | Anna Iakovleva | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | Heraklion | ceglana |
Anna Iakovleva form & Galateia Mesochoritou form
Anna Iakovleva - ostatnie mecze
W15 Shymkent - halowa | ||||
18.02.19 1. runda klasyf. | vs. Elena Malygina | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - halowa | ||||
11.02.19 1. runda klasyf. | vs. Sevil Yuldasheva | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Cairo - ceglana | ||||
11.12.18 1. runda | vs. Julyette Steur | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Cairo - ceglana | ||||
05.12.18 1. runda | vs. Julyette Steur | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
06.11.18 1. runda | vs. Galateia Mesochoritou | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Stockholm - halowa | ||||
01.11.18 2. runda | vs. Angelina Zhuravleva | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
31.10.18 1. runda | vs. Elin Vilen | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
Stockholm - halowa | ||||
24.10.18 1. runda | vs. Julita Saner | 4-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
Ofakim - twarda | ||||
17.10.18 1. runda | vs. Madeleine Kobelt | 7-60, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Ashkelon - twarda | ||||
09.10.18 1. runda | vs. Lina Glushko | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Shymkent - ceglana | ||||
26.09.18 2. runda | vs. Sofia Dmitrieva | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
25.09.18 1. runda | vs. Sevil Yuldasheva | 5-7, 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
Shymkent - ceglana | ||||
19.09.18 2. runda | vs. Ksenia Palkina | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.09.18 1. runda | vs. Anastazja Rosnowska | 6-2, 3-1, Anastazja Rosnowska - krecz | szczegóły meczu | |
Almaty - ceglana | ||||
11.09.18 1. runda | vs. Albina Khabibulina | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Kazan - ceglana | ||||
06.08.18 Klasyf. | vs. Elina Nepliy | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.08.18 1. runda | vs. Anastasia Zakharova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.08.18 2. runda klasyf. | vs. Darya Mukhina | 6-2, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
Savitaipale - ceglana | ||||
02.08.18 2. runda | vs. Axana Mareen | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
31.07.18 1. runda | vs. Weronika Jasmina Forys | 5-7, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.07.18 Klasyf. | vs. Ksenia Tarasova | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.07.18 1. runda klasyf. | vs. Liisa Vehvilainen | 6-4, 7-63 | szczegóły meczu | |
Telavi - ceglana | ||||
26.07.18 2. runda | vs. Zoziya Kardava | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.07.18 1. runda | vs. Alena Nikishina | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
24.07.18 Klasyf. | vs. Anastasiya Poplavska | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.07.18 1. runda klasyf. | vs. Anastasiya Khrustaleva | 7-5, 6-7, 6-0 | szczegóły meczu | |
Astana - twarda | ||||
15.07.18 2. runda klasyf. | vs. Ipek Oz | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.07.18 1. runda klasyf. | vs. Yuliya Kim | 3-6, 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
Almaty - twarda | ||||
10.07.18 1. runda | vs. Anhzelika Isaeva | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.07.18 Klasyf. | vs. Anastasia Bursa | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu |
Galateia Mesochoritou - ostatnie mecze
W15 Heraklion - ceglana | ||||
04.06.22 Półfinał | vs. Irina Balus | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.06.22 Ćwierćfinał | vs. Eleni Christofi | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.06.22 2. runda | vs. Anet Angelika Koskel | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
31.05.22 1. runda | vs. Draginja Vukovic | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
25.05.22 1. runda | vs. Ivana Sebestova | 6-4, 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.05.22 Klasyf. | vs. Candela Bugnon | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.05.22 2. runda klasyf. | vs. Georgia Kalamaris | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
12.12.19 2. runda | vs. Chiara Scholl | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.12.19 1. runda | vs. Daria Maria Munteanu | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
05.12.19 2. runda | vs. Claudia Hoste Ferrer | 1-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.12.19 1. runda | vs. Alessia Beatrice Ciuca | 6-1, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
28.11.19 2. runda | vs. Lina Glushko | 7-68, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.11.19 1. runda | vs. Maria Kallistrou | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
18.11.19 2. runda klasyf. | vs. Alina Mukhortova | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.11.19 1. runda klasyf. | vs. Anna Laura Hinka | 6-3, 7-63 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
11.11.19 2. runda klasyf. | vs. Silvia Saccani | 6-4, 6-74, 10-12 | szczegóły meczu | |
10.11.19 1. runda klasyf. | vs. Daniela Ciobanu | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Telavi - ceglana | ||||
16.10.19 2. runda | vs. Oana Georgeta Simion | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.10.19 1. runda | vs. Julia Helbet | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Vrnjacka - ceglana | ||||
29.08.19 2. runda | vs. Oana Gavrila | 2-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
28.08.19 1. runda | vs. Noka Juric | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Prokuplje - ceglana | ||||
12.07.19 2. runda | vs. Viktoriia Dema | 6-72, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.07.19 1. runda | vs. Laura Svatikova | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.07.19 Klasyf. | vs. Sarah Nikocevic | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
08.07.19 1. runda klasyf. | vs. Andjela Jocovic | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Prokuplje - ceglana | ||||
03.07.19 1. runda | vs. Szabina Szlavikovics | 3-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.07.19 Klasyf. | vs. Bojana Klincov | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.07.19 1. runda klasyf. | vs. Tamara Bajagic | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
16.01.19 1. runda | vs. Zhibek Kulambayeva | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
15.11.18 2. runda | vs. Anna Ureke | 5-7, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu |