Holandia
09.04.00, 23 lat
09.04.00, 23 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Holandia
16.06.00, 23 lat
11418 $
16.06.00, 23 lat
11418 $
Annick Verhaar vs. Gabriella Mujan - Wzajemne mecze
29.10.18 | Klasyf. | Gabriella Mujan | Annick Verhaar | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | Sharm El | twarda |
Annick Verhaar form & Gabriella Mujan form
Annick Verhaar - ostatnie mecze
W15 Haren - ceglana | ||||
29.08.22 2. runda klasyf. | vs. Rikke De Koning | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Oldenzaal - ceglana | ||||
22.08.22 1. runda klasyf. | vs. Lian Tran | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Eindhoven - ceglana | ||||
15.08.22 Klasyf. | vs. Danique Havermans | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.08.22 1. runda klasyf. | vs. Erna Brdarevic | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
19.12.21 1. runda klasyf. | vs. Pia Praefke | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
13.12.21 2. runda klasyf. | vs. Anna Brogan | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Vejle - ceglana | ||||
25.07.21 1. runda klasyf. | vs. Sylvie Zund | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Haren - ceglana | ||||
26.08.19 2. runda klasyf. | vs. Emily Casteleyn | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Alkmaar - ceglana | ||||
24.06.19 1. runda klasyf. | vs. Marie Villet | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
11.02.19 1. runda klasyf. | vs. Angeles Moreno Barranquero | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Stellenbosch - twarda | ||||
02.12.18 Klasyf. | vs. Christina Shakovets | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Stellenbosch - twarda | ||||
25.11.18 1. runda klasyf. | vs. Shannon Cox | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
Stellenbosch - twarda | ||||
19.11.18 Klasyf. | vs. Yarden Akler | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.11.18 1. runda klasyf. | vs. Jessica Marmorstein | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
06.11.18 1. runda | vs. Ludmila Kareisova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
29.10.18 Klasyf. | vs. Gabriella Mujan | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Prague - ceglana | ||||
01.09.18 1. runda klasyf. | vs. Giorgie Jones | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Haren - ceglana | ||||
25.08.18 1. runda klasyf. | vs. Sara Guglielminotti | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Rotterdam - ceglana | ||||
19.08.18 2. runda klasyf. | vs. Vivien Sandberg | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Amstelveen - ceglana | ||||
08.07.18 1. runda klasyf. | vs. Kelia Le Bihan | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Den Haag - ceglana | ||||
01.07.18 1. runda klasyf. | vs. Isabelle Haverlag | 3-6, 1-2, - Annick Verhaar - krecz | szczegóły meczu | |
Alkmaar - ceglana | ||||
23.06.18 1. runda klasyf. | vs. Elisabeth Chantraine | 6-2, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Stellenbosch - twarda | ||||
04.12.17 1. runda klasyf. | vs. Elisabeth Chantraine | 2-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
Stellenbosch - twarda | ||||
20.11.17 1. runda klasyf. | vs. Joelle Kissell | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Amstelveen - ceglana | ||||
10.07.17 1. runda klasyf. | vs. Anastasiya Mulder-Syrovatskaia | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Stellenbosch - twarda | ||||
14.11.16 1. runda klasyf. | vs. Salma Ewing | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Stellenbosch - twarda | ||||
07.11.16 1. runda klasyf. | vs. Lungile Ntuli | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Stellenbosch - twarda | ||||
02.11.16 1. runda | vs. Alice Gillan | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
31.10.16 Klasyf. | vs. Kaitlyn Christian | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Schoonhoven - ceglana | ||||
29.08.16 2. runda klasyf. | vs. Claire Verwerda | 0-6, - Annick Verhaar - krecz | szczegóły meczu |
Gabriella Mujan - ostatnie mecze
W15 Alkmaar - ceglana | ||||
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Milana Maslenkova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Haren - ceglana | ||||
30.08.22 Klasyf. | vs. Liva Yildiz | 3-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
29.08.22 2. runda klasyf. | vs. Amber Maatman | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Oldenzaal - ceglana | ||||
22.08.22 1. runda klasyf. | vs. Leandra Nizetic | 2-6, 7-65, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Eindhoven - ceglana | ||||
17.08.22 1. runda | vs. Sevil Yuldasheva | 4-6, 6-78 | szczegóły meczu | |
W60 Amstelveen - ceglana | ||||
04.07.22 1. runda klasyf. | vs. Johana Markova | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Den - ceglana | ||||
26.06.22 1. runda klasyf. | vs. Noa Liauw A Fong | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Alkmaar - ceglana | ||||
20.06.22 Klasyf. | vs. Anastasiya Kuparev | 5-7, 6-73 | szczegóły meczu | |
19.06.22 1. runda klasyf. | vs. Kristel Van Der Heijden | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Sao - ceglana | ||||
12.05.22 2. runda | vs. Romina Ccuno | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.05.22 1. runda | vs. Marian Gomez Pezuela Cano | 7-64, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Curitiba - ceglana | ||||
02.05.22 1. runda klasyf. | vs. Juliana Munhoz | 4-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
W15 Sao - ceglana | ||||
26.04.22 Klasyf. | vs. Versace Gatti | 7-61, 3-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
25.04.22 1. runda klasyf. | vs. Lara Diaz Zayas | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
05.04.22 1. runda | vs. Ana Grubor | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
04.04.22 Klasyf. | vs. Alisa Yakimakho | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
29.03.22 Klasyf. | vs. Abigail Amos | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.03.22 2. runda klasyf. | vs. Yoana Moneva | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Lousada - halowa | ||||
29.11.21 Klasyf. | vs. Marine Szostak | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
29.11.21 1. runda klasyf. | vs. Beatrice Laura Pirtac | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Oldenzaal - ceglana | ||||
16.08.21 1. runda klasyf. | vs. Alice Tubello | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60 Amstelveen - ceglana | ||||
05.07.21 1. runda klasyf. | vs. Cristiana Ferrando | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 The - ceglana | ||||
27.06.21 1. runda klasyf. | vs. Kamilla Bartone | 6-2, 0-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
W15 Alkmaar - ceglana | ||||
21.06.21 1. runda klasyf. | vs. Bente Spee | 5-7, 6-75 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
25.01.21 2. runda klasyf. | vs. Elizaveta Shebekina | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
18.01.21 2. runda klasyf. | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 4-6, 6-1, 2-10 | szczegóły meczu | |
18.01.21 1. runda klasyf. | vs. Maria Del Mar Sanchez | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Las - ceglana | ||||
16.11.20 2. runda klasyf. | vs. Lara Salden | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
15.11.20 1. runda klasyf. | vs. Elena Rey | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Alkmaar - ceglana | ||||
24.08.20 2. runda klasyf. | vs. Anna Ozerova | 1-6, 6-3, 8-10 | szczegóły meczu |