MECZ
16.02.15 | 1. runda | Gabriela Ce | Pauline Parmentier | 6-2, 6-71, 6-0 | Rio de | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Gabriela Ce | Pauline Parmentier | |
1. podanie % | 68/85 (80%) | 49/97 (51%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 37/68 (54%) | 27/49 (55%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 8/17 (47%) | 15/48 (31%) |
Zdobyte break-ball | 10/13 (77%) | 5/7 (71%) |
Punkty zdobyte przez return | 55/97 (57%) | 40/85 (47%) |
Zdobyte punkty – razem | 100/182 (55%) | 82/182 (45%) |
Double foul | 3 | 8 |
Asy | 0 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Gabriela Ce vs. Pauline Parmentier - Wzajemne mecze
28.09.15 | Ćwierćfinał | Pauline Parmentier | Gabriela Ce | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | Victoria | twarda |
16.02.15 | 1. runda | Gabriela Ce | Pauline Parmentier | 6-2, 6-71, 6-0 | szczegóły meczu | Rio de | ceglana |
Gabriela Ce form & Pauline Parmentier form
Gabriela Ce - ostatnie mecze
W75 Koper - ceglana | ||||
17.04.24 1. runda | vs. Antonia Ruzic | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
16.04.24 Klasyf. | vs. Ekaterina Yashina | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.04.24 1. runda klasyf. | vs. Zala Bizjak | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W75 Florianopolis - ceglana | ||||
03.04.24 2. runda | vs. Miriana Tona | 2-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.04.24 1. runda | vs. Leticia Garcia Vidal | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W50 Sao - ceglana | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Raluca Georgiana Serban | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Campinas - ceglana | ||||
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Oana Gavrila | 6-3, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Maria Kononova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Lilian Poling | 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Spring - twarda | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Iva Jovic | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W50 Mexico - twarda | ||||
21.02.24 2. runda | vs. Dalayna Hewitt | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.02.24 1. runda | vs. Ana Candiotto | 7-61, 6-2 | szczegóły meczu | |
W50 Morelia - twarda | ||||
12.02.24 Klasyf. | vs. Adriana Reami | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Amy Zhu | 7-66, 3-6, 7-66 | szczegóły meczu | |
W35 Buenos - ceglana | ||||
26.01.24 Ćwierćfinał | vs. Ylena In-Albon | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.01.24 3. runda | vs. Sara Cakarevic | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.01.24 2. runda | vs. Luiza Fullana | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Buenos - ceglana | ||||
18.01.24 3. runda | vs. Julieta Estable | 3-6, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
17.01.24 2. runda | vs. Oana Georgeta Simion | 6-1, 2-6, 7-61 | szczegóły meczu | |
W60 Vacaria - ceglana | ||||
12.12.23 1. runda | vs. Thaisa Grana Pedretti | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Uruguay - ceglana | ||||
04.12.23 1. runda | vs. Eva Vedder | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Maria Lourdes Carle | 6-3, 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Florianopolis - ceglana | ||||
22.11.23 2. runda | vs. Anca Alexia Todoni | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.11.23 1. runda | vs. Makenna Jones | 3-6, 6-6, Makenna Jones - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
14.11.23 1. runda | vs. Dimitra Pavlou | 6-73, 7-64, 3-6 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
09.11.23 2. runda | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 7-63, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Darya Astakhova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Mia Ristic | 3-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
W25 Mendoza - ceglana | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Julieta Estable | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Lujan - ceglana | ||||
27.09.23 1. runda | vs. Julieta Estable | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu |
Pauline Parmentier - ostatnie mecze
Paris - ceglana | ||||
29.09.20 1. runda | vs. Veronika Kudermetova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Strasbourg - ceglana | ||||
21.09.20 1. runda | vs. Magda Linette | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60+H Saint - ceglana | ||||
10.09.20 2. runda | vs. Maria Camila Osorio Serrano | 2-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.09.20 1. runda | vs. Flavie Brugnone | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
23.07.20 1. runda | vs. Amandine Hesse | 5-7, 7-5, 10-6 | szczegóły meczu | |
22.07.20 1. runda | vs. Clara Burel | 6-4, 3-6, 12-14 | szczegóły meczu | |
20.07.20 1. runda | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 6-2, 5-4 | szczegóły meczu | |
16.07.20 1. runda | vs. Kristina Mladenovic | 2-6, 6-2, 3-10 | szczegóły meczu | |
13.07.20 1. runda | vs. Amandine Hesse | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
08.07.20 1. runda | vs. Myrtille Georges | 0-6, 7-65, 7-10 | szczegóły meczu | |
Lyon - halowa | ||||
03.03.20 1. runda | vs. Daria Kasatkina | 2-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Macon - halowa | ||||
26.02.20 1. runda | vs. Salma Djoubri | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
St. Petersburg - halowa | ||||
09.02.20 Klasyf. | vs. Anastasia Potapova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.02.20 1. runda klasyf. | vs. Cristina Bucsa | 5-7, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
21.01.20 1. runda | vs. Qiang Wang | 6-72, 3-6 | szczegóły meczu | |
Adelaide - twarda | ||||
11.01.20 1. runda klasyf. | vs. Gabriela Dabrowski | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Limoges - halowa | ||||
19.12.19 2. runda | vs. Greetje Minnen | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
18.12.19 1. runda | vs. Caroline Garcia | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Fed Cup - twarda | ||||
10.11.19 | vs. Ajla Tomljanovic | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W80 Poitiers - halowa | ||||
23.10.19 1. runda | vs. Liudmila Samsonova | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Luxembourg - halowa | ||||
15.10.19 1. runda | vs. Sorana Cirstea | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Linz - halowa | ||||
07.10.19 Klasyf. | vs. Stefanie Voegele | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.10.19 1. runda klasyf. | vs. Varvara Lepchenko | 7-66, 6-4 | szczegóły meczu | |
Tashkent - twarda | ||||
26.09.19 Ćwierćfinał | vs. Alison Van Uytvanck | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.09.19 2. runda | vs. Timea Babos | 2-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.09.19 1. runda | vs. Aleksandra Krunic | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60+H Saint - ceglana | ||||
18.09.19 1. runda | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
New Haven - twarda | ||||
06.09.19 Ćwierćfinał | vs. Lauren Davis | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.09.19 3. runda | vs. Ann Li | 6-4, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
04.09.19 2. runda | vs. Catherine Harrison | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu |