MECZ
09.07.20 | 1. runda | Fiona Ferro | Alize Cornet | 6-3, 6-3 | All Lower | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Fiona Ferro | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
1-0 | Alize Cornet | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-40 | ||
Fiona Ferro | 1-1 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, A-40 | ||
Fiona Ferro | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-15 | ||
Fiona Ferro | 3-1 | |
0-0, 15-15, 40-15 | ||
4-1 | Alize Cornet | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-40, 40-40, 40-A | ||
Fiona Ferro | 4-2 | |
0-0, 15-15, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-3 | Alize Cornet | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-30, 40-40, A-40[BP] | ||
Fiona Ferro | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-15 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Alize Cornet | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Fiona Ferro | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-1 | Alize Cornet | |
0-0, 15-0, 40-0[BP] | ||
Fiona Ferro | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-30 | ||
3-1 | Alize Cornet | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-40 | ||
Fiona Ferro | 3-2 | |
0-0, 15-0, 40-0, 40-15 | ||
4-2 | Alize Cornet | |
0-0, 30-0 | ||
Fiona Ferro | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-40[BP] | ||
5-3 | Alize Cornet | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-30[BP], 40-40 | ||
6-3 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Fiona Ferro vs. Alize Cornet - Wzajemne mecze
09.07.20 | 1. runda | Fiona Ferro | Alize Cornet | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | All Lower | ceglana |
21.07.19 | Finał | Fiona Ferro | Alize Cornet | 6-1, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | Lausanne | ceglana |
Fiona Ferro form & Alize Cornet form
Fiona Ferro - ostatnie mecze
Antalya - ceglana | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Zeynep Sonmez | 1-6, 7-68, 2-6 | szczegóły meczu | |
W75 Ricany - halowa | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Mona Barthel | 6-4, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.03.24 1. runda | vs. Panna Udvardy | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W75 Trnava - halowa | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Polina Kudermetova | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W75 Andrezieux - halowa | ||||
01.02.24 2. runda | vs. Emily Appleton | 7-5, 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
31.01.24 1. runda | vs. Alina Charaeva | 6-4, 7-61 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
15.01.24 1. runda | vs. Mccartney Kessler | 6-3, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.01.24 Klasyf. | vs. Polina Kudermetova | 6-3, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda klasyf. | vs. Moyuka Uchijima | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Rebecca Sramkova | 3-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Canberra - twarda | ||||
03.01.24 2. runda | vs. Clara Tauson | 3-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.01.24 1. runda | vs. Laura Pigossi | 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.01.24 Klasyf. | vs. Jil Teichmann | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Elvina Kalieva | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
Florianopolis - ceglana | ||||
20.11.23 1. runda | vs. Ajla Tomljanovic | 7-65, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Colina - ceglana | ||||
15.11.23 2. runda | vs. Diane Parry | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.11.23 1. runda | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W100 Charleston - ceglana | ||||
07.11.23 1. runda | vs. Alycia Parks | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W100 Shrewsbury - halowa | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Elena Malygina | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Rouen - halowa | ||||
13.10.23 Ćwierćfinał | vs. Viktorija Golubic | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.10.23 2. runda | vs. Aliona Bolsova | 7-66, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.10.23 1. runda | vs. Viktoriya Tomova | 6-2, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60+H Caldas - twarda | ||||
21.09.23 2. runda | vs. Amandine Hesse | 6-74, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.09.23 1. runda | vs. Riya Bhatia | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W80 Le - twarda | ||||
16.09.23 Półfinał | vs. Alina Korneeva | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
15.09.23 Ćwierćfinał | vs. Lucrezia Stefanini | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.09.23 2. runda | vs. Manon Leonard | 6-0, 6-75, 7-62 | szczegóły meczu | |
12.09.23 1. runda | vs. Manon Arcangioli | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
28.08.23 1. runda | vs. Victoria Azarenka | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Barranquilla - twarda | ||||
19.08.23 Finał | vs. Tatjana Maria | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Alize Cornet - ostatnie mecze
San Luis - ceglana | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Xiaodi You | 4-6, 2-4, - Alize Cornet - krecz | szczegóły meczu | |
Miami - twarda | ||||
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Storm Hunter | 6-71, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
Charleston - twarda | ||||
12.03.24 1. runda | vs. Marina Bassols Ribera | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
04.03.24 1. runda klasyf. | vs. Clervie Ngounoue | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Austin - twarda | ||||
26.02.24 1. runda | vs. Maria Camila Osorio Serrano | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
07.02.24 2. runda | vs. Arantxa Rus | 6-4, 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Yanina Wickmayer | 7-5, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.02.24 Klasyf. | vs. Jil Teichmann | 6-74, 6-0, 4-2, Jil Teichmann - krecz | szczegóły meczu | |
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Mara Gae | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
14.01.24 1. runda | vs. Maria Timofeeva | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Limoges - halowa | ||||
14.12.23 2. runda | vs. Harmony Tan | - Alize Cornet - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
13.12.23 1. runda | vs. Kathinka Von Deichmann | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Angers - halowa | ||||
07.12.23 2. runda | vs. Chloe Paquet | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
06.12.23 1. runda | vs. Gabriela Andrea Knutson | 7-5, 7-61 | szczegóły meczu | |
Andorra - halowa | ||||
02.12.23 Półfinał | vs. Marina Bassols Ribera | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Clara Tauson | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.11.23 2. runda | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 6-1, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.11.23 1. runda | vs. Cagla Buyukakcay | 1-6, 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
Billie Jean - halowa | ||||
08.11.23 Rubber 1 | vs. Martina Trevisan | 6-2, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Les - twarda | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Susan Bandecchi | 6-3, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Jasmine Paolini | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Rouen - halowa | ||||
14.10.23 Półfinał | vs. Erika Andreeva | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.10.23 Ćwierćfinał | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 1-6, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
12.10.23 2. runda | vs. Dalma Galfi | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.10.23 1. runda | vs. Jessika Ponchet | 7-5, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Bari - ceglana | ||||
09.09.23 Półfinał | vs. Tamara Zidansek | 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.09.23 Ćwierćfinał | vs. Jennifer Ruggeri | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.09.23 2. runda | vs. Valentini Grammatikopoulou | 4-6, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
05.09.23 1. runda | vs. Reka-Luca Jani | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
28.08.23 1. runda | vs. Elina Avanesyan | 2-6, 6-1, 4-6 | szczegóły meczu |