MECZ
17.10.19 | 2. runda | Gabriella Taylor | Anna Gabric | 6-0, 6-2 | W15 Antalya | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Gabriella Taylor | Anna Gabric | |
1. podanie % | 28/38 (74%) | 28/44 (64%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 23/28 (82%) | 11/28 (39%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 4/10 (40%) | 4/16 (25%) |
Zdobyte break-ball | 6/11 (55%) | 1/2 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 29/44 (66%) | 11/38 (29%) |
Zdobyte punkty – razem | 56/82 (68%) | 26/82 (32%) |
Double foul | 2 | 7 |
Asy | 2 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Gabriella Taylor | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Anna Gabric | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
Gabriella Taylor | 2-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Anna Gabric | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Gabriella Taylor | 4-0 | |
0-0 | ||
5-0 | Anna Gabric | |
6-0 |
2 | ||
Gabriella Taylor | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-40[BP] | ||
0-1 | Anna Gabric | |
0-0, 15-0 | ||
Gabriella Taylor | 1-1 | |
0-0, 15-0 | ||
2-1 | Anna Gabric | |
0-0, 15-15, 40-40, A-40[BP] | ||
Gabriella Taylor | 2-2 | |
0-0 | ||
3-2 | Anna Gabric | |
Gabriella Taylor | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Anna Gabric | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Gabriella Taylor vs. Anna Gabric - Wzajemne mecze
17.10.19 | 2. runda | Gabriella Taylor | Anna Gabric | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | W15 Antalya | twarda |
Gabriella Taylor form & Anna Gabric form
Gabriella Taylor - ostatnie mecze
W25 Potchefstroom - twarda | ||||
10.03.20 1. runda | vs. Paige Mary Hourigan | 6-3, 5-7, 6-75 | szczegóły meczu | |
W25 Potchefstroom - twarda | ||||
05.03.20 2. runda | vs. Deniz Khazaniuk | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
04.03.20 1. runda | vs. Shelly Bereznyak | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
21.02.20 Ćwierćfinał | vs. Daniela Vismane | 6-3, 5-7, 6-76 | szczegóły meczu | |
20.02.20 2. runda | vs. Justina Mikulskyte | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.02.20 1. runda | vs. Eva Vedder | 7-69, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
14.02.20 Ćwierćfinał | vs. Maria Timofeeva | 2-6, 7-5, 5-7 | szczegóły meczu | |
13.02.20 2. runda | vs. Nastasja Mariana Schunk | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.02.20 1. runda | vs. Alica Rusova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
16.01.20 2. runda | vs. Manon Arcangioli | 3-6, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.01.20 1. runda | vs. Martyna Kubka | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
31.10.19 2. runda | vs. Jantje Tilbuerger | 1-2, - Gabriella Taylor - krecz | szczegóły meczu | |
30.10.19 1. runda | vs. Alina Michalitsch | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
27.10.19 Finał | vs. Daria Kruzhkova | 0-6, 0-3, - Gabriella Taylor - krecz | szczegóły meczu | |
26.10.19 Półfinał | vs. Anastasia Tikhonova | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
25.10.19 Ćwierćfinał | vs. Mira Antonitsch | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.10.19 2. runda | vs. Emily Seibold | 6-3, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.10.19 1. runda | vs. Jantje Tilbuerger | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
20.10.19 Finał | vs. Magdalena Pantuckova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.10.19 Półfinał | vs. Eva Vedder | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.10.19 Ćwierćfinał | vs. Ayla Aksu | 6-4, 1-6, 7-62 | szczegóły meczu | |
17.10.19 2. runda | vs. Anna Gabric | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.10.19 1. runda | vs. Ilayda Baykan | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Roehampton - twarda | ||||
24.09.19 1. runda | vs. Myrtille Georges | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Roehampton - twarda | ||||
17.09.19 1. runda | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Marbella - ceglana | ||||
03.09.19 1. runda | vs. Manon Arcangioli | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Woking - twarda | ||||
31.07.19 1. runda | vs. Estelle Cascino | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
26.06.19 2. runda klasyf. | vs. Ysaline Bonaventure | 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
25.06.19 1. runda klasyf. | vs. Chloe Paquet | 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
W100 Ilkley - trawiasta | ||||
18.06.19 1. runda | vs. Tereza Smitkova | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu |
Anna Gabric - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Denise Valente | 1-6, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Denislava Glushkova | 5-7, 7-5, 6-713 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Milana Safiullina | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
W50 Macon - halowa | ||||
27.02.24 1. runda | vs. Alice Robbe | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.02.24 Klasyf. | vs. Fabienne Gettwart | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
W50 Morelia - twarda | ||||
12.02.24 Klasyf. | vs. Jamie Loeb | 3-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Melany Solange Krywoj | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W100 Irapuato - twarda | ||||
07.02.24 1. runda | vs. Marina Melnikova | 7-68, 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.02.24 Klasyf. | vs. Nicole Fossa Huergo | 7-5, 7-61 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Amy Zhu | 7-62, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
08.11.23 1. runda | vs. Lina Gjorcheska | 6-2, 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
07.11.23 Klasyf. | vs. Anastasia Iamachkine | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.11.23 2. runda klasyf. | vs. Alyssa Reguer | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
02.11.23 2. runda | vs. Brenda Fruhvirtova | 4-6, 6-1, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.11.23 1. runda | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-4, 3-0, Ilinca Dalina Amariei - krecz | szczegóły meczu | |
31.10.23 Klasyf. | vs. Lara Salden | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
30.10.23 2. runda klasyf. | vs. Mariya Poduraeva | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Sinja Kraus | 3-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
W60 Hamburg - halowa | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Julia Avdeeva | 4-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Anna Klasen | 1-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Pazardzhik - ceglana | ||||
20.09.23 1. runda | vs. Dejana Radanovic | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.09.23 Klasyf. | vs. Chantal Sauvant | 3-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Elizabeth Danailova | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Montreux - ceglana | ||||
10.09.23 Finał | vs. Anna Bondar | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.09.23 Półfinał | vs. Oceane Dodin | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
08.09.23 Ćwierćfinał | vs. Sada Nahimana | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.09.23 2. runda | vs. Lola Radivojevic | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.09.23 1. runda | vs. Amina Anshba | 1-6, 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.09.23 Klasyf. | vs. Naima Karamoko | 4-6, 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
04.09.23 1. runda klasyf. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu |