MECZ
25.08.17 | Ćwierćfinał | Gabriela Lee | Cristina Adamescu | 6-2, 3-6, 6-1 | Bucharest | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Gabriela Lee | Cristina Adamescu | |
1. podanie % | 55/92 (60%) | 72/96 (75%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 32/55 (58%) | 30/72 (42%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 13/37 (35%) | 8/24 (33%) |
Zdobyte break-ball | 10/14 (71%) | 7/21 (33%) |
Punkty zdobyte przez return | 58/96 (60%) | 47/92 (51%) |
Zdobyte punkty – razem | 103/188 (55%) | 85/188 (45%) |
Double foul | 9 | 1 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Gabriela Lee vs. Cristina Adamescu - Wzajemne mecze
25.08.17 | Ćwierćfinał | Gabriela Lee | Cristina Adamescu | 6-2, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | Bucharest | ceglana |
25.08.14 | 1. runda | Gabriela Lee | Cristina Adamescu | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | Mamaia | ceglana |
16.06.14 | 1. runda | Gabriela Lee | Cristina Adamescu | 6-4, 2-6, 7-5 | szczegóły meczu | Galati | ceglana |
Gabriela Lee form & Cristina Adamescu form
Gabriela Lee - ostatnie mecze
Austin - twarda | ||||
25.02.24 Klasyf. | vs. Rebecca Marino | 6-1, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.02.24 1. runda klasyf. | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 5-7, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W75 Rome - halowa | ||||
31.01.24 1. runda | vs. Madison Sieg | 6-3, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W75+H Vero - ceglana | ||||
28.01.24 Finał | vs. Maria Lourdes Carle | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
27.01.24 Półfinał | vs. Hailey Baptiste | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.01.24 Ćwierćfinał | vs. Renata Zarazua | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
25.01.24 2. runda | vs. Leonie Kung | 7-5, 7-61 | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. Robin Montgomery | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
23.01.24 Klasyf. | vs. Adriana Reami | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
22.01.24 1. runda klasyf. | vs. Akasha Urhobo | 6-1, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Naples - ceglana | ||||
19.01.24 Ćwierćfinał | vs. Jessica Pieri | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.01.24 2. runda | vs. Varvara Lepchenko | 7-62, 1-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
17.01.24 1. runda | vs. Mayuka Aikawa | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Naples - ceglana | ||||
10.01.24 1. runda | vs. Maria Kozyreva | 3-6, 6-2, 5-7 | szczegóły meczu | |
Uruguay - ceglana | ||||
07.12.23 2. runda | vs. Renata Zarazua | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
05.12.23 1. runda | vs. Lucia De Santa Ana | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.12.23 Klasyf. | vs. Quinn Gleason | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Veracruz - twarda | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Melany Solange Krywoj | 3-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
W40 Guadalajara - ceglana | ||||
23.11.23 Ćwierćfinał | vs. Brenda Fruhvirtova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.11.23 2. runda | vs. Dasha Plekhanova | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Emma Van Poppel | 4-6, 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Austin - twarda | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Grace Min | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W80 Tyler - twarda | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Maria Kozyreva | 1-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
W80 Macon - twarda | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Renata Zarazua | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.10.23 Klasyf. | vs. Fangran Tian | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
16.10.23 1. runda klasyf. | vs. Dj Bennett | 4-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Florence - twarda | ||||
12.10.23 2. runda | vs. Alexandra Vecic | 7-5, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.10.23 1. runda | vs. Grace Min | 6-77, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Pazardzhik - ceglana | ||||
20.09.23 1. runda | vs. Maria Lourdes Carle | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W40 Skopje - ceglana | ||||
14.09.23 3. runda | vs. Ayla Aksu | 0-6, 6-74 | szczegóły meczu |
Cristina Adamescu - ostatnie mecze
W25 Hong - twarda | ||||
08.04.19 1. runda klasyf. | vs. Riya Bhatia | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi - twarda | ||||
07.11.18 2. runda | vs. Suzan Lamens | 2-6, 0-1, - Cristina Adamescu - krecz | szczegóły meczu | |
05.11.18 1. runda | vs. Natcharee Teerachodjiranon | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi - twarda | ||||
30.10.18 1. runda | vs. Sang Hee Park | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Roja De - ceglana | ||||
07.10.18 2. runda klasyf. | vs. Lara Salden | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.10.18 1. runda klasyf. | vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Chornomorsk - ceglana | ||||
25.09.18 1. runda | vs. Weronika Falkowska | 1-6, 6-2, 5-7 | szczegóły meczu | |
Dobrich - ceglana | ||||
16.09.18 1. runda klasyf. | vs. Petia Arshinkova | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Varna - ceglana | ||||
11.09.18 1. runda | vs. Gabriela Duca | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Ricany - ceglana | ||||
28.08.18 1. runda | vs. Kristina Milenkovic | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Bucharest - ceglana | ||||
23.08.18 2. runda | vs. Selma Cadar | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.08.18 1. runda | vs. Andreea Elena Iordachi | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Amstelveen - ceglana | ||||
10.07.18 1. runda | vs. Dominique Karregat | 3-6, 2-4, - Cristina Adamescu - krecz | szczegóły meczu | |
Bastad - ceglana | ||||
24.06.18 1. runda klasyf. | vs. Rebecca Ehn | 2-6, 0-2, - Cristina Adamescu - krecz | szczegóły meczu | |
Ystad - ceglana | ||||
17.06.18 Klasyf. | vs. Jessie Aney | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.06.18 1. runda klasyf. | vs. Alexandra Viktorovitch | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
Prerov - ceglana | ||||
12.06.18 1. runda | vs. Petra Melounova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Oeiras - ceglana | ||||
24.05.18 2. runda | vs. Gabriella Da Silva Fick | 2-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.05.18 1. runda | vs. Daniella Silva | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Karlskrona - ceglana | ||||
09.05.18 1. runda | vs. Malene Helgo | 6-3, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
04.05.18 Ćwierćfinał | vs. Mana Ayukawa | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.05.18 2. runda | vs. Nora Niedmers | 6-3, 4-6, 7-61 | szczegóły meczu | |
01.05.18 1. runda | vs. Gaia Squarcialupi | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
25.04.18 1. runda | vs. Ioana Loredana Rosca | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
13.03.18 1. runda | vs. Tatiana Pieri | 3-6, 2-3, - Cristina Adamescu - krecz | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
06.03.18 1. runda | vs. Martina Spigarelli | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
26.02.18 1. runda | vs. Katerina Vankova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
06.02.18 1. runda | vs. Gaia Sanesi | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
30.01.18 1. runda | vs. Dabin Kim | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Agadir - ceglana | ||||
18.11.17 Finał | vs. Oana Georgeta Simion | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu |