MECZ
08.02.18 | Rubber 1 | Francisca Jorge | Katriin Saar | 6-2, 6-3 | Fed Cup | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Francisca Jorge | Katriin Saar | |
1. podanie % | 47/67 (70%) | 28/55 (51%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 24/47 (51%) | 14/28 (50%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 14/20 (70%) | 8/27 (30%) |
Zdobyte break-ball | 6/9 (67%) | 3/7 (43%) |
Punkty zdobyte przez return | 33/55 (60%) | 29/67 (43%) |
Zdobyte punkty – razem | 71/122 (58%) | 51/122 (42%) |
Double foul | 1 | 3 |
Asy | 1 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Estonia
11.03.02, 22 lat
11667 $
11.03.02, 22 lat
11667 $
Francisca Jorge vs. Katriin Saar - Wzajemne mecze
03.10.19 | 2. runda | Katriin Saar | Francisca Jorge | 6-2, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | W15 Santarem | twarda |
08.02.18 | Rubber 1 | Francisca Jorge | Katriin Saar | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | Fed Cup | halowa |
Francisca Jorge form & Katriin Saar form
Francisca Jorge - ostatnie mecze
W100 Oeiras - ceglana | ||||
25.04.24 2. runda | vs. Yuliia Starodubtseva | 6-4, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.04.24 1. runda | vs. Gabriela Andrea Knutson | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Oeiras - ceglana | ||||
19.04.24 Ćwierćfinał | vs. Bernarda Pera | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.04.24 2. runda | vs. Renata Zarazua | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
17.04.24 1. runda | vs. Anastasia Zakharova | 3-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Billie Jean - ceglana | ||||
13.04.24 | vs. Gergana Topalova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.04.24 | vs. Ulrikke Eikeri | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.04.24 | vs. Zeynep Sonmez | 6-3, 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.04.24 | vs. Jelena Ostapenko | 4-6, 6-4, 6-74 | szczegóły meczu | |
W50 Murska - halowa | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Lara Schmidt | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W75 Maribor - halowa | ||||
19.03.24 1. runda | vs. Yuriko Miyazaki | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W75 Trnava - halowa | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Lucie Havlickova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.03.24 Klasyf. | vs. Nigina Abduraimova | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.03.24 1. runda klasyf. | vs. Fanny Stollar | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W50 Trnava - halowa | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Moyuka Uchijima | 6-3, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Vendula Valdmannova | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W75 Porto - halowa | ||||
22.02.24 2. runda | vs. Noma Akugue Noha | 4-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Lois Boisson | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
W50 Porto - halowa | ||||
03.02.24 Półfinał | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
02.02.24 Ćwierćfinał | vs. Dominika Salkova | 7-63, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.02.24 2. runda | vs. Nika Radisic | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
31.01.24 1. runda | vs. Simona Waltert | 6-76, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W75+H Porto - halowa | ||||
24.01.24 1. runda | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Astra Sharma | 7-63, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Vacaria - ceglana | ||||
16.12.23 Finał | vs. Selena Janicijevic | 6-3, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.12.23 Półfinał | vs. Maria Lourdes Carle | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.12.23 Ćwierćfinał | vs. Martina Capurro Taborda | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.12.23 2. runda | vs. Maria Paulina Perez Garcia | 7-60, 6-0 | szczegóły meczu | |
12.12.23 1. runda | vs. Raveena Kingsley | 4-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Mogi - ceglana | ||||
10.12.23 Finał | vs. Justina Mikulskyte | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu |
Katriin Saar - ostatnie mecze
W15 Manacor - twarda | ||||
12.02.23 1. runda klasyf. | vs. Alisha Reayer | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W40 Tallinn - halowa | ||||
18.01.23 1. runda | vs. Camilla Rosatello | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
W40 Tallinn - halowa | ||||
11.01.23 1. runda | vs. Freya Christie | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Helsinki - halowa | ||||
14.11.22 Klasyf. | vs. Eliessa Vanlangendonck | 4-6, 6-3, 7-10 | szczegóły meczu | |
13.11.22 1. runda klasyf. | vs. Heta Nuutinen | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Haabneeme - halowa | ||||
02.11.22 1. runda | vs. Kathleen Kanev | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Baza - twarda | ||||
04.10.22 1. runda | vs. Judith Perello Saavedra | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Tallinn - halowa | ||||
24.09.22 1. runda klasyf. | vs. Anna-Lena Friedsam | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
16.09.22 Ćwierćfinał | vs. Polina Iatcenko | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.09.22 2. runda | vs. Sarah Adegoke | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
13.09.22 1. runda | vs. Dana Mousa | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Norrkoping - ceglana | ||||
25.08.22 2. runda | vs. Julita Saner | 6-3, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.08.22 1. runda | vs. Astrid Wanja Brune Olsen | 2-6, 7-66, 7-62 | szczegóły meczu | |
W25 Parnu - ceglana | ||||
10.08.22 1. runda | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Savitaipale - ceglana | ||||
04.08.22 2. runda | vs. Miriana Tona | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
03.08.22 1. runda | vs. Alexandra Anttila | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Roehampton - twarda | ||||
11.07.22 Klasyf. | vs. Kristina Paskauskas | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.07.22 1. runda klasyf. | vs. Jessica Matthews | 6-1, 7-62 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
02.06.22 2. runda | vs. Simona Ogescu | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.06.22 1. runda | vs. Giuliana Bestetti | 5-7, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Varberg - ceglana | ||||
11.05.22 1. runda | vs. Daria Lopatetskaya | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
09.05.22 Klasyf. | vs. Agnes Mitteregger | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bastad - ceglana | ||||
03.05.22 Klasyf. | vs. Louise Wikander | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Billie Jean - ceglana | ||||
15.04.22 Rubber 1 | vs. Panna Udvardy | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
03.04.22 1. runda klasyf. | vs. Kira Pavlova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
23.02.22 1. runda | vs. Haruna Arakawa | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.02.22 Klasyf. | vs. Marie Mettraux | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
21.02.22 2. runda klasyf. | vs. Daniela Glanzer | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
20.02.22 1. runda klasyf. | vs. Giulia Crescenzi | 7-64, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Helsingborg - halowa | ||||
10.11.21 1. runda | vs. Elizaveta Shebekina | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu |