MECZ
29.08.18 | 2. runda | Gabriela Ce | Pamela Wu | 6-1, 6-0 | Asuncion | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Gabriela Ce | Pamela Wu | |
1. podanie % | 31/39 (79%) | 23/30 (77%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 23/31 (74%) | 9/23 (39%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 6/8 (75%) | 0/7 (0%) |
Zdobyte break-ball | 5/6 (83%) | 0/1 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 21/30 (70%) | 10/39 (26%) |
Zdobyte punkty – razem | 50/69 (72%) | 19/69 (28%) |
Double foul | 2 | 0 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Pamela Wu | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Gabriela Ce | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Pamela Wu | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
3-0 | Pamela Wu | |
4-0 | Pamela Wu | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Gabriela Ce | 5-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-1 | Pamela Wu | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Gabriela Ce | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Pamela Wu | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Gabriela Ce | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Pamela Wu | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Gabriela Ce | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-0 | Pamela Wu | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-0 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Brazylia
25.01.97, 27 lat
25.01.97, 27 lat
Gabriela Ce vs. Pamela Wu - Wzajemne mecze
29.08.18 | 2. runda | Gabriela Ce | Pamela Wu | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | Asuncion | ceglana |
13.12.16 | 1. runda | Gabriela Ce | Pamela Wu | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | Santa Cruz | ceglana |
Gabriela Ce form & Pamela Wu form
Gabriela Ce - ostatnie mecze
W75 Koper - ceglana | ||||
17.04.24 1. runda | vs. Antonia Ruzic | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
16.04.24 Klasyf. | vs. Ekaterina Yashina | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.04.24 1. runda klasyf. | vs. Zala Bizjak | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W75 Florianopolis - ceglana | ||||
03.04.24 2. runda | vs. Miriana Tona | 2-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.04.24 1. runda | vs. Leticia Garcia Vidal | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W50 Sao - ceglana | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Raluca Georgiana Serban | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Campinas - ceglana | ||||
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Oana Gavrila | 6-3, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Maria Kononova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Lilian Poling | 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Spring - twarda | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Iva Jovic | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W50 Mexico - twarda | ||||
21.02.24 2. runda | vs. Dalayna Hewitt | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.02.24 1. runda | vs. Ana Candiotto | 7-61, 6-2 | szczegóły meczu | |
W50 Morelia - twarda | ||||
12.02.24 Klasyf. | vs. Adriana Reami | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Amy Zhu | 7-66, 3-6, 7-66 | szczegóły meczu | |
W35 Buenos - ceglana | ||||
26.01.24 Ćwierćfinał | vs. Ylena In-Albon | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.01.24 3. runda | vs. Sara Cakarevic | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.01.24 2. runda | vs. Luiza Fullana | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Buenos - ceglana | ||||
18.01.24 3. runda | vs. Julieta Estable | 3-6, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
17.01.24 2. runda | vs. Oana Georgeta Simion | 6-1, 2-6, 7-61 | szczegóły meczu | |
W60 Vacaria - ceglana | ||||
12.12.23 1. runda | vs. Thaisa Grana Pedretti | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Uruguay - ceglana | ||||
04.12.23 1. runda | vs. Eva Vedder | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Maria Lourdes Carle | 6-3, 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Florianopolis - ceglana | ||||
22.11.23 2. runda | vs. Anca Alexia Todoni | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.11.23 1. runda | vs. Makenna Jones | 3-6, 6-6, Makenna Jones - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
14.11.23 1. runda | vs. Dimitra Pavlou | 6-73, 7-64, 3-6 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
09.11.23 2. runda | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 7-63, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Darya Astakhova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Mia Ristic | 3-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
W25 Mendoza - ceglana | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Julieta Estable | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Lujan - ceglana | ||||
27.09.23 1. runda | vs. Julieta Estable | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu |
Pamela Wu - ostatnie mecze
Antalya - ceglana | ||||
11.11.18 1. runda klasyf. | vs. Zeynep Sena Sarioglan | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
04.11.18 2. runda klasyf. | vs. Veronika Pepelyaeva | 6-71, 2-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
31.10.18 1. runda | vs. Franziska Sziedat | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
17.09.18 1. runda | vs. Maria Del Rosario Vazquez | 7-5, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Luque - twarda | ||||
04.09.18 1. runda | vs. Erika Drozd Pereira | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Asuncion - ceglana | ||||
29.08.18 2. runda | vs. Gabriela Ce | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
28.08.18 1. runda | vs. Sarah Tami-Masi | 4-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.08.18 Klasyf. | vs. Anastasia Reimchen | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.08.18 1. runda klasyf. | vs. Stella Chianello | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Lambare - ceglana | ||||
21.08.18 1. runda | vs. Barbara Gatica | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.08.18 Klasyf. | vs. Marcela Bueno | 6-4, 4-6, 7-65 | szczegóły meczu | |
Guayaquil - ceglana | ||||
16.08.18 Ćwierćfinał | vs. Fernanda Brito | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.08.18 2. runda | vs. Sofia Luini | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.08.18 1. runda | vs. Manuela Gomez Estrada | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
Guayaquil - ceglana | ||||
07.08.18 1. runda | vs. Kelly Williford | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Den Haag - ceglana | ||||
01.07.18 1. runda klasyf. | vs. Astrid Wanja Brune Olsen | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
24.06.18 1. runda klasyf. | vs. Lola Marandel | 7-65, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
18.06.18 1. runda klasyf. | vs. Melisa Morales | 1-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
11.06.18 Klasyf. | vs. Arabella Koller | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.06.18 1. runda klasyf. | vs. Carolina Garcia | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Villa Del - ceglana | ||||
23.04.18 2. runda klasyf. | vs. Nicole Poj | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
23.04.18 Klasyf. | vs. Maria Del Rosario Vazquez | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.04.18 1. runda klasyf. | vs. Luna Morini | 6-1, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Villa Dolores - ceglana | ||||
16.04.18 2. runda klasyf. | vs. Jimena Paula Garbino | 1-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.04.18 1. runda klasyf. | vs. Mariam Bayatyan | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Sao Jose - ceglana | ||||
11.03.18 2. runda klasyf. | vs. Giovanna Tomita | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
11.03.18 1. runda klasyf. | vs. Karolayne Da Rosa | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Campinas - ceglana | ||||
04.03.18 1. runda klasyf. | vs. Stephanie Nemtsova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Sao Paulo - ceglana | ||||
25.02.18 1. runda klasyf. | vs. Juliana Valero | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Curitiba - ceglana | ||||
18.02.18 1. runda klasyf. | vs. Maria Lourdes Carle | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu |