MECZ
23.01.18 | 1. runda | Fiona Ferro | Ysaline Bonaventure | 7-60, 6-2 | Andrezieux Boutheon | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Fiona Ferro | Ysaline Bonaventure | |
1. podanie % | 33/61 (54%) | 40/65 (62%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 26/33 (79%) | 27/40 (68%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 15/28 (54%) | 7/25 (28%) |
Zdobyte break-ball | 4/10 (40%) | 2/2 (100%) |
Punkty zdobyte przez return | 31/65 (48%) | 20/61 (33%) |
Zdobyte punkty – razem | 72/126 (57%) | 54/126 (43%) |
Double foul | 1 | 8 |
Asy | 2 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Fiona Ferro vs. Ysaline Bonaventure - Wzajemne mecze
11.06.19 | 1. runda | Ysaline Bonaventure | Fiona Ferro | 6-2, 2-6, 6-0 | szczegóły meczu | 's-Hertogenbosch | trawiasta |
23.01.18 | 1. runda | Fiona Ferro | Ysaline Bonaventure | 7-60, 6-2 | szczegóły meczu | Andrezieux Boutheon | halowa |
Fiona Ferro form & Ysaline Bonaventure form
Fiona Ferro - ostatnie mecze
Antalya - ceglana | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Zeynep Sonmez | 1-6, 7-68, 2-6 | szczegóły meczu | |
W75 Ricany - halowa | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Mona Barthel | 6-4, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.03.24 1. runda | vs. Panna Udvardy | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W75 Trnava - halowa | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Polina Kudermetova | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W75 Andrezieux - halowa | ||||
01.02.24 2. runda | vs. Emily Appleton | 7-5, 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
31.01.24 1. runda | vs. Alina Charaeva | 6-4, 7-61 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
15.01.24 1. runda | vs. Mccartney Kessler | 6-3, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.01.24 Klasyf. | vs. Polina Kudermetova | 6-3, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda klasyf. | vs. Moyuka Uchijima | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Rebecca Sramkova | 3-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Canberra - twarda | ||||
03.01.24 2. runda | vs. Clara Tauson | 3-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.01.24 1. runda | vs. Laura Pigossi | 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.01.24 Klasyf. | vs. Jil Teichmann | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Elvina Kalieva | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
Florianopolis - ceglana | ||||
20.11.23 1. runda | vs. Ajla Tomljanovic | 7-65, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Colina - ceglana | ||||
15.11.23 2. runda | vs. Diane Parry | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.11.23 1. runda | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W100 Charleston - ceglana | ||||
07.11.23 1. runda | vs. Alycia Parks | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W100 Shrewsbury - halowa | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Elena Malygina | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Rouen - halowa | ||||
13.10.23 Ćwierćfinał | vs. Viktorija Golubic | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.10.23 2. runda | vs. Aliona Bolsova | 7-66, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.10.23 1. runda | vs. Viktoriya Tomova | 6-2, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60+H Caldas - twarda | ||||
21.09.23 2. runda | vs. Amandine Hesse | 6-74, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.09.23 1. runda | vs. Riya Bhatia | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W80 Le - twarda | ||||
16.09.23 Półfinał | vs. Alina Korneeva | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
15.09.23 Ćwierćfinał | vs. Lucrezia Stefanini | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.09.23 2. runda | vs. Manon Leonard | 6-0, 6-75, 7-62 | szczegóły meczu | |
12.09.23 1. runda | vs. Manon Arcangioli | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
28.08.23 1. runda | vs. Victoria Azarenka | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Barranquilla - twarda | ||||
19.08.23 Finał | vs. Tatjana Maria | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Ysaline Bonaventure - ostatnie mecze
Melbourne - twarda | ||||
11.01.24 2. runda klasyf. | vs. Katherine Sebov | 7-66, 4-6, 0-4, - Ysaline Bonaventure - krecz | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Aliona Bolsova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
05.07.23 1. runda | vs. Zhuoxuan Bai | 6-70, 1-6 | szczegóły meczu | |
Gaiba - trawiasta | ||||
23.06.23 Ćwierćfinał | vs. Robin Montgomery | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.06.23 2. runda | vs. Nuria Brancaccio | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.06.23 1. runda | vs. Marina Bassols Ribera | 6-74, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
's-Hertogenbosch - trawiasta | ||||
12.06.23 1. runda | vs. Carol Zhao | 6-73, 6-74 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
29.05.23 1. runda | vs. Anna Blinkova | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Rabat - ceglana | ||||
23.05.23 1. runda | vs. Julia Grabher | 7-63, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Rome - ceglana | ||||
10.05.23 1. runda | vs. Taylor Townsend | 6-4, 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
09.05.23 Klasyf. | vs. Priscilla Hon | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.05.23 1. runda klasyf. | vs. Angelica Moratelli | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Saint-Malo - ceglana | ||||
03.05.23 2. runda | vs. Elina Svitolina | 6-2, 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
01.05.23 1. runda | vs. Selena Janicijevic | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Madrid - ceglana | ||||
24.04.23 1. runda klasyf. | vs. Elena Gabriela Ruse | 6-3, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Billie Jean - halowa | ||||
15.04.23 | vs. Leylah Annie Fernandez | 6-4, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.04.23 | vs. Rebecca Marino | 4-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Croissy - halowa | ||||
28.03.23 1. runda | vs. Audrey Albie | 6-1, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Miami - twarda | ||||
19.03.23 1. runda klasyf. | vs. Mirjam Bjorklund | 4-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
09.03.23 1. runda | vs. Varvara Gracheva | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.03.23 Klasyf. | vs. Eva Lys | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
06.03.23 1. runda klasyf. | vs. Viktoria Hruncakova | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
Monterrey - twarda | ||||
03.03.23 Ćwierćfinał | vs. Donna Vekic | 2-6, 7-5, 6-75 | szczegóły meczu | |
01.03.23 2. runda | vs. Kamilla Rakhimova | 7-62, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.02.23 1. runda | vs. Despina Papamichail | 7-65, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Merida - twarda | ||||
23.02.23 2. runda | vs. Katerina Siniakova | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
20.02.23 1. runda | vs. Simona Waltert | 4-6, 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
Abu Dhabi - twarda | ||||
07.02.23 1. runda | vs. Karolina Pliskova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.02.23 Klasyf. | vs. Rebecca Marino | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.02.23 1. runda klasyf. | vs. Luisa Stefani | 6-73, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu |