MECZ
02.09.19 | 2. runda klasyf. | Gabriela Pantuckova | Darja Vidmanova | 6-4, 7-62 | W25 Prague | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Gabriela Pantuckova vs. Darja Vidmanova - Wzajemne mecze
02.09.19 | 2. runda klasyf. | Gabriela Pantuckova | Darja Vidmanova | 6-4, 7-62 | szczegóły meczu | W25 Prague | ceglana |
Gabriela Pantuckova form & Darja Vidmanova form
Gabriela Pantuckova - ostatnie mecze
W25 Brno - ceglana | ||||
24.09.19 Klasyf. | vs. Ange Oby Kajuru | 2-6, 6-1, 9-11 | szczegóły meczu | |
22.09.19 2. runda klasyf. | vs. Regina Husak | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Szekesfehervar - ceglana | ||||
11.09.19 1. runda | vs. Luca Janosi | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Prague - ceglana | ||||
03.09.19 Klasyf. | vs. Ivana Sebestova | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
02.09.19 2. runda klasyf. | vs. Darja Vidmanova | 6-4, 7-62 | szczegóły meczu | |
01.09.19 1. runda klasyf. | vs. Karolina Kubanova | 6-4, 2-6, 12-10 | szczegóły meczu | |
W25 Vienna - ceglana | ||||
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Michaela Kucharova (2001) | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.08.19 2. runda klasyf. | vs. Nikola Breckova | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Olomouc - ceglana | ||||
07.08.19 1. runda | vs. Pia Lovric | 6-4, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Bad - ceglana | ||||
30.07.19 1. runda | vs. Georgina Garcia-Perez | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
22.07.19 1. runda klasyf. | vs. Barbora Miklova | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Olomouc - ceglana | ||||
17.07.19 1. runda | vs. Yana Morderger | 7-62, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Prerov - ceglana | ||||
12.06.19 1. runda | vs. Diana Marcinkevica | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Grado - ceglana | ||||
30.05.19 1. runda | vs. Kai-Lin Zhang | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Rome - ceglana | ||||
08.05.19 1. runda | vs. Camilla Scala | 0-6, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
13.04.19 1. runda | vs. Magdalena Pantuckova | 1-1, - Gabriela Pantuckova - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
03.04.19 1. runda | vs. Tena Lukas | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Trnava - halowa | ||||
12.02.19 1. runda | vs. Denisa Satralova | 0-5, - Gabriela Pantuckova - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Trnava - halowa | ||||
05.02.19 1. runda | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 0-3, - Gabriela Pantuckova - krecz | szczegóły meczu | |
Milovice - halowa | ||||
28.11.18 1. runda | vs. Timea Jaruskova | 0-5, - Gabriela Pantuckova - krecz | szczegóły meczu | |
Frydek Mistek - ceglana | ||||
16.09.18 Finał | vs. Marta Lesniak | 7-66, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.09.18 Półfinał | vs. Magdalena Pantuckova | Magdalena Pantuckova - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
14.09.18 Ćwierćfinał | vs. Yuliya Lysa | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.09.18 2. runda | vs. Karolina Kubanova | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
12.09.18 1. runda | vs. Weronika Falkowska | 6-1, 2-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
Prague - ceglana | ||||
07.09.18 Ćwierćfinał | vs. Nikola Tomanova | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.09.18 2. runda | vs. Aneta Laboutkova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.09.18 1. runda | vs. Karolina Szmit | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Budapest - ceglana | ||||
25.08.18 Finał | vs. Magdalena Pantuckova | 6-3, 3-0, Magdalena Pantuckova - krecz | szczegóły meczu | |
24.08.18 Półfinał | vs. Oana Georgeta Simion | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu |
Darja Vidmanova - ostatnie mecze
W60 Olomouc - ceglana | ||||
20.07.22 2. runda | vs. Maja Chwalinska | 7-5, 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.07.22 1. runda | vs. Natalie Augustinova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Aschaffenburg - ceglana | ||||
12.07.22 Klasyf. | vs. Kristina Dmitruk | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.07.22 1. runda klasyf. | vs. Rina Saigo | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W100 Versmold - ceglana | ||||
04.07.22 Klasyf. | vs. Adrienn Nagy | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.07.22 1. runda klasyf. | vs. Julia Terziyska | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Den - ceglana | ||||
27.06.22 Klasyf. | vs. Silvia Ambrosio | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
26.06.22 1. runda klasyf. | vs. Klaudija Bubelyte | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Alkmaar - ceglana | ||||
21.06.22 1. runda | vs. Chiara Scholl | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Jablonec - ceglana | ||||
14.09.21 Klasyf. | vs. Nefisa Berberovic | 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
13.09.21 2. runda klasyf. | vs. Maria Lota Kaul | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.09.21 1. runda klasyf. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
01.09.21 1. runda | vs. Linda Noskova | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Prerov - ceglana | ||||
25.08.21 1. runda | vs. Sarah Beth Grey | 6-4, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Bratislava - ceglana | ||||
12.08.21 2. runda | vs. Adrienn Nagy | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.08.21 1. runda | vs. Laetitia Pulchartova | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Frederiksberg - ceglana | ||||
03.08.21 1. runda | vs. Timea Jaruskova | 6-1, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Vejle - ceglana | ||||
30.07.21 Ćwierćfinał | vs. Priska Madelyn Nugroho | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.07.21 2. runda | vs. Maria Bondarenko | 6-1, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.07.21 1. runda | vs. Vilma Krebs Hyllested | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Olomouc - ceglana | ||||
19.07.21 2. runda klasyf. | vs. Johana Markova | 4-6, 6-1, 4-10 | szczegóły meczu | |
18.07.21 1. runda klasyf. | vs. Karolina Kozakova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Wimbledon (juniors) - trawiasta | ||||
08.07.21 2. runda | vs. Matilda Mutavdzic | 5-7, 7-63, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.07.21 1. runda | vs. Chelsea Fontenel | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Stare - ceglana | ||||
15.06.21 1. runda | vs. Julia Grabher | 6-4, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
French Open - ceglana | ||||
09.06.21 3. runda | vs. Diana Shnaider | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.06.21 2. runda | vs. Aliona Falei | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
07.06.21 1. runda | vs. Priska Madelyn Nugroho | 6-4, 6-710, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sibenik - ceglana | ||||
29.05.21 Półfinał | vs. Leolia Jeanjean | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.05.21 Ćwierćfinał | vs. Emeline Dartron | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu |