MECZ
05.09.18 | 1. runda | Gabriela Nicole Tatarus | Anette Munozova | 7-65, 6-0 | Prague | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Gabriela Nicole Tatarus | Anette Munozova | |
1. podanie % | 54/69 (78%) | 30/60 (50%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 36/54 (67%) | 19/30 (63%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 6/15 (40%) | 10/30 (33%) |
Zdobyte break-ball | 5/9 (56%) | 2/8 (25%) |
Punkty zdobyte przez return | 31/60 (52%) | 27/69 (39%) |
Zdobyte punkty – razem | 73/129 (57%) | 56/129 (43%) |
Double foul | 4 | 8 |
Asy | 2 | 5 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Gabriela Nicole Tatarus | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Anette Munozova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Gabriela Nicole Tatarus | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-1 | Anette Munozova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Gabriela Nicole Tatarus | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-1 | Anette Munozova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Gabriela Nicole Tatarus | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-3 | Anette Munozova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Gabriela Nicole Tatarus | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-5 | Anette Munozova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Gabriela Nicole Tatarus | 5-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-6 | Anette Munozova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Gabriela Nicole Tatarus | 6-6 | |
0-0, 0-1, 0-2, 1-2, 2-2, 2-3, 3-3, 3-4, 4-4, 4-5, 5-5, 6-5 | ||
7-65 |
2 | ||
0-0 | Anette Munozova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Gabriela Nicole Tatarus | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Anette Munozova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
3-0 | Anette Munozova | |
0-0, 40-30[BP] | ||
4-0 | Anette Munozova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
5-0 | Anette Munozova | |
0-0, 40-15[BP] | ||
6-0 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Gabriela Nicole Tatarus vs. Anette Munozova - Wzajemne mecze
05.09.18 | 1. runda | Gabriela Nicole Tatarus | Anette Munozova | 7-65, 6-0 | szczegóły meczu | Prague | ceglana |
Gabriela Nicole Tatarus form & Anette Munozova form
Gabriela Nicole Tatarus - ostatnie mecze
W15 Heraklion - ceglana | ||||
25.02.20 Klasyf. | vs. Miriam Kolodziejova | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
24.02.20 2. runda klasyf. | vs. Odile Maesfranckx | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
23.02.20 1. runda klasyf. | vs. Maria Marnellou | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Veronika Vlkovska | 3-6, 6-3, 2-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
07.11.19 2. runda | vs. Fiona Ganz | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.11.19 1. runda | vs. Melis Ayda Uyar | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
31.10.19 2. runda | vs. Valeriya Strakhova | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
30.10.19 1. runda | vs. Sabrina Rittberger | 0-6, 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
22.10.19 1. runda | vs. Alexandra Vecic | 1-6, 7-65, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Arad - ceglana | ||||
18.09.19 1. runda | vs. Ana Sofia Sanchez | 6-4, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.09.19 Klasyf. | vs. Lara Escauriza | 3-6, 7-67, 10-5 | szczegóły meczu | |
16.09.19 2. runda klasyf. | vs. Tamara Malesevic | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
15.09.19 1. runda klasyf. | vs. Nikoletta Muller | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Focsani - ceglana | ||||
12.09.19 2. runda | vs. Andreea Rosca | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.09.19 1. runda | vs. Alexandra Raluca Botin | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Curtea - ceglana | ||||
03.09.19 1. runda | vs. Andreea Prisacariu | 1-6, 7-61, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Vrnjacka - ceglana | ||||
29.08.19 2. runda | vs. Elena Milovanovic | 3-6, 6-3, 0-6 | szczegóły meczu | |
27.08.19 1. runda | vs. Andjela Jocovic | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Horb - ceglana | ||||
23.07.19 Klasyf. | vs. Alice Tubello | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.07.19 1. runda klasyf. | vs. Emily Meyer | 6-4, 4-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
W25 Baja - ceglana | ||||
16.07.19 Klasyf. | vs. Laura Svatikova | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.07.19 1. runda klasyf. | vs. Reka Farbas | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Bucharest - ceglana | ||||
12.07.19 Ćwierćfinał | vs. Laura Schaeder | 7-68, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.07.19 2. runda | vs. Aneta Laboutkova | 7-62, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.07.19 1. runda | vs. Ramona Matei | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
28.05.19 1. runda | vs. Oana Gavrila | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
18.04.19 2. runda | vs. Chanel Simmonds | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.04.19 1. runda | vs. Lidya Yargovan | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
11.04.19 1. runda | vs. Vanda Lukacs | 2-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
18.03.19 1. runda klasyf. | vs. Francesca Bullani | 6-3, 4-6, 8-10 | szczegóły meczu |
Anette Munozova - ostatnie mecze
W15 Stockholm - halowa | ||||
30.10.19 1. runda | vs. Fanny Ostlund | 5-7, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Stockholm - halowa | ||||
23.10.19 1. runda | vs. Julie Gervais | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
22.10.19 Klasyf. | vs. Martina Petrovic | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.10.19 1. runda klasyf. | vs. Ruya Mavi | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Lagos - twarda | ||||
16.10.19 1. runda | vs. Laura Pigossi | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
15.10.19 Klasyf. | vs. Patience Onebamhoin | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Lagos - twarda | ||||
09.10.19 1. runda | vs. Lexie Stevens | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Ystad - ceglana | ||||
17.06.19 1. runda klasyf. | vs. Astrid Wanja Brune Olsen | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Gothenburg - ceglana | ||||
08.05.19 1. runda | vs. Alina Silich | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.05.19 Klasyf. | vs. Smilla Kjaergaard | 6-3, 1-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
06.05.19 1. runda klasyf. | vs. Olivia Malm | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
09.04.19 Klasyf. | vs. Katya Malikova | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
01.04.19 1. runda klasyf. | vs. Hala Khaled | 2-6, 6-3, 2-10 | szczegóły meczu | |
Stockholm - halowa | ||||
01.11.18 2. runda | vs. Elina Vikhryanova | 5-7, 6-75 | szczegóły meczu | |
31.10.18 1. runda | vs. Sofia Dmitrieva | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Stockholm - halowa | ||||
24.10.18 1. runda | vs. Mariella Minetti | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Prague - ceglana | ||||
05.09.18 1. runda | vs. Gabriela Nicole Tatarus | 6-75, 0-6 | szczegóły meczu | |
Ricany - ceglana | ||||
28.08.18 1. runda | vs. Marcelina Podlinska | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Rotterdam - ceglana | ||||
22.08.18 1. runda | vs. Natalia Siedliska | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Leipzig - ceglana | ||||
12.08.18 1. runda klasyf. | vs. Rosa Vicens Mas | 6-72, 2-6 | szczegóły meczu | |
Warsaw - ceglana | ||||
04.08.18 1. runda klasyf. | vs. Elina Vikhryanova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Olomouc - ceglana | ||||
14.07.18 1. runda klasyf. | vs. Victoria Muntean | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Amstelveen - ceglana | ||||
11.07.18 1. runda | vs. Dasha Ivanova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Den Haag - ceglana | ||||
05.07.18 2. runda | vs. Merel Hoedt | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.07.18 1. runda | vs. Maelys Bougrat | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Ystad - ceglana | ||||
16.06.18 1. runda klasyf. | vs. Jessie Aney | 6-3, 4-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
30.05.18 1. runda | vs. Dia Evtimova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Gothenburg - ceglana | ||||
17.05.18 2. runda | vs. Chanelle Van Nguyen | 2-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.05.18 1. runda | vs. Julia Lovqvist | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Karlskrona - ceglana | ||||
09.05.18 1. runda | vs. Olga Helmi | 7-62, 3-6, 6-71 | szczegóły meczu |