MECZ
14.07.17 | Ćwierćfinał | Gabriela Ce | Camila Romero | 6-2, 7-64 | Campos Do | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Gabriela Ce | Camila Romero | |
1. podanie % | 47/69 (68%) | 55/98 (56%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 32/47 (68%) | 29/55 (53%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 12/22 (55%) | 22/43 (51%) |
Zdobyte break-ball | 4/16 (25%) | 2/6 (33%) |
Punkty zdobyte przez return | 47/98 (48%) | 25/69 (36%) |
Zdobyte punkty – razem | 91/167 (54%) | 76/167 (46%) |
Double foul | 1 | 5 |
Asy | 1 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Gabriela Ce vs. Camila Romero - Wzajemne mecze
26.10.22 | 1. runda | Gabriela Ce | Camila Romero | 6-75, 6-2, 7-69 | szczegóły meczu | W25 Ibague | ceglana |
08.08.18 | 2. runda | Gabriela Ce | Camila Romero | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | Guayaquil | ceglana |
14.07.17 | Ćwierćfinał | Gabriela Ce | Camila Romero | 6-2, 7-64 | szczegóły meczu | Campos Do | twarda |
04.02.16 | Gabriela Ce | Camila Romero | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | Fed Cup | ceglana |
Gabriela Ce form & Camila Romero form
Gabriela Ce - ostatnie mecze
W50 Sao - ceglana | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Raluca Georgiana Serban | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Campinas - ceglana | ||||
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Oana Gavrila | 6-3, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Maria Kononova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Lilian Poling | 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Spring - twarda | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Iva Jovic | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W50 Mexico - twarda | ||||
21.02.24 2. runda | vs. Dalayna Hewitt | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.02.24 1. runda | vs. Ana Candiotto | 7-61, 6-2 | szczegóły meczu | |
W50 Morelia - twarda | ||||
12.02.24 Klasyf. | vs. Adriana Reami | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Amy Zhu | 7-66, 3-6, 7-66 | szczegóły meczu | |
W35 Buenos - ceglana | ||||
26.01.24 Ćwierćfinał | vs. Ylena In-Albon | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.01.24 3. runda | vs. Sara Cakarevic | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.01.24 2. runda | vs. Luiza Fullana | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Buenos - ceglana | ||||
18.01.24 3. runda | vs. Julieta Estable | 3-6, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
17.01.24 2. runda | vs. Oana Georgeta Simion | 6-1, 2-6, 7-61 | szczegóły meczu | |
W60 Vacaria - ceglana | ||||
12.12.23 1. runda | vs. Thaisa Grana Pedretti | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Uruguay - ceglana | ||||
04.12.23 1. runda | vs. Eva Vedder | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Maria Lourdes Carle | 6-3, 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Florianopolis - ceglana | ||||
22.11.23 2. runda | vs. Anca Alexia Todoni | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.11.23 1. runda | vs. Makenna Jones | 3-6, 6-6, Makenna Jones - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
14.11.23 1. runda | vs. Dimitra Pavlou | 6-73, 7-64, 3-6 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
09.11.23 2. runda | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 7-63, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Darya Astakhova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Mia Ristic | 3-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
W25 Mendoza - ceglana | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Julieta Estable | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Lujan - ceglana | ||||
27.09.23 1. runda | vs. Julieta Estable | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W40 Skopje - ceglana | ||||
12.09.23 2. runda | vs. Iva Primorac | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Montreux - ceglana | ||||
06.09.23 1. runda | vs. Lois Boisson | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Collonge - ceglana | ||||
31.08.23 2. runda | vs. Chloe Paquet | 3-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.08.23 1. runda | vs. Anna Siskova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W80 Brasilia - twarda | ||||
08.08.23 1. runda | vs. Eden Silva | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu |
Camila Romero - ostatnie mecze
W15 Campinas - ceglana | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Alicia Herrero Linana | 2-6, 7-63, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.03.24 Klasyf. | vs. Leticia Garcia Vidal | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.03.24 1. runda klasyf. | vs. Mariana Soares | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sao - ceglana | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Julieta Estable | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cordoba - ceglana | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Luisina Giovannini | 6-73, 6-1, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tucuman - ceglana | ||||
27.02.24 1. runda | vs. Noelia Zeballos | 4-6, 7-62, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Buenos - ceglana | ||||
24.01.24 2. runda | vs. Ylena In-Albon | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.01.24 1. runda | vs. Ania Hertel | 6-2, 6-72, 6-1 | szczegóły meczu | |
22.01.24 Klasyf. | vs. Rocio Daniela Merlo | 6-1, 7-65 | szczegóły meczu | |
21.01.24 1. runda klasyf. | vs. Bianca Mendonca Bernardes | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Buenos - ceglana | ||||
18.01.24 3. runda | vs. Sara Cakarevic | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.01.24 2. runda | vs. Paula Ormaechea | 6-4, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.01.24 1. runda | vs. Leticia Garcia Vidal | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.01.24 Klasyf. | vs. Juliana Rodriguez | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Marina Bulbarella | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Cordoba - ceglana | ||||
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Luisina Giovannini | 3-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Alexia Harmon | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Agostina Andreazzini | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Buenos - ceglana | ||||
17.11.23 Półfinał | vs. Thaisa Grana Pedretti | 2-6, 7-67, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.11.23 Ćwierćfinał | vs. Carla Markus | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.11.23 2. runda | vs. Leticia Garcia Vidal | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
14.11.23 1. runda | vs. Maria Victoria Burstein | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Mendoza - ceglana | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Victoria Rodriguez | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.10.23 Klasyf. | vs. Juliana Rodriguez | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
02.10.23 2. runda klasyf. | vs. Maria Victoria Graff | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Lujan - ceglana | ||||
25.09.23 Klasyf. | vs. Julieta Estable | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Katja Markus | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Lima - ceglana | ||||
23.08.23 1. runda | vs. Ana Candiotto | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W40 Arequipa - ceglana | ||||
15.08.23 1. runda | vs. Ellie Douglas | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.08.23 Klasyf. | vs. Andrea Quiroz | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu |