MECZ
11.09.20 | 2. runda | Francesca Jones | Nicole Fossa Huergo | 6-1, 6-2 | W25 Tarvisio | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Francesca Jones | Nicole Fossa Huergo | |
1. podanie % | 27/37 (73%) | 26/51 (51%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 23/27 (85%) | 14/26 (54%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 5/10 (50%) | 9/25 (36%) |
Punkty zdobyte przez return | 28/51 (55%) | 9/37 (24%) |
Zdobyte punkty – razem | 56/88 (64%) | 32/88 (36%) |
Double foul | 3 | 4 |
Asy | 0 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Francesca Jones | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Nicole Fossa Huergo | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Francesca Jones | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Nicole Fossa Huergo | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Francesca Jones | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-1 | Nicole Fossa Huergo | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Francesca Jones | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Nicole Fossa Huergo | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Francesca Jones | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Nicole Fossa Huergo | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Francesca Jones | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-1 | Nicole Fossa Huergo | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Francesca Jones | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-2 | Nicole Fossa Huergo | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Francesca Jones | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-2 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Francesca Jones vs. Nicole Fossa Huergo - Wzajemne mecze
11.09.20 | 2. runda | Francesca Jones | Nicole Fossa Huergo | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | W25 Tarvisio | ceglana |
Francesca Jones form & Nicole Fossa Huergo form
Francesca Jones - ostatnie mecze
San Luis - ceglana | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Anna Bondar | 6-1, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.03.24 1. runda | vs. Yuliia Starodubtseva | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Hammamet - ceglana | ||||
25.02.24 Finał | vs. Lucija Ciric Bagaric | 1-2, - Francesca Jones - krecz | szczegóły meczu | |
24.02.24 Ćwierćfinał | vs. Andrea Lazaro Garcia | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
24.02.24 Półfinał | vs. Marie Benoit | 7-65, 4-2, Marie Benoit - krecz | szczegóły meczu | |
23.02.24 2. runda | vs. Denislava Glushkova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
22.02.24 1. runda | vs. Jessica Pieri | 7-5, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Hammamet - ceglana | ||||
17.02.24 Półfinał | vs. Lucija Ciric Bagaric | 4-6, 6-0, 6-75 | szczegóły meczu | |
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Alice Tubello | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.02.24 2. runda | vs. Jessica Pieri | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Celine Simunyu | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
11.01.24 2. runda klasyf. | vs. Ella Seidel | 3-6, 7-65, 4-4, - Francesca Jones - krecz | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Margaux Rouvroy | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - twarda | ||||
15.11.23 2. runda | vs. Melany Solange Krywoj | 1-6, - Francesca Jones - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Santo - twarda | ||||
10.11.23 3. runda | vs. Victoria Rodriguez | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
09.11.23 2. runda | vs. Zoe Hitt | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W100 Shrewsbury - halowa | ||||
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Viktorija Golubic | 3-4, - Francesca Jones - krecz | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Elena Malygina | 3-6, 6-1, 7-63 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Emma Lene | 7-65, 4-3, Emma Lene - krecz | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
24.05.23 2. runda klasyf. | vs. Ylena In-Albon | 1-4, - Francesca Jones - krecz | szczegóły meczu | |
22.05.23 1. runda klasyf. | vs. Coco Vandeweghe | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Guayaquil - ceglana | ||||
29.04.23 Półfinał | vs. Solana Sierra | - | szczegóły meczu | |
28.04.23 Ćwierćfinał | vs. Sofia Sewing | 6-2, 2-6, 7-65 | szczegóły meczu | |
27.04.23 3. runda | vs. Marine Partaud | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.04.23 2. runda | vs. Rebeca Pereira | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Guayaquil - ceglana | ||||
23.04.23 Finał | vs. Julia Riera | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
22.04.23 Półfinał | vs. Xiaodi You | 6-2, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.04.23 Ćwierćfinał | vs. Priska Madelyn Nugroho | 3-1, Priska Madelyn Nugroho - krecz | szczegóły meczu | |
20.04.23 3. runda | vs. Martina Capurro Taborda | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
19.04.23 2. runda | vs. Romina Ccuno | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu |
Nicole Fossa Huergo - ostatnie mecze
W50 Sao - ceglana | ||||
26.03.24 Klasyf. | vs. Paula Ormaechea | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.03.24 1. runda klasyf. | vs. Sofia Da Cruz Mendonca | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Cordoba - ceglana | ||||
09.03.24 Półfinał | vs. Jazmin Ortenzi | 6-2, 6-74, 0-6 | szczegóły meczu | |
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Alicia Herrero Linana | 6-1, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Candela Vazquez | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.03.24 1. runda | vs. Josefina Estevez | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W50 Morelia - twarda | ||||
12.02.24 Klasyf. | vs. Thaisa Grana Pedretti | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Daria Lodikova | 6-4, 6-76, 6-4 | szczegóły meczu | |
W100 Irapuato - twarda | ||||
05.02.24 Klasyf. | vs. Anna Gabric | 5-7, 6-71 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Ivana Corley | 6-4, 4-6, 10-1 | szczegóły meczu | |
W35 Buenos - ceglana | ||||
24.01.24 2. runda | vs. Ana Sofia Sanchez | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.01.24 1. runda | vs. Maria Navarro Oliva | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Buenos - ceglana | ||||
20.01.24 Półfinał | vs. Maria Sara Popa | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
19.01.24 Ćwierćfinał | vs. Julieta Estable | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.01.24 3. runda | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.01.24 2. runda | vs. Luisina Giovannini | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.01.24 1. runda | vs. Noelia Zeballos | 7-66, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Vacaria - ceglana | ||||
14.12.23 Ćwierćfinał | vs. Maria Lourdes Carle | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.12.23 2. runda | vs. Justina Mikulskyte | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.12.23 1. runda | vs. Ana Candiotto | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Mogi - ceglana | ||||
07.12.23 2. runda | vs. Francisca Jorge | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.12.23 1. runda | vs. Bruna Melato | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
27.11.23 Klasyf. | vs. Anna Sinclair Rogers | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W100 Valencia - ceglana | ||||
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Reyngold | 6-75, 7-62, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Nules - ceglana | ||||
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Judith Perello Saavedra | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Anastasiia Firman | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Villena - twarda | ||||
24.10.23 1. runda | vs. Emily Sartz-Lunde | 4-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Mendoza - ceglana | ||||
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Solana Sierra | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.10.23 2. runda | vs. Berta Bonardi | 3-6, 6-4, 7-66 | szczegóły meczu |