MECZ
11.08.17 | Półfinał | Gabriela Pantuckova | Astra Sharma | 6-3, 6-4 | Vienna | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Gabriela Pantuckova | Astra Sharma | |
1. podanie % | 57/78 (73%) | 29/52 (56%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 36/57 (63%) | 13/29 (45%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 11/21 (52%) | 14/23 (61%) |
Zdobyte break-ball | 4/10 (40%) | 2/12 (17%) |
Punkty zdobyte przez return | 25/52 (48%) | 31/78 (40%) |
Zdobyte punkty – razem | 72/130 (55%) | 58/130 (45%) |
Double foul | 1 | 0 |
Asy | 2 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Gabriela Pantuckova vs. Astra Sharma - Wzajemne mecze
18.08.17 | Ćwierćfinał | Astra Sharma | Gabriela Pantuckova | 7-62, 7-62 | szczegóły meczu | Graz | ceglana |
11.08.17 | Półfinał | Gabriela Pantuckova | Astra Sharma | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | Vienna | ceglana |
Gabriela Pantuckova form & Astra Sharma form
Gabriela Pantuckova - ostatnie mecze
W25 Brno - ceglana | ||||
24.09.19 Klasyf. | vs. Ange Oby Kajuru | 2-6, 6-1, 9-11 | szczegóły meczu | |
22.09.19 2. runda klasyf. | vs. Regina Husak | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Szekesfehervar - ceglana | ||||
11.09.19 1. runda | vs. Luca Janosi | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Prague - ceglana | ||||
03.09.19 Klasyf. | vs. Ivana Sebestova | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
02.09.19 2. runda klasyf. | vs. Darja Vidmanova | 6-4, 7-62 | szczegóły meczu | |
01.09.19 1. runda klasyf. | vs. Karolina Kubanova | 6-4, 2-6, 12-10 | szczegóły meczu | |
W25 Vienna - ceglana | ||||
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Michaela Kucharova (2001) | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.08.19 2. runda klasyf. | vs. Nikola Breckova | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Olomouc - ceglana | ||||
07.08.19 1. runda | vs. Pia Lovric | 6-4, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Bad - ceglana | ||||
30.07.19 1. runda | vs. Georgina Garcia-Perez | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
22.07.19 1. runda klasyf. | vs. Barbora Miklova | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Olomouc - ceglana | ||||
17.07.19 1. runda | vs. Yana Morderger | 7-62, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Prerov - ceglana | ||||
12.06.19 1. runda | vs. Diana Marcinkevica | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Grado - ceglana | ||||
30.05.19 1. runda | vs. Kai-Lin Zhang | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Rome - ceglana | ||||
08.05.19 1. runda | vs. Camilla Scala | 0-6, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
13.04.19 1. runda | vs. Magdalena Pantuckova | 1-1, - Gabriela Pantuckova - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
03.04.19 1. runda | vs. Tena Lukas | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Trnava - halowa | ||||
12.02.19 1. runda | vs. Denisa Satralova | 0-5, - Gabriela Pantuckova - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Trnava - halowa | ||||
05.02.19 1. runda | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 0-3, - Gabriela Pantuckova - krecz | szczegóły meczu | |
Milovice - halowa | ||||
28.11.18 1. runda | vs. Timea Jaruskova | 0-5, - Gabriela Pantuckova - krecz | szczegóły meczu | |
Frydek Mistek - ceglana | ||||
16.09.18 Finał | vs. Marta Lesniak | 7-66, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.09.18 Półfinał | vs. Magdalena Pantuckova | Magdalena Pantuckova - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
14.09.18 Ćwierćfinał | vs. Yuliya Lysa | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.09.18 2. runda | vs. Karolina Kubanova | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
12.09.18 1. runda | vs. Weronika Falkowska | 6-1, 2-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
Prague - ceglana | ||||
07.09.18 Ćwierćfinał | vs. Nikola Tomanova | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.09.18 2. runda | vs. Aneta Laboutkova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.09.18 1. runda | vs. Karolina Szmit | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Budapest - ceglana | ||||
25.08.18 Finał | vs. Magdalena Pantuckova | 6-3, 3-0, Magdalena Pantuckova - krecz | szczegóły meczu | |
24.08.18 Półfinał | vs. Oana Georgeta Simion | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu |
Astra Sharma - ostatnie mecze
San Luis - ceglana | ||||
25.03.24 1. runda | vs. Robin Montgomery | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
10.01.24 2. runda klasyf. | vs. Maria Timofeeva | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Francisca Jorge | 6-73, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Canberra - twarda | ||||
02.01.24 1. runda | vs. Jodie Anna Burrage | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Sydney - twarda | ||||
05.11.23 Finał | vs. Destanee Aiava | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.11.23 Półfinał | vs. Hikaru Sato | 4-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Kyoka Okamura | 4-6, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
02.11.23 2. runda | vs. Lea Ma | 6-71, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
31.10.23 1. runda | vs. Maddison Inglis | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W60 Playford - twarda | ||||
29.10.23 Finał | vs. Joanna Garland | 7-66, 6-0 | szczegóły meczu | |
28.10.23 Półfinał | vs. Taylah Preston | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Jaimee Fourlis | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. Haruna Arakawa | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
24.10.23 1. runda | vs. Kyoka Okamura | 6-4, 7-66 | szczegóły meczu | |
Rouen - halowa | ||||
10.10.23 1. runda | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.10.23 Klasyf. | vs. Anna Siskova | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Kursumlijska - ceglana | ||||
27.09.23 2. runda | vs. Aleksandra Krunic | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Parma - ceglana | ||||
19.09.23 1. runda | vs. Katarina Zavatska | 5-7, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
Bucharest - ceglana | ||||
17.09.23 Finał | vs. Sara Errani | 0-6, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.09.23 Półfinał | vs. Jaqueline Cristian | 6-2, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.09.23 Ćwierćfinał | vs. Anna Bondar | 4-6, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
14.09.23 2. runda | vs. Ana Bogdan | 6-72, 7-63, 7-5 | szczegóły meczu | |
11.09.23 1. runda | vs. Ylena In-Albon | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
22.08.23 1. runda klasyf. | vs. Marina Melnikova | 6-4, 6-73, 1-6 | szczegóły meczu | |
W100 Landisville - twarda | ||||
09.08.23 1. runda | vs. Makenna Jones | 6-3, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Hamburg - ceglana | ||||
22.07.23 1. runda klasyf. | vs. Zeynep Sonmez | 6-1, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Budapest - ceglana | ||||
19.07.23 2. runda | vs. Kaja Juvan | 2-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.07.23 1. runda | vs. Kamilla Rakhimova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.07.23 Klasyf. | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.07.23 1. runda klasyf. | vs. Rebeka Stolmar | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu |