Francja
12.03.97, 27 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Rosja
07.12.88, 35 lat
Francja
01.07.94, 29 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Gruzja
12.01.89, 35 lat
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Fiona Ferro/Chloe Paquet vs. Angelina Gabueva/Sofia Shapatava - Wzajemne mecze
Fiona Ferro form & Angelina Gabueva form
Fiona Ferro/Chloe Paquet - ostatnie mecze
Zhengzhou - twarda |
11.09.19 1. runda | vs. Darija Jurak Schreiber/Alison Riske | 1-6, 1-6 | | szczegóły meczu |
Saint Malo - ceglana |
18.09.17 1. runda | vs. Cornelia Lister/Maria-Teresa Torro-Flor | 6-4, 4-6, 6-10 | | szczegóły meczu |
Biarritz - ceglana |
11.09.17 1. runda | vs. Irene Burillo Escorihuela/Ivonne Cavalle-Reimers | 6-4, 4-6, 4-10 | | szczegóły meczu |
Santa Margherita - ceglana |
20.03.17 1. runda | vs. Irina Maria Bara/Basak Eraydin | 4-6, 3-6 | | szczegóły meczu |
Rancho Santa - twarda |
20.02.17 1. runda | vs. Michaela Gordon/Mayo Hibi | 6-73, 6-2, 6-10 | | szczegóły meczu |
Surprise - twarda |
13.02.17 1. runda | vs. Jacqueline Cako/Jovana Jovic | 6-4, 6-3 | | szczegóły meczu |
13.02.17 Ćwierćfinał | vs. Mariana Duque-Marino/Nadia Podoroska | 3-6, 6-4, 4-10 | | szczegóły meczu |
Grenoble - halowa |
30.01.17 1. runda | vs. Angelina Gabueva/Sofia Shapatava | 6-4, 6-3 | | szczegóły meczu |
30.01.17 Ćwierćfinał | vs. Mathilde Armitano/Cristina Bucsa | 4-6, 7-5, 4-10 | | szczegóły meczu |
Saint Malo - ceglana |
19.09.16 1. runda | vs. Alice Matteucci/Camilla Rosatello | 5-7, 6-76 | | szczegóły meczu |
Horb - ceglana |
25.07.16 1. runda | vs. Anne Schaefer/Anna Zaja | 1-6, 6-4, 8-10 | | szczegóły meczu |
Chiasso - ceglana |
25.04.16 Ćwierćfinał | vs. Anna Bondar/Elena Gabriela Ruse | 2-6, 2-6 | | szczegóły meczu |
25.04.16 1. runda | vs. Martina Colmegna/Katerina Tsygourova | 6-4, 6-2 | | szczegóły meczu |
Angelina Gabueva/Sofia Shapatava - ostatnie mecze
Grenoble - halowa |
30.01.17 1. runda | vs. Fiona Ferro/Chloe Paquet | 4-6, 3-6 | | szczegóły meczu |
Andrezieux Boutheon - halowa |
23.01.17 1. runda | vs. Quirine Lemoine/Cornelia Lister | 1-6, 2-6 | | szczegóły meczu |
Shenzhen - twarda |
14.11.16 1. runda | vs. Yingying Duan/Fangzhou Liu | 5-7, 7-64, 6-10 | | szczegóły meczu |
Chenzhou - twarda |
31.10.16 Ćwierćfinał | vs. Katharina Lehnert/Xiyu Wang | 6-3, 6-3 | | szczegóły meczu |
31.10.16 Półfinał | vs. Ching-Wen Hsu/Pei-Chi Lee | 6-4, 6-3 | | szczegóły meczu |
31.10.16 Finał | vs. Jacqueline Cako/Aleksandrina Naydenova | 6-3, 4-6, 6-10 | | szczegóły meczu |
31.10.16 1. runda | vs. Fang Ying Xun/Ying Zhang | 3-6, 6-4, 10-4 | | szczegóły meczu |
Liuzhou - twarda |
24.10.16 1. runda | vs. Ziyue Sun/Zhanlan Wei | 5-7, 2-6 | | szczegóły meczu |
Biarritz - ceglana |
09.07.12 1. runda | vs. Kim-Alice Grajdek/Amandine Hesse | Kim-Alice Grajdek/Amandine Hesse - nieobecny(a)/(i) | | szczegóły meczu |
09.07.12 Ćwierćfinał | vs. Lara Arruabarrena/Monica Puig | 3-6, 4-6 | | szczegóły meczu |
Denain - ceglana |
02.07.12 Ćwierćfinał | vs. Andreea Mitu/Pemra Ozgen | 6-0, 6-3 | | szczegóły meczu |
02.07.12 Półfinał | vs. Myrtille Georges/Celine Ghesquiere | 3-6, 2-6 | | szczegóły meczu |
02.07.12 1. runda | vs. Marina Kachar/Gracia Radovanovic | 6-2, 2-6, 10-5 | | szczegóły meczu |