Niemcy
12.07.99, 24 lat
10825 $
12.07.99, 24 lat
10825 $
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Bułgaria
13.08.02, 21 lat
13.08.02, 21 lat
Franziska Kommer vs. Elena Trencheva - Wzajemne mecze
26.09.16 | Klasyf. | Franziska Kommer | Elena Trencheva | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | Sozopol | twarda |
Franziska Kommer form & Elena Trencheva form
Franziska Kommer - ostatnie mecze
W15 Kaltenkirchen - ceglana | ||||
10.06.19 1. runda klasyf. | vs. Kim Juliane Auerswald | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.06.19 Klasyf. | vs. Nina Kruijer | 5-7, 7-5, 4-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
26.04.19 Ćwierćfinał | vs. Sina Herrmann | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.04.19 2. runda | vs. Jenny Duerst | 3-6, 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.04.19 1. runda | vs. Agata Bachanek | 6-2, 7-65 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
16.04.19 Klasyf. | vs. Karolina Kubanova | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.04.19 1. runda klasyf. | vs. Deniz Paykoc | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
28.03.19 2. runda | vs. Loudmilla Bencheikh | 5-7, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.03.19 1. runda | vs. Louise Brunskog | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.03.19 1. runda klasyf. | vs. Margaux Maquet | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.03.19 Klasyf. | vs. Valentina Giavazzi | 4-6, 7-63, 10-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
20.03.19 1. runda | vs. Melanie Stokke | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.03.19 1. runda klasyf. | vs. Mey Ayari | 6-0, 1-0, Mey Ayari - krecz | szczegóły meczu | |
18.03.19 Klasyf. | vs. Annick Melgers | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
13.03.19 1. runda | vs. Daria Lodikova | 1-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
05.03.19 1. runda | vs. Margarita Lazareva | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Stuttgart - halowa | ||||
21.01.19 1. runda klasyf. | vs. Maria Ines Fonte | 6-1, 2-6, 3-10 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
04.12.18 1. runda | vs. Daria Lodikova | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
28.11.18 1. runda | vs. Maria Titova | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
Sozopol - twarda | ||||
06.10.18 Półfinał | vs. Ilay Yoruk | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.10.18 Ćwierćfinał | vs. Oana Smaranda Corneanu | 7-5, 7-63 | szczegóły meczu | |
04.10.18 2. runda | vs. Lyuboslava Peruhova | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.10.18 1. runda | vs. Gabriela Duca | 3-6, 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
27.09.18 2. runda | vs. Julita Saner | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
25.09.18 1. runda | vs. Noelia Zeballos | 6-3, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
19.09.18 1. runda | vs. Luminita Tutunaru | 4-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
Rotterdam - ceglana | ||||
22.08.18 1. runda | vs. Lou Adler | 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
21.08.18 Klasyf. | vs. Vivien Sandberg | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.08.18 2. runda klasyf. | vs. Perla Nieuwboer | 6-1, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Oldenzaal - ceglana | ||||
14.08.18 1. runda | vs. Marlies Szupper | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Elena Trencheva - ostatnie mecze
W15 Pazardzhik - ceglana | ||||
26.10.20 1. runda klasyf. | vs. Anja Draskovic | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Varna - ceglana | ||||
07.09.20 1. runda klasyf. | vs. Chantal Sauvant | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
08.03.20 1. runda klasyf. | vs. Alice Viglianisi | 6-4, 5-7, 3-10 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
02.03.20 2. runda klasyf. | vs. Agustina Chlpac | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.03.20 1. runda klasyf. | vs. Olivia Malm | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
Sozopol - twarda | ||||
30.09.18 1. runda klasyf. | vs. Oana Smaranda Corneanu | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Varna - ceglana | ||||
10.09.18 2. runda klasyf. | vs. Cristiana Miruna Tudor | 6-4, 4-6, 2-5, - Elena Trencheva - krecz | szczegóły meczu | |
08.09.18 1. runda klasyf. | vs. Lia Karatancheva | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
Sozopol - twarda | ||||
02.10.17 1. runda klasyf. | vs. Alise Cernecka | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Sozopol - twarda | ||||
06.10.16 2. runda | vs. Despina Papamichail | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.10.16 1. runda | vs. Kristina Miletic | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Sozopol - twarda | ||||
26.09.16 Klasyf. | vs. Franziska Kommer | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu |