Czechy
03.04.96, 28 lat
19426 $
03.04.96, 28 lat
19426 $
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Kristyna Hrabalova vs. Federica Prati - Wzajemne mecze
19.10.18 | Ćwierćfinał | Federica Prati | Kristyna Hrabalova | 7-62, 5-7, 7-5 | szczegóły meczu | Monastir | twarda |
Kristyna Hrabalova form & Federica Prati form
Kristyna Hrabalova - ostatnie mecze
W15 Heraklion - ceglana | ||||
17.11.21 1. runda | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-2, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.11.21 Klasyf. | vs. Maria Sara Popa | 3-6, 6-3, 10-6 | szczegóły meczu | |
15.11.21 2. runda klasyf. | vs. Antonia-Eleni Bazou | Antonia-Eleni Bazou - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
10.11.21 1. runda | vs. Martha Matoula | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.11.21 Klasyf. | vs. Nicol Benesova | 6-2, Nicol Benesova - krecz | szczegóły meczu | |
08.11.21 2. runda klasyf. | vs. Natalia Fehr | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Prerov - ceglana | ||||
22.08.21 1. runda klasyf. | vs. Alexandra Bozovic | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Bratislava - ceglana | ||||
10.08.21 Klasyf. | vs. Mia Chudejova | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.08.21 1. runda klasyf. | vs. Lilly Elida Haseth | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
W60 Olomouc - ceglana | ||||
18.07.21 1. runda klasyf. | vs. Anika Jaskova | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sibenik - ceglana | ||||
23.05.21 2. runda klasyf. | vs. Diana Martynov | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.05.21 1. runda klasyf. | vs. Andjela Lopicic | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Sibenik - ceglana | ||||
17.05.21 2. runda klasyf. | vs. Dorka Drahota Szabo | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.05.21 1. runda klasyf. | vs. Janika Kusy Alzugaray | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
23.11.20 2. runda klasyf. | vs. Karola Patricia Bejenaru | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
22.11.20 1. runda klasyf. | vs. Nefeli Zafeiri | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
16.11.20 2. runda klasyf. | vs. Sabine Rutlauka | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.11.20 1. runda klasyf. | vs. Lola Marandel | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
09.11.20 2. runda klasyf. | vs. Ziva Falkner | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.11.20 1. runda klasyf. | vs. Danielle Daley | 6-2, 4-0, Danielle Daley - krecz | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
13.07.20 1. runda | vs. Laetitia Pulchartova | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Jablonec - dywanowa | ||||
02.12.19 1. runda klasyf. | vs. Vilena Petrova | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Milovice - halowa | ||||
25.11.19 1. runda klasyf. | vs. Kathleen Kanev | 6-4, 1-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
13.11.19 1. runda | vs. Tamara Curovic | 0-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
11.11.19 Klasyf. | vs. Vinciane Remy | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.11.19 1. runda klasyf. | vs. Joanna Tomera | 6-2, 3-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
04.11.19 Klasyf. | vs. Ambre Feder | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Brno - ceglana | ||||
25.09.19 1. runda | vs. Nikola Tomanova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Frydek - ceglana | ||||
08.09.19 1. runda klasyf. | vs. Nikola Novotna | 1-6, 6-3, 4-10 | szczegóły meczu | |
W25 Prague - ceglana | ||||
01.09.19 1. runda klasyf. | vs. Pei-Chi Lee | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Federica Prati - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
15.11.22 1. runda | vs. Selina Dal | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
07.11.22 2. runda klasyf. | vs. Nina Danisova | 6-1, 4-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
18.10.22 1. runda | vs. Eleni Kordolaimi | 6-4, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
12.10.22 1. runda | vs. Kristina Paskauskas | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Trieste - ceglana | ||||
28.08.22 1. runda klasyf. | vs. Anne Schaefer | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Cordenons - ceglana | ||||
25.07.22 Klasyf. | vs. Federica Arcidiacono | 6-4, 2-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
24.07.22 1. runda klasyf. | vs. Jazmin Ortenzi | 2-1, Jazmin Ortenzi - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Casablanca - ceglana | ||||
12.07.22 1. runda | vs. Sol Faga | 6-75, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Casablanca - ceglana | ||||
06.07.22 1. runda | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Cantanhede - dywanowa | ||||
22.06.22 1. runda | vs. Sara Lanca | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
29.08.21 1. runda klasyf. | vs. Lisa-Marie Rioux | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 San - ceglana | ||||
15.08.21 1. runda klasyf. | vs. Maria Timofeeva | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
04.08.21 1. runda | vs. Olga Helmi | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
27.07.21 1. runda | vs. Angelica Raggi | 7-5, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
21.07.21 1. runda | vs. Alice Gillan | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 L'aquila - ceglana | ||||
24.06.21 2. runda | vs. Martina Spigarelli | 6-74, 0-6 | szczegóły meczu | |
23.06.21 1. runda | vs. Camilla Gennaro | 7-5, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
13.05.21 2. runda | vs. Anastasia Kulikova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.05.21 1. runda | vs. Laura Mair | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
03.05.21 2. runda klasyf. | vs. Naima Karamoko | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
26.04.21 1. runda klasyf. | vs. Ferdaous Bahri | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.04.21 2. runda klasyf. | vs. Milana Zhabrailova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
19.04.21 1. runda klasyf. | vs. Beatrice Stagno | 1-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
16.02.21 2. runda klasyf. | vs. Arianna Zucchini | 2-6, 6-3, 7-10 | szczegóły meczu | |
14.02.21 1. runda klasyf. | vs. Eva Garkusha | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
08.02.21 2. runda klasyf. | vs. Vicky Van De Peer | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.02.21 1. runda klasyf. | vs. Diana Demidova | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
02.02.21 2. runda klasyf. | vs. Tara Wurth | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
01.02.21 1. runda klasyf. | vs. Eda Arli | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
09.12.20 1. runda | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu |