Rumunia
02.03.03, 21 lat
02.03.03, 21 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Maria Bianca Andrei vs. Gabriela Pantuckova - Wzajemne mecze
12.03.18 | 2. runda klasyf. | Gabriela Pantuckova | Maria Bianca Andrei | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | Antalya | ceglana |
Maria Bianca Andrei form & Gabriela Pantuckova form
Maria Bianca Andrei - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
04.01.21 2. runda klasyf. | vs. Cemre Anil | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
01.11.20 1. runda klasyf. | vs. Jessie Aney | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
26.10.20 1. runda klasyf. | vs. Eszter Meri | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
18.10.20 1. runda klasyf. | vs. Noel Saidenova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
16.12.19 1. runda klasyf. | vs. Mirabelle Njoze | 3-6, 6-3, 8-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
09.12.19 2. runda klasyf. | vs. Svetlana Iansitova | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.12.19 1. runda klasyf. | vs. Zeynep Erman | 2-6, 6-2, 10-8 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
10.11.19 2. runda klasyf. | vs. Anja Wildgruber | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
12.03.18 2. runda klasyf. | vs. Gabriela Pantuckova | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu |
Gabriela Pantuckova - ostatnie mecze
W25 Brno - ceglana | ||||
24.09.19 Klasyf. | vs. Ange Oby Kajuru | 2-6, 6-1, 9-11 | szczegóły meczu | |
22.09.19 2. runda klasyf. | vs. Regina Husak | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Szekesfehervar - ceglana | ||||
11.09.19 1. runda | vs. Luca Janosi | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Prague - ceglana | ||||
03.09.19 Klasyf. | vs. Ivana Sebestova | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
02.09.19 2. runda klasyf. | vs. Darja Vidmanova | 6-4, 7-62 | szczegóły meczu | |
01.09.19 1. runda klasyf. | vs. Karolina Kubanova | 6-4, 2-6, 12-10 | szczegóły meczu | |
W25 Vienna - ceglana | ||||
26.08.19 2. runda klasyf. | vs. Nikola Breckova | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Michaela Kucharova (2001) | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Olomouc - ceglana | ||||
07.08.19 1. runda | vs. Pia Lovric | 6-4, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Bad - ceglana | ||||
30.07.19 1. runda | vs. Georgina Garcia-Perez | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
22.07.19 1. runda klasyf. | vs. Barbora Miklova | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Olomouc - ceglana | ||||
17.07.19 1. runda | vs. Yana Morderger | 7-62, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Prerov - ceglana | ||||
12.06.19 1. runda | vs. Diana Marcinkevica | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Grado - ceglana | ||||
30.05.19 1. runda | vs. Kai-Lin Zhang | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Rome - ceglana | ||||
08.05.19 1. runda | vs. Camilla Scala | 0-6, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
13.04.19 1. runda | vs. Magdalena Pantuckova | 1-1, - Gabriela Pantuckova - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
03.04.19 1. runda | vs. Tena Lukas | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Trnava - halowa | ||||
12.02.19 1. runda | vs. Denisa Satralova | 0-5, - Gabriela Pantuckova - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Trnava - halowa | ||||
05.02.19 1. runda | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 0-3, - Gabriela Pantuckova - krecz | szczegóły meczu | |
Milovice - halowa | ||||
28.11.18 1. runda | vs. Timea Jaruskova | 0-5, - Gabriela Pantuckova - krecz | szczegóły meczu | |
Frydek Mistek - ceglana | ||||
16.09.18 Finał | vs. Marta Lesniak | 7-66, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.09.18 Półfinał | vs. Magdalena Pantuckova | Magdalena Pantuckova - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
14.09.18 Ćwierćfinał | vs. Yuliya Lysa | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.09.18 2. runda | vs. Karolina Kubanova | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
12.09.18 1. runda | vs. Weronika Falkowska | 6-1, 2-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
Prague - ceglana | ||||
07.09.18 Ćwierćfinał | vs. Nikola Tomanova | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.09.18 2. runda | vs. Aneta Laboutkova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.09.18 1. runda | vs. Karolina Szmit | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Budapest - ceglana | ||||
25.08.18 Finał | vs. Magdalena Pantuckova | 6-3, 3-0, Magdalena Pantuckova - krecz | szczegóły meczu | |
24.08.18 Półfinał | vs. Oana Georgeta Simion | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu |