Gabriela Dabrowski/Yifan Xu vs. Barbora Krejcikova/Katerina Siniakova 12.07.2019

Gabriela Dabrowski/Yifan Xu vs. Barbora Krejcikova/Katerina Siniakova 12.07.2019 - Wimbledon - London - porównanie

MECZ

12.07.19PółfinałGabriela Dabrowski/Yifan Xu Barbora Krejcikova/Katerina Siniakova 6-1, 3-6, 6-3 United Kingdom London trawiasta

STATYSTYKA MECZU

Gabriela Dabrowski/Yifan XuBarbora Krejcikova/Katerina Siniakova
1. podanie %50/78 (64%)63/89 (71%)
Punkty zdobyte z 1. podania38/50 (76%)45/63 (71%)
Punkty zdobyte z 2. podania15/28 (54%)8/26 (31%)
Zdobyte break-ball3/9 (33%)1/4 (25%)
Punkty zdobyte przez return36/89 (40%)25/78 (32%)
Zdobyte punkty – razem89/167 (53%)78/167 (47%)
Double foul15
Asy12

STATYSTYKA MECZU

1
Gabriela Dabrowski/Yifan Xu Gabriela Dabrowski/Yifan Xu serve0-0
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15
1-0Barbora Krejcikova/Katerina Siniakova Barbora Krejcikova/Katerina Siniakova serve
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP]
Gabriela Dabrowski/Yifan Xu Gabriela Dabrowski/Yifan Xu serve2-0
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30
3-0Barbora Krejcikova/Katerina Siniakova Barbora Krejcikova/Katerina Siniakova serve
0-0, 0-15, 0-30, 0-40
Gabriela Dabrowski/Yifan Xu Gabriela Dabrowski/Yifan Xu serve3-1
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30
4-1Barbora Krejcikova/Katerina Siniakova Barbora Krejcikova/Katerina Siniakova serve
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP]
Gabriela Dabrowski/Yifan Xu Gabriela Dabrowski/Yifan Xu serve5-1
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30
6-1
2
0-0Barbora Krejcikova/Katerina Siniakova Barbora Krejcikova/Katerina Siniakova serve
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40
Gabriela Dabrowski/Yifan Xu Gabriela Dabrowski/Yifan Xu serve0-1
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP]
0-2Barbora Krejcikova/Katerina Siniakova Barbora Krejcikova/Katerina Siniakova serve
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A
Gabriela Dabrowski/Yifan Xu Gabriela Dabrowski/Yifan Xu serve0-3
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30
1-3Barbora Krejcikova/Katerina Siniakova Barbora Krejcikova/Katerina Siniakova serve
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40
Gabriela Dabrowski/Yifan Xu Gabriela Dabrowski/Yifan Xu serve1-4
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30
2-4Barbora Krejcikova/Katerina Siniakova Barbora Krejcikova/Katerina Siniakova serve
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A
Gabriela Dabrowski/Yifan Xu Gabriela Dabrowski/Yifan Xu serve2-5
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30
3-5Barbora Krejcikova/Katerina Siniakova Barbora Krejcikova/Katerina Siniakova serve
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40
3-6
3
Gabriela Dabrowski/Yifan Xu Gabriela Dabrowski/Yifan Xu serve0-0
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15
1-0Barbora Krejcikova/Katerina Siniakova Barbora Krejcikova/Katerina Siniakova serve
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40
Gabriela Dabrowski/Yifan Xu Gabriela Dabrowski/Yifan Xu serve1-1
0-0, 15-0, 30-0, 40-0
2-1Barbora Krejcikova/Katerina Siniakova Barbora Krejcikova/Katerina Siniakova serve
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP]
Gabriela Dabrowski/Yifan Xu Gabriela Dabrowski/Yifan Xu serve3-1
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40
4-1Barbora Krejcikova/Katerina Siniakova Barbora Krejcikova/Katerina Siniakova serve
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40
Gabriela Dabrowski/Yifan Xu Gabriela Dabrowski/Yifan Xu serve4-2
0-0, 15-0, 30-0, 40-0
5-2Barbora Krejcikova/Katerina Siniakova Barbora Krejcikova/Katerina Siniakova serve
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40
Gabriela Dabrowski/Yifan Xu Gabriela Dabrowski/Yifan Xu serve5-3
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30
6-3

Gabriela Dabrowski
Kanada
01.04.92, 27 lat







Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Czechy
18.12.95, 24 lat







Barbora Krejcikova
Yifan Xu
Chiny
08.08.88, 31 lat




Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra

Czechy
10.05.96, 23 lat




Katerina Siniakova
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko

Gabriela Dabrowski/Yifan Xu vs. Barbora Krejcikova/Katerina Siniakova - Wzajemne mecze

27.10.19Barbora KrejcikovaGabriela Dabrowski6-4, 6-2 szczegóły meczuChina Shenzhen halowa
12.07.19PółfinałGabriela Dabrowski/Yifan XuBarbora Krejcikova/Katerina Siniakova6-1, 3-6, 6-3 szczegóły meczuUnited Kingdom London trawiasta
09.05.19ĆwierćfinałGabriela Dabrowski/Yifan XuBarbora Krejcikova/Katerina Siniakova3-6, 7-67, 10-7 szczegóły meczuSpain Madrid ceglana

Gabriela Dabrowski/Yifan Xu - ostatnie mecze

China Shenzhen - halowa
31.10.19
vs. Su-Wei Hsieh/Barbora Strycova2-6, 6-4, 11-9 zwycięstwoszczegóły meczu
29.10.19
vs. Samantha Stosur/Shuai Zhang6-4, 4-6, 5-10 porażkaszczegóły meczu
27.10.19
vs. Barbora Krejcikova/Katerina Siniakova4-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
China Beijing - twarda
02.10.19
Ćwierćfinał
vs. Karolina Pliskova/Kristyna Pliskova5-7, 3-6 porażkaszczegóły meczu
30.09.19
2. runda
vs. Darija Jurak/Maria-Jose Martinez Sanchez6-3, 7-5 zwycięstwoszczegóły meczu
China Wuhan - twarda
24.09.19
2. runda
vs. Makoto Ninomiya/Zhaoxuan Yang6-77, 5-7 porażkaszczegóły meczu
USA New York - twarda
04.09.19
Ćwierćfinał
vs. Viktoria Kuzmova/Aliaksandra Sasnovich6-2, 3-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
01.09.19
3. runda
vs. Anna-Lena Friedsam/Laura Siegemund6-3, 0-6, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
31.08.19
2. runda
vs. Kristie Ahn/Christina Mchale4-6, 6-1, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
30.08.19
1. runda
vs. Lidziya Marozava/Katarina Srebotnik7-5, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
USA Cincinnati - twarda
14.08.19
2. runda
vs. Caty McNally/Alison Riske7-65, 4-6, 15-17 porażkaszczegóły meczu
Canada Toronto - twarda
10.08.19
Półfinał
vs. Anna-Lena Groenefeld/Demi Schuurs0-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
09.08.19
Ćwierćfinał
vs. Timea Babos/Anett Kontaveit6-70, 7-65, 10-3 zwycięstwoszczegóły meczu
07.08.19
2. runda
vs. Miyu Kato/Sabrina Santamaria7-5, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
United Kingdom London - trawiasta
14.07.19
Finał
vs. Su-Wei Hsieh/Barbora Strycova2-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
12.07.19
Półfinał
vs. Barbora Krejcikova/Katerina Siniakova6-1, 3-6, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
10.07.19
Ćwierćfinał
vs. Danielle Rose Collins/Bethanie Mattek-Sands6-1, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
08.07.19
3. runda
vs. Ying-Ying Duan/Saisai Zheng7-5, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
05.07.19
2. runda
vs. Kateryna Kozlova/Arina Rodionova6-2, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
03.07.19
1. runda
vs. Ons Jabeur/Fanny Stollar6-1, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
United Kingdom Eastbourne - trawiasta
23.06.19
1. runda
vs. Simona Halep/Raluca Olaru6-75, 5-7 porażkaszczegóły meczu
United Kingdom Birmingham - trawiasta
17.06.19
1. runda
vs. Qiang Wang/Dayana Yastremska4-6, 6-74 porażkaszczegóły meczu
United Kingdom Nottingham - trawiasta
14.06.19
Ćwierćfinał
vs. Ellen Perez/Arina Rodionova3-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
13.06.19
1. runda
vs. Caroline Garcia/Shuai Zhang6-2, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
France Paris - ceglana
04.06.19
Ćwierćfinał
vs. Ying-Ying Duan/Saisai Zheng2-6, 7-5, 5-7 porażkaszczegóły meczu
03.06.19
3. runda
vs. Fiona Ferro/Diane Parry6-1, 7-65 zwycięstwoszczegóły meczu
01.06.19
2. runda
vs. Xinyun Han/Yafan Wang6-1, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
30.05.19
1. runda
vs. Irina Maria Bara/Dalila Jakupovic6-1, 1-6, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
Germany Nurnberg - ceglana
25.05.19
Finał
vs. Sharon Fichman/Nicole Melichar4-6, 7-65, 10-5 zwycięstwoszczegóły meczu
24.05.19
Półfinał
vs. Raquel Atawo/Katarina Srebotnik6-1, 7-5 zwycięstwoszczegóły meczu

Barbora Krejcikova/Katerina Siniakova - ostatnie mecze

Australia Melbourne - twarda
29.01.20
Półfinał
vs. Su-Wei Hsieh/Barbora Strycova2-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
28.01.20
Ćwierćfinał
vs. Gabriela Dabrowski/Jelena Ostapenko3-6, 6-2, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
27.01.20
3. runda
vs. Sofia Kenin/Bethanie Mattek-Sands7-5, 3-6, 7-5 zwycięstwoszczegóły meczu
25.01.20
2. runda
vs. Kirsten Flipkens/Taylor Townsend3-6, 6-1, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
23.01.20
1. runda
vs. Anna-Lena Friedsam/Laura Siegemund6-4, 4-6, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
China Shenzhen - twarda
11.01.20
Finał
vs. Ying-Ying Duan/Saisai Zheng6-2, 3-6, 10-4 zwycięstwoszczegóły meczu
09.01.20
Półfinał
vs. Sharon Fichman/Miyu Kato6-2, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
07.01.20
Ćwierćfinał
vs. Cornelia Lister/Sabrina Santamaria6-0, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
06.01.20
1. runda
vs. Anna-Lena Friedsam/Margarita Gasparyan6-1, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
China Shenzhen - halowa
31.10.19
vs. Samantha Stosur/Shuai Zhang3-6, 6-77 porażkaszczegóły meczu
29.10.19
vs. Su-Wei Hsieh/Barbora Strycova2-6, 6-1, 5-10 porażkaszczegóły meczu
27.10.19
vs. Gabriela Dabrowski/Yifan Xu6-4, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
Austria Linz - halowa
13.10.19
Finał
vs. Barbara Haas/Xenia Knoll6-4, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
11.10.19
Półfinał
vs. Viktoria Kuzmova/Yana Sizikova6-2, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
10.10.19
Ćwierćfinał
vs. Nicola Geuer/Elixane Lechemia7-63, 4-6, 10-4 zwycięstwoszczegóły meczu
09.10.19
1. runda
vs. Anna-Lena Friedsam/Varvara Lepchenko Anna-Lena Friedsam/Varvara Lepchenko - nieobecny(a)/(i) zwycięstwoszczegóły meczu
USA Cincinnati - twarda
15.08.19
Ćwierćfinał
vs. Karolina Pliskova/Kristyna Pliskova5-7, 6-2, 6-10 porażkaszczegóły meczu
14.08.19
2. runda
vs. Jennifer Brady/Jessica Pegula6-3, 5-7, 10-8 zwycięstwoszczegóły meczu
Canada Toronto - twarda
11.08.19
Finał
vs. Anna-Lena Groenefeld/Demi Schuurs7-5, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu
10.08.19
Półfinał
vs. Victoria Azarenka/Ashleigh Barty3-6, 6-3, 10-4 zwycięstwoszczegóły meczu
08.08.19
Ćwierćfinał
vs. Nadiya Kichenok/Abigail Spears6-1, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
07.08.19
2. runda
vs. Raluca Olaru/Zhaoxuan Yang Raluca Olaru/Zhaoxuan Yang - nieobecny(a)/(i) zwycięstwoszczegóły meczu
United Kingdom London - trawiasta
12.07.19
Półfinał
vs. Gabriela Dabrowski/Yifan Xu1-6, 6-3, 3-6 porażkaszczegóły meczu
10.07.19
Ćwierćfinał
vs. Anna-Lena Groenefeld/Demi Schuurs6-2, 7-61 zwycięstwoszczegóły meczu
08.07.19
3. runda
vs. Anna-Lena Friedsam/Laura Siegemund7-66, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
05.07.19
2. runda
vs. Aliaksandra Sasnovich/Lesya Tsurenko4-1, Aliaksandra Sasnovich/Lesya Tsurenko - kreczzwycięstwoszczegóły meczu
03.07.19
1. runda
vs. Naiktha Bains/Naomi Broady7-5, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
France Paris - ceglana
30.05.19
1. runda
vs. Nadiya Kichenok/Abigail Spears2-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
Italy Rome - ceglana
18.05.19
Półfinał
vs. Victoria Azarenka/Ashleigh Barty4-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
17.05.19
Ćwierćfinał
vs. Shuko Aoyama/Lidziya Marozava6-4, 7-5 zwycięstwoszczegóły meczu
<