MECZ
21.08.17 | 2. runda klasyf. | Gabriela Ana Maria Davidescu | Alexandra Alina Tincu | 6-1, 6-3 | Bucharest | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Rumunia
16.06.00, 23 lat
16.06.00, 23 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rumunia
12.06.92, 31 lat
12.06.92, 31 lat
Gabriela Ana Maria Davidescu vs. Alexandra Alina Tincu - Wzajemne mecze
21.08.17 | 2. runda klasyf. | Gabriela Ana Maria Davidescu | Alexandra Alina Tincu | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | Bucharest | ceglana |
Gabriela Ana Maria Davidescu form & Alexandra Alina Tincu form
Gabriela Ana Maria Davidescu - ostatnie mecze
Varna - ceglana | ||||
11.09.18 1. runda | vs. Marina Benito | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.09.18 Klasyf. | vs. Maria Alexia Gandac | 7-64, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.09.18 2. runda klasyf. | vs. Ani Vangelova | 2-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.09.18 1. runda klasyf. | vs. Dalia Georgieva | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Bucharest - ceglana | ||||
19.08.18 2. runda klasyf. | vs. Andreea Velcea | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Bucharest - ceglana | ||||
08.07.18 1. runda klasyf. | vs. Andreea Scurtu | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
08.07.18 2. runda klasyf. | vs. Giulia Crescenzi | 1-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
Focsani - ceglana | ||||
01.07.18 2. runda klasyf. | vs. Cristiana Miruna Tudor | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Curtea De - ceglana | ||||
25.06.18 Klasyf. | vs. Vasiliki Karvouni | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.06.18 2. runda klasyf. | vs. Andreia Beberechi | 6-75, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
24.03.18 1. runda klasyf. | vs. Daniella Silva | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
19.03.18 Klasyf. | vs. Josephine Boualem | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.03.18 2. runda klasyf. | vs. Imke Schluenzen | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.03.18 1. runda klasyf. | vs. Francesca Dorothea Ciutescu | 5-7, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
11.03.18 2. runda klasyf. | vs. Anna Makhorkina | 6-72, 6-0, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.03.18 1. runda klasyf. | vs. Tina Vlajic | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
06.03.18 1. runda | vs. Yuliya Lysa | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.03.18 Klasyf. | vs. Donnaroza Gouvernante | 6-4, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.03.18 2. runda klasyf. | vs. Agustina Chlpac | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
24.02.18 1. runda klasyf. | vs. Domenika Turkovic | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
21.11.17 1. runda | vs. Oana Gavrila | 4-6, 6-4, 6-72 | szczegóły meczu | |
20.11.17 1. runda klasyf. | vs. Yvette Erika Krauss | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.11.17 Klasyf. | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
15.11.17 1. runda | vs. Tayisiya Morderger | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.11.17 2. runda klasyf. | vs. Francesca Dorothea Ciutescu | 5-4, Francesca Dorothea Ciutescu - krecz | szczegóły meczu | |
13.11.17 Klasyf. | vs. Jessica Bertoldo | 6-74, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
06.11.17 1. runda klasyf. | vs. Alexandra Maria Staiculescu | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.11.17 2. runda klasyf. | vs. Ella Taylor | 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
30.10.17 2. runda klasyf. | vs. Emmanouela Antonakis | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.10.17 1. runda klasyf. | vs. Kristina Miletic | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu |
Alexandra Alina Tincu - ostatnie mecze
Bucharest - ceglana | ||||
07.07.18 1. runda klasyf. | vs. Alexandra Damaschin | 2-6, 0-5, - Alexandra Alina Tincu - krecz | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
18.12.17 Klasyf. | vs. Anastasia Kharitonova | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.12.17 2. runda klasyf. | vs. Maria Mikhaylova | 6-1, 4-1, Maria Mikhaylova - krecz | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
11.12.17 1. runda klasyf. | vs. Daria Solovyeva | 6-4, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
04.12.17 2. runda klasyf. | vs. Magdalena Stoilkovska | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
16.10.17 2. runda klasyf. | vs. Ani Vangelova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
09.10.17 2. runda klasyf. | vs. Madison Bourguignon | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
09.10.17 1. runda klasyf. | vs. Julia Keranovic | 6-2, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Mamaia - ceglana | ||||
28.08.17 1. runda klasyf. | vs. Jodie Annie Lawrence Taylor | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Bucharest - ceglana | ||||
21.08.17 2. runda klasyf. | vs. Gabriela Ana Maria Davidescu | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Arad - ceglana | ||||
07.08.17 2. runda klasyf. | vs. Jodie Annie Lawrence Taylor | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Targu Jiu - ceglana | ||||
31.07.17 1. runda klasyf. | vs. Oana Irimescu | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Bucharest - ceglana | ||||
26.06.17 1. runda klasyf. | vs. Mariana Correa | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Curtea De - ceglana | ||||
12.06.17 1. runda klasyf. | vs. Alexandra Maria Staiculescu | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Nis - ceglana | ||||
29.05.17 1. runda klasyf. | vs. Katarina Dukic | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.05.17 2. runda klasyf. | vs. Milica Cubranovic | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Le Havre - ceglana | ||||
20.03.17 1. runda klasyf. | vs. Victoire De Samucewicz | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Gonesse - ceglana | ||||
13.03.17 2. runda klasyf. | vs. Ines Ibbou | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
13.03.17 1. runda klasyf. | vs. Gabriela Aura Zarnoveanu | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Amiens - ceglana | ||||
06.03.17 1. runda klasyf. | vs. Juliette Colard | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
20.02.17 1. runda klasyf. | vs. Kate Zueva | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.02.17 2. runda klasyf. | vs. Ipek Cevik | 6-1, 7-64 | szczegóły meczu | |
20.02.17 Klasyf. | vs. Eleonora Molinaro | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
13.02.17 1. runda klasyf. | vs. Seven Oral | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Bucharest - ceglana | ||||
13.08.12 Klasyf. | vs. Alina Soltanici | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.08.12 2. runda klasyf. | vs. Ana Maria Gilca | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Bucharest - ceglana | ||||
16.07.12 1. runda klasyf. | vs. Claudia Enache | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Timisoara - ceglana | ||||
21.05.12 1. runda klasyf. | vs. Ana Maria Gilca | 6-2, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Varna - ceglana | ||||
19.09.11 Klasyf. | vs. Antoaneta Tzarvulkova | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
19.09.11 1. runda klasyf. | vs. Tal Gorenstein | 5-2, Tal Gorenstein - krecz | szczegóły meczu |