Ukraina
19.07.89, 34 lat
19.07.89, 34 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Urugway
09.06.98, 25 lat
09.06.98, 25 lat
Kate Zueva vs. Florencia Rossi - Wzajemne mecze
01.05.17 | 1. runda klasyf. | Florencia Rossi | Kate Zueva | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | Antalya | ceglana |
Kate Zueva form & Florencia Rossi form
Kate Zueva - ostatnie mecze
W35 Sharm - twarda | ||||
29.01.24 2. runda klasyf. | vs. Ksenia Laskutova | 0-6, 0-1, - Kate Zueva - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
16.10.23 2. runda klasyf. | vs. Karina Jumazhanova | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Sonia Cassani | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
02.10.23 2. runda klasyf. | vs. Klara Veldman | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kursumlijska - ceglana | ||||
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Tara Mihaljevic | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
28.05.23 1. runda klasyf. | vs. Ruien Zhang | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
08.05.23 2. runda klasyf. | vs. Nikol Palecek | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Nicol Benesova | 3-6, 1-0, - Kate Zueva - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
09.04.23 1. runda klasyf. | vs. Maya Drozd | 2-5, - Kate Zueva - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
02.04.23 1. runda klasyf. | vs. Karolina Jaskiewicz | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
26.03.23 1. runda klasyf. | vs. Tabeth Tadoum | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
06.03.23 2. runda klasyf. | vs. Yu Chen | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.03.23 1. runda klasyf. | vs. Amaya Gonzalez Vazquez | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
29.01.23 1. runda klasyf. | vs. Cherry Kim | 1-1, - Kate Zueva - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
20.11.22 1. runda klasyf. | vs. Krystyna Pochtovyk | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
14.11.22 2. runda klasyf. | vs. Beatris Spasova | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
13.11.22 1. runda klasyf. | vs. Nikoletta Muller | 7-5, 7-68 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
06.11.22 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Burobina | 6-3, 2-6, 2-10 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
30.10.22 1. runda klasyf. | vs. Rianna Ioana Coreisa | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Oldenzaal - ceglana | ||||
22.08.22 1. runda klasyf. | vs. Sevil Yuldasheva | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
16.05.22 1. runda klasyf. | vs. Aleksandra Melnikova | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
08.05.22 1. runda klasyf. | vs. Dareen Elleithy | 0-5 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
01.05.22 1. runda klasyf. | vs. Leticia Garcia Vidal | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Cairo - ceglana | ||||
24.04.22 1. runda klasyf. | vs. Vladlena Bokova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
17.04.22 1. runda klasyf. | vs. Dalia Sherif | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
10.04.22 1. runda klasyf. | vs. Ritage Faizy | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
03.04.22 1. runda klasyf. | vs. Alisa Yakimakho | 5-4, - Kate Zueva - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
27.03.22 1. runda klasyf. | vs. Susanna Giovanardi | 2-6, 2-2, - Kate Zueva - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
06.02.22 1. runda klasyf. | vs. Darya Shvartsmann | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
31.01.22 2. runda klasyf. | vs. Yexin Ma | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu |
Florencia Rossi - ostatnie mecze
Villa Del - ceglana | ||||
30.05.17 1. runda | vs. Martina Capurro Taborda | 1-6, 6-79 | szczegóły meczu | |
29.05.17 1. runda klasyf. | vs. Milagros Fernandez Jure | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
29.05.17 2. runda klasyf. | vs. Agostini Liccardi | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
29.05.17 Klasyf. | vs. Tatiana Terwindt | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Benavides - twarda | ||||
23.05.17 1. runda | vs. Jazmin Ortenzi | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
08.05.17 2. runda klasyf. | vs. Zhima Du | 2-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.05.17 1. runda klasyf. | vs. Daryna Kovalenko | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
01.05.17 1. runda klasyf. | vs. Kate Zueva | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
01.05.17 Klasyf. | vs. Jennifer Wacker | 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.05.17 2. runda klasyf. | vs. Victoria Ariadna Beccio | 6-4, 6-73, 6-1 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
24.04.17 2. runda klasyf. | vs. Viktoriya Gogol | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.04.17 1. runda klasyf. | vs. Deniz Paykoc | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Sao Jose - ceglana | ||||
03.04.17 2. runda klasyf. | vs. Isabel Ulhoa De Faria Oliveira | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
03.04.17 Klasyf. | vs. Ana Paula Melilo | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Campinas - ceglana | ||||
28.03.17 1. runda | vs. Barbara Gatica | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.03.17 Klasyf. | vs. Lucia Zelenka | 7-5, 7-65 | szczegóły meczu | |
27.03.17 1. runda klasyf. | vs. Mariana Correa (BRA) | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.03.17 2. runda klasyf. | vs. Larissa Ravanini De Souza | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
24.10.16 Klasyf. | vs. Alice Amendola | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
17.10.16 1. runda klasyf. | vs. Elyse Lavender | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
11.10.16 1. runda | vs. Anna Maria Procacci | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.10.16 Klasyf. | vs. Yifei Yang | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
03.10.16 Klasyf. | vs. Julia Rosenquist | 6-71, 5-7 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
26.09.16 1. runda klasyf. | vs. Lotte Van Leeuwen | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
19.09.16 Klasyf. | vs. Agustina Chlpac | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.09.16 1. runda klasyf. | vs. Barbara Huyskes | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
15.09.16 2. runda | vs. Jelena Simic | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.09.16 1. runda | vs. Giorgia Pinto | 4-6, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.09.16 Klasyf. | vs. Giorgia Testa | 7-5, 1-6, 7-64 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
08.06.16 2. runda | vs. Sofia Blanco | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu |