MECZ
12.06.17 | Klasyf. | Gabriela Ana Maria Davidescu | Alessia Beatrice Ciuca | 6-1, 6-0 | Curtea De | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Rumunia
16.06.00, 23 lat
16.06.00, 23 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rumunia
12.09.01, 22 lat
12.09.01, 22 lat
Gabriela Ana Maria Davidescu vs. Alessia Beatrice Ciuca - Wzajemne mecze
12.06.17 | Klasyf. | Gabriela Ana Maria Davidescu | Alessia Beatrice Ciuca | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | Curtea De | ceglana |
Gabriela Ana Maria Davidescu form & Alessia Beatrice Ciuca form
Gabriela Ana Maria Davidescu - ostatnie mecze
Varna - ceglana | ||||
11.09.18 1. runda | vs. Marina Benito | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.09.18 Klasyf. | vs. Maria Alexia Gandac | 7-64, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.09.18 2. runda klasyf. | vs. Ani Vangelova | 2-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.09.18 1. runda klasyf. | vs. Dalia Georgieva | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Bucharest - ceglana | ||||
19.08.18 2. runda klasyf. | vs. Andreea Velcea | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Bucharest - ceglana | ||||
08.07.18 1. runda klasyf. | vs. Andreea Scurtu | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
08.07.18 2. runda klasyf. | vs. Giulia Crescenzi | 1-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
Focsani - ceglana | ||||
01.07.18 2. runda klasyf. | vs. Cristiana Miruna Tudor | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Curtea De - ceglana | ||||
25.06.18 Klasyf. | vs. Vasiliki Karvouni | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.06.18 2. runda klasyf. | vs. Andreia Beberechi | 6-75, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
24.03.18 1. runda klasyf. | vs. Daniella Silva | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
19.03.18 Klasyf. | vs. Josephine Boualem | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.03.18 2. runda klasyf. | vs. Imke Schluenzen | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.03.18 1. runda klasyf. | vs. Francesca Dorothea Ciutescu | 5-7, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
11.03.18 2. runda klasyf. | vs. Anna Makhorkina | 6-72, 6-0, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.03.18 1. runda klasyf. | vs. Tina Vlajic | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
06.03.18 1. runda | vs. Yuliya Lysa | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.03.18 Klasyf. | vs. Donnaroza Gouvernante | 6-4, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.03.18 2. runda klasyf. | vs. Agustina Chlpac | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
24.02.18 1. runda klasyf. | vs. Domenika Turkovic | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
21.11.17 1. runda | vs. Oana Gavrila | 4-6, 6-4, 6-72 | szczegóły meczu | |
20.11.17 1. runda klasyf. | vs. Yvette Erika Krauss | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.11.17 Klasyf. | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
15.11.17 1. runda | vs. Tayisiya Morderger | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.11.17 2. runda klasyf. | vs. Francesca Dorothea Ciutescu | 5-4, Francesca Dorothea Ciutescu - krecz | szczegóły meczu | |
13.11.17 Klasyf. | vs. Jessica Bertoldo | 6-74, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
06.11.17 1. runda klasyf. | vs. Alexandra Maria Staiculescu | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.11.17 2. runda klasyf. | vs. Ella Taylor | 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
30.10.17 2. runda klasyf. | vs. Emmanouela Antonakis | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.10.17 1. runda klasyf. | vs. Kristina Miletic | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu |
Alessia Beatrice Ciuca - ostatnie mecze
W15 Prokuplje - ceglana | ||||
04.07.21 1. runda klasyf. | vs. Nevena Kolarevic | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Prokuplje - ceglana | ||||
28.06.21 2. runda klasyf. | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 6-76, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.06.21 1. runda klasyf. | vs. Mija Ljubic | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
04.12.19 1. runda | vs. Galateia Mesochoritou | 1-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.12.19 Klasyf. | vs. Wanyi Zhang | 6-2, 5-7, 10-2 | szczegóły meczu | |
02.12.19 2. runda klasyf. | vs. Stefanie Auer | 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
25.11.19 Klasyf. | vs. Ilinca Dalina Amariei | 2-6, 6-2, 11-13 | szczegóły meczu | |
25.11.19 2. runda klasyf. | vs. Madelief Hageman | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
19.11.19 Klasyf. | vs. Ani Amiraghyan | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.11.19 2. runda klasyf. | vs. Oana Smaranda Corneanu | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.11.19 1. runda klasyf. | vs. Dejana Milenkovic | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Arad - ceglana | ||||
15.09.19 1. runda klasyf. | vs. Viktoria Surova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Focsani - ceglana | ||||
12.09.19 2. runda | vs. Andreea Prisacariu | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.09.19 1. runda | vs. Stefana Lazar | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.09.19 2. runda klasyf. | vs. Denisa Elena Plesa | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.09.19 Klasyf. | vs. Ivonne Juric | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Curtea - ceglana | ||||
05.09.19 2. runda | vs. Oana Georgeta Simion | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.09.19 1. runda | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
26.11.18 Klasyf. | vs. Michiru Furuya | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.11.18 2. runda klasyf. | vs. Niditra Rajmohan | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
24.11.18 1. runda klasyf. | vs. Zoi Meers | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
21.11.18 1. runda | vs. Gebriela Mihaylova | 7-5, 6-76, 0-6 | szczegóły meczu | |
20.11.18 Klasyf. | vs. Pauline Demel | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.11.18 2. runda klasyf. | vs. Renata Cipetic | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Arad - ceglana | ||||
06.08.18 Klasyf. | vs. Viktoria Surova | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.08.18 2. runda klasyf. | vs. Barbara Kotelesova | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.08.18 1. runda klasyf. | vs. Maria Alexia Gandac | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Focsani - ceglana | ||||
01.07.18 1. runda klasyf. | vs. Jessie Aney | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Curtea De - ceglana | ||||
23.06.18 1. runda klasyf. | vs. Vasiliki Karvouni | 6-4, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Hodmezovasarhely - ceglana | ||||
10.06.18 1. runda klasyf. | vs. Joana Eidukonyte | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu |