MECZ
19.07.18 | 2. runda | Fiona Ferro | Olga Danilovic | 3-6, 6-4, 6-4 | Olomouc | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Fiona Ferro | Olga Danilovic | |
1. podanie % | 52/92 (57%) | 40/76 (53%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 33/52 (63%) | 28/40 (70%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 18/40 (45%) | 16/36 (44%) |
Zdobyte break-ball | 5/9 (56%) | 5/9 (56%) |
Punkty zdobyte przez return | 32/76 (42%) | 41/92 (45%) |
Zdobyte punkty – razem | 83/168 (49%) | 85/168 (51%) |
Double foul | 2 | 9 |
Asy | 0 | 4 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Fiona Ferro | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Olga Danilovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Fiona Ferro | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
Fiona Ferro | 2-1 | |
2-2 | Olga Danilovic | |
0-0, 0-40, 30-30, 40-30[BP] | ||
Fiona Ferro | 3-2 | |
Fiona Ferro | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-40[BP] | ||
3-4 | Olga Danilovic | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30 | ||
3-5 | Olga Danilovic | |
0-0, 30-40 | ||
3-6 |
2 | ||
0-0 | Olga Danilovic | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
0-1 | Olga Danilovic | |
0-0, 40-15[BP] | ||
1-1 | Olga Danilovic | |
0-0, 0-15, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Fiona Ferro | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-1 | Olga Danilovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Fiona Ferro | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-2 | Olga Danilovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Fiona Ferro | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
Fiona Ferro | 5-3 | |
0-0, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-4 | Olga Danilovic | |
6-4 |
3 | ||
0-0 | Olga Danilovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
1-0 | Olga Danilovic | |
0-0, 30-40 | ||
1-1 | Olga Danilovic | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Fiona Ferro | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
Fiona Ferro | 2-2 | |
3-2 | Olga Danilovic | |
0-0, 40-15[BP] | ||
3-3 | Olga Danilovic | |
0-0, 0-15, 0-40 | ||
Fiona Ferro | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-4 | Olga Danilovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Fiona Ferro | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-4 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Fiona Ferro vs. Olga Danilovic - Wzajemne mecze
19.07.18 | 2. runda | Fiona Ferro | Olga Danilovic | 3-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | Olomouc | ceglana |
Fiona Ferro form & Olga Danilovic form
Fiona Ferro - ostatnie mecze
W75 Ricany - halowa | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Mona Barthel | 6-4, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.03.24 1. runda | vs. Panna Udvardy | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W75 Trnava - halowa | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Polina Kudermetova | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W75 Andrezieux - halowa | ||||
01.02.24 2. runda | vs. Emily Appleton | 7-5, 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
31.01.24 1. runda | vs. Alina Charaeva | 6-4, 7-61 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
15.01.24 1. runda | vs. Mccartney Kessler | 6-3, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.01.24 Klasyf. | vs. Polina Kudermetova | 6-3, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda klasyf. | vs. Moyuka Uchijima | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Rebecca Sramkova | 3-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Canberra - twarda | ||||
03.01.24 2. runda | vs. Clara Tauson | 3-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.01.24 1. runda | vs. Laura Pigossi | 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.01.24 Klasyf. | vs. Jil Teichmann | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Elvina Kalieva | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
Florianopolis - ceglana | ||||
20.11.23 1. runda | vs. Ajla Tomljanovic | 7-65, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Colina - ceglana | ||||
15.11.23 2. runda | vs. Diane Parry | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.11.23 1. runda | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W100 Charleston - ceglana | ||||
07.11.23 1. runda | vs. Alycia Parks | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W100 Shrewsbury - halowa | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Elena Malygina | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Rouen - halowa | ||||
13.10.23 Ćwierćfinał | vs. Viktorija Golubic | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.10.23 2. runda | vs. Aliona Bolsova | 7-66, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.10.23 1. runda | vs. Viktoriya Tomova | 6-2, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60+H Caldas - twarda | ||||
21.09.23 2. runda | vs. Amandine Hesse | 6-74, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.09.23 1. runda | vs. Riya Bhatia | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W80 Le - twarda | ||||
16.09.23 Półfinał | vs. Alina Korneeva | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
15.09.23 Ćwierćfinał | vs. Lucrezia Stefanini | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.09.23 2. runda | vs. Manon Leonard | 6-0, 6-75, 7-62 | szczegóły meczu | |
12.09.23 1. runda | vs. Manon Arcangioli | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
28.08.23 1. runda | vs. Victoria Azarenka | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Barranquilla - twarda | ||||
19.08.23 Finał | vs. Tatjana Maria | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.08.23 Półfinał | vs. Anna Schmiedlova | 4-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu |
Olga Danilovic - ostatnie mecze
Linz - halowa | ||||
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Tamara Korpatsch | 3-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
11.01.24 2. runda klasyf. | vs. Zeynep Sonmez | 6-4, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Iryna Shymanovich | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Australia - twarda | ||||
02.01.24 | vs. Marketa Vondrousova | 1-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
31.12.23 | vs. Qinwen Zheng | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
23.08.23 1. runda klasyf. | vs. Priscilla Hon | 7-5, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Lausanne - ceglana | ||||
25.07.23 1. runda | vs. Clara Burel | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Palermo - ceglana | ||||
18.07.23 1. runda | vs. Sofya Lansere | 3-6, - Olga Danilovic - krecz | szczegóły meczu | |
Bastad - ceglana | ||||
15.07.23 Finał | vs. Emma Navarro | 7-64, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.07.23 Półfinał | vs. Yulia Putintseva | 6-4, 0-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.07.23 Ćwierćfinał | vs. Viktoriya Tomova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.07.23 2. runda | vs. Nellie Taraba Wallberg | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.07.23 1. runda | vs. Reka-Luca Jani | 0-6, 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
27.06.23 1. runda klasyf. | vs. Jana Cepelova | 5-7, 6-78 | szczegóły meczu | |
Gaiba - trawiasta | ||||
24.06.23 Półfinał | vs. Tatjana Maria | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.06.23 Ćwierćfinał | vs. Yue Yuan | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
21.06.23 2. runda | vs. Sinja Kraus | 6-3, 7-62 | szczegóły meczu | |
19.06.23 1. runda | vs. Alessandra Teodosescu | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
03.06.23 3. runda | vs. Ons Jabeur | 6-4, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.06.23 2. runda | vs. Jasmine Paolini | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
30.05.23 1. runda | vs. Kateryna Baindl | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.05.23 Klasyf. | vs. Erika Andreeva | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.05.23 2. runda klasyf. | vs. Yanina Wickmayer | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.05.23 1. runda klasyf. | vs. Heather Watson | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W100 Madrid - ceglana | ||||
21.05.23 Finał | vs. Sara Sorribes Tormo | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.05.23 Półfinał | vs. Suzan Lamens | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.05.23 Ćwierćfinał | vs. Katarina Zavatska | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.05.23 2. runda | vs. Irene Burillo Escorihuela | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
16.05.23 1. runda | vs. Marina Bassols Ribera | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Rome - ceglana | ||||
08.05.23 1. runda klasyf. | vs. Ana Konjuh | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu |