Francisca Jorge/Olga Parres Azcoitia vs. Barbara Gatica/Rebeca Pereira 19.09.2020

Francisca Jorge/Olga Parres Azcoitia vs. Barbara Gatica/Rebeca Pereira 19.09.2020 - W15 Santarem - porównanie

MECZ

19.09.20PółfinałFrancisca Jorge/Olga Parres Azcoitia Barbara Gatica/Rebeca Pereira 7-5, 3-6, 11-9 Portugal W15 Santarem twarda

STATYSTYKA MECZU

11-9

Francisca Jorge
Portugalia
21.04.00, 20 lat







Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Chile
16.08.96, 24 lat







Barbara Gatica
Olga Parres Azcoitia
Hiszpania
26.03.93, 27 lat




Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra

Brazylia
23.03.93, 27 lat




Rebeca Pereira
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko

Francisca Jorge/Olga Parres Azcoitia vs. Barbara Gatica/Rebeca Pereira - Wzajemne mecze

19.09.20PółfinałFrancisca Jorge/Olga Parres AzcoitiaBarbara Gatica/Rebeca Pereira7-5, 3-6, 11-9 szczegóły meczuPortugal W15 Santarem twarda

Francisca Jorge/Olga Parres Azcoitia - ostatnie mecze

Portugal W25 Porto - twarda
03.10.20
Półfinał
vs. Jana Fett/Erin Routliffe1-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
01.10.20
Ćwierćfinał
vs. Susan Bandecchi/Ylena In-Albon1-6, 6-4, 10-5 zwycięstwoszczegóły meczu
29.09.20
1. runda
vs. Sarah Beth Grey/Samantha Murray6-4, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
Portugal W15 Porto - twarda
25.09.20
Półfinał
vs. Carolina Meligeni Alves/Marina Bassols Ribera6-4, 3-6, 6-10 porażkaszczegóły meczu
24.09.20
Ćwierćfinał
vs. Emily Arbuthnott/Helene Scholsen3-6, 6-3, 10-5 zwycięstwoszczegóły meczu
22.09.20
1. runda
vs. Riya Bhatia/Ramu Ueda7-64, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
Portugal W15 Santarem - twarda
19.09.20
Półfinał
vs. Barbara Gatica/Rebeca Pereira7-5, 3-6, 11-9 zwycięstwoszczegóły meczu
19.09.20
Finał
vs. Martyna Kubka/Valeriya Strakhova6-2, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
18.09.20
Ćwierćfinał
vs. Riya Bhatia/Ramu Ueda6-0, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
15.09.20
1. runda
vs. Nadine Keller/Nina Stadler6-4, 7-5 zwycięstwoszczegóły meczu
Portugal W15 Oeiras - ceglana
23.08.20
Finał
vs. Eva Guerrero Alvarez/Diane Parry6-71, 0-6 porażkaszczegóły meczu
22.08.20
Półfinał
vs. Pei-Chi Lee/Laetitia Pulchartova6-3, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
19.08.20
Ćwierćfinał
vs. Elizabet Hamaliy/Sara Lanca7-5, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
Portugal W15 Lousada - halowa
28.10.19
Finał
vs. Ana Filipa Santos/Almudena Sanz-Llaneza Fernandez6-4, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
28.10.19
1. runda
vs. Mariana Campino/Ines Oliveira6-3, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
28.10.19
Ćwierćfinał
vs. Carole Monnet/Linda Noskova6-2, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
28.10.19
Półfinał
vs. Celia Cervino Ruiz/Matilde Jorge7-5, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
Portugal W15 Lousada - halowa
21.10.19
Finał
vs. Celia Cervino Ruiz/Angeles Moreno Barranquero3-6, 5-7 porażkaszczegóły meczu
21.10.19
Ćwierćfinał
vs. Sinead Lohan/Linda Noskova6-2, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
21.10.19
Półfinał
vs. Elizabet Hamaliy/Margaux Orange6-2, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
Portugal W15 Santarem - twarda
30.09.19
Ćwierćfinał
vs. Celia Cervino Ruiz/Matilde Jorge4-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
Portugal W60 Caldas - twarda
23.09.19
1. runda
vs. Verena Meliss/Laetitia Pulchartova6-3, 7-5 zwycięstwoszczegóły meczu
23.09.19
Ćwierćfinał
vs. Anna Danilina/Vivian Heisen2-6, 6-73 porażkaszczegóły meczu
Portugal W25 Porto - twarda
22.07.19
1. runda
vs. Paige Mary Hourigan/Valentina Ivanov2-6, 5-7 porażkaszczegóły meczu
Portugal W25 Corroios - twarda
01.07.19
1. runda
vs. Emilie Lindh Gallagher/Marianna Zakarlyuk1-6, 6-3, 10-3 zwycięstwoszczegóły meczu
01.07.19
Ćwierćfinał
vs. Estelle Cascino/Andrea Ka6-1, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
01.07.19
Finał
vs. Alison Bai/Paige Mary Hourigan6-3, 2-6, 12-14 porażkaszczegóły meczu
01.07.19
Półfinał
vs. Jacqueline Cabaj Awad/Ines Murta7-5, 4-6, 10-4 zwycięstwoszczegóły meczu
Portugal W25+H Figueira - twarda
17.06.19
1. runda
vs. Lou Brouleau/Alexandra Damaschin7-5, 2-6, 10-5 zwycięstwoszczegóły meczu
17.06.19
Ćwierćfinał
vs. Ipek Soylu/Julia Terziyska6-4, 4-6, 10-3 zwycięstwoszczegóły meczu

Barbara Gatica/Rebeca Pereira - ostatnie mecze

Tunisia W15 Monastir - twarda
23.10.20
Półfinał
vs. Anna Ureke/Ekaterina Vishnevskaya6-4, 6-77, 7-10 porażkaszczegóły meczu
22.10.20
Ćwierćfinał
vs. Marie Mettraux/Marija Semenistaja6-1, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
Tunisia W15 Monastir - twarda
17.10.20
Finał
vs. Weronika Falkowska/Lisa Ponomar3-6, 7-63, 17-15 zwycięstwoszczegóły meczu
16.10.20
Półfinał
vs. Ines Ibbou/Anna Ureke4-6, 7-65, 10-8 zwycięstwoszczegóły meczu
15.10.20
Ćwierćfinał
vs. Francesca Dell'Edera/Katherine Westbury6-1, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
Tunisia W15 Monastir - twarda
10.10.20
Finał
vs. Ivonne Cavalle-Reimers/Eliessa Vanlangendonck4-6, 6-74 porażkaszczegóły meczu
09.10.20
Półfinał
vs. Katarina Kuzmova (2001)/Radka Zelnickova6-74, 7-5, 10-5 zwycięstwoszczegóły meczu
08.10.20
Ćwierćfinał
vs. Chiara Catini/Francesca Dell'Edera6-3, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
Portugal W25 Porto - twarda
01.10.20
Ćwierćfinał
vs. Tereza Mihalikova/Ankita Raina3-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
30.09.20
1. runda
vs. Chihiro Muramatsu/Ramu Ueda2-6, 6-3, 10-8 zwycięstwoszczegóły meczu
Portugal W15 Porto - twarda
23.09.20
Ćwierćfinał
vs. Julia Payola/Himeno Sakatsume6-3, 5-7, 5-10 porażkaszczegóły meczu
22.09.20
1. runda
vs. Elizabet Hamaliy/Almudena Sanz-Llaneza Fernandez6-1, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
Portugal W15 Santarem - twarda
19.09.20
Półfinał
vs. Francisca Jorge/Olga Parres Azcoitia5-7, 6-3, 9-11 porażkaszczegóły meczu
18.09.20
Ćwierćfinał
vs. Elizaveta Koklina/Daria Mishina Elizaveta Koklina/Daria Mishina - nieobecny(a)/(i) zwycięstwoszczegóły meczu
15.09.20
1. runda
vs. Magali Kempen/Helene Scholsen6-2, 7-5 zwycięstwoszczegóły meczu
Portugal W25+H Figueira - twarda
08.09.20
1. runda
vs. Freya Christie/Olivia Nicholls4-6, 6-1, 9-11 porażkaszczegóły meczu
Brazil W25 Olimpia - ceglana
11.03.20
1. runda
vs. Paula Cristina Goncalves/Eduarda Piai6-2, 7-64 zwycięstwoszczegóły meczu
USA W25 Vero - ceglana
22.01.20
1. runda
vs. Dalma Galfi/Kimberley Zimmermann4-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
USA W25 Daytona - ceglana
15.01.20
1. runda
vs. Dalma Galfi/Kimberley Zimmermann4-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
Chile W60 Colina - ceglana
04.11.19
1. runda
vs. Maria Herazo Gonzalez/Thaisa Grana Pedretti6-2, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
04.11.19
Ćwierćfinał
vs. Despina Papamichail/Nadia Podoroska3-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
Paraguay W60 Asuncion - ceglana
28.10.19
1. runda
vs. Allie Kiick/Lisa Raymond3-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
Colombia W25 Cucuta - ceglana
21.10.19
Ćwierćfinał
vs. Maria Camila Torres Murcia/Angie Carolina Yepes Medina6-2, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu
21.10.19
Półfinał
vs. Emiliana Arango/Victoria Bosio3-6, 5-7 porażkaszczegóły meczu
21.10.19
1. runda
vs. Maria Paula Rodriguez Ovalle/Mariana Vargas Carrascal6-0, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu
USA W25 Florence - twarda
14.10.19
1. runda
vs. Hanna Chang/Rasheeda Mcadoo6-3, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
14.10.19
Ćwierćfinał
vs. Kylie Collins/Peyton Stearns7-5, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
14.10.19
Półfinał
vs. Emina Bektas/Tara Moore1-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
USA W25 Hilton - ceglana
07.10.19
1. runda
vs. Kylie Collins/Peyton Stearns2-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
USA W60 Charleston - ceglana
30.09.19
Ćwierćfinał
vs. Vladica Babic/Caitlin Whoriskey1-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
<