MECZ
16.07.19 | 1. runda klasyf. | Federica Prati | Enola Chiesa | 6-0, 6-3 | W25 Imola | dywanowa |
STATYSTYKA MECZU
Federica Prati | Enola Chiesa | |
1. podanie % | 30/49 (61%) | 26/46 (57%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 21/30 (70%) | 14/26 (54%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 14/19 (74%) | 7/20 (35%) |
Zdobyte break-ball | 4/6 (67%) | 0/1 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 25/46 (54%) | 14/49 (29%) |
Zdobyte punkty – razem | 60/95 (63%) | 35/95 (37%) |
Double foul | 2 | 7 |
Asy | 1 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Federica Prati | 2-0 | |
0-0, 15-0, 40-40, A-40 | ||
4-0 | Enola Chiesa | |
0-0 | ||
Federica Prati | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Enola Chiesa | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
Federica Prati | 1-0 | |
0-0, 15-0 | ||
Federica Prati | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
3-1 | Enola Chiesa | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40 | ||
Federica Prati | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-2 | Enola Chiesa | |
0-0 | ||
Federica Prati | 5-2 | |
5-3 | Enola Chiesa | |
6-3 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Federica Prati vs. Enola Chiesa - Wzajemne mecze
16.07.19 | 1. runda klasyf. | Federica Prati | Enola Chiesa | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | W25 Imola | dywanowa |
Federica Prati form & Enola Chiesa form
Federica Prati - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
15.11.22 1. runda | vs. Selina Dal | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
07.11.22 2. runda klasyf. | vs. Nina Danisova | 6-1, 4-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
18.10.22 1. runda | vs. Eleni Kordolaimi | 6-4, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
12.10.22 1. runda | vs. Kristina Paskauskas | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Trieste - ceglana | ||||
28.08.22 1. runda klasyf. | vs. Anne Schaefer | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Cordenons - ceglana | ||||
25.07.22 Klasyf. | vs. Federica Arcidiacono | 6-4, 2-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
24.07.22 1. runda klasyf. | vs. Jazmin Ortenzi | 2-1, Jazmin Ortenzi - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Casablanca - ceglana | ||||
12.07.22 1. runda | vs. Sol Faga | 6-75, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Casablanca - ceglana | ||||
06.07.22 1. runda | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Cantanhede - dywanowa | ||||
22.06.22 1. runda | vs. Sara Lanca | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
29.08.21 1. runda klasyf. | vs. Lisa-Marie Rioux | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 San - ceglana | ||||
15.08.21 1. runda klasyf. | vs. Maria Timofeeva | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
04.08.21 1. runda | vs. Olga Helmi | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
27.07.21 1. runda | vs. Angelica Raggi | 7-5, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
21.07.21 1. runda | vs. Alice Gillan | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 L'aquila - ceglana | ||||
24.06.21 2. runda | vs. Martina Spigarelli | 6-74, 0-6 | szczegóły meczu | |
23.06.21 1. runda | vs. Camilla Gennaro | 7-5, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
13.05.21 2. runda | vs. Anastasia Kulikova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.05.21 1. runda | vs. Laura Mair | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
03.05.21 2. runda klasyf. | vs. Naima Karamoko | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
26.04.21 2. runda klasyf. | vs. Milana Zhabrailova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.04.21 1. runda klasyf. | vs. Ferdaous Bahri | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
19.04.21 1. runda klasyf. | vs. Beatrice Stagno | 1-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
16.02.21 2. runda klasyf. | vs. Arianna Zucchini | 2-6, 6-3, 7-10 | szczegóły meczu | |
14.02.21 1. runda klasyf. | vs. Eva Garkusha | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
08.02.21 2. runda klasyf. | vs. Vicky Van De Peer | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.02.21 1. runda klasyf. | vs. Diana Demidova | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
02.02.21 2. runda klasyf. | vs. Tara Wurth | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
01.02.21 1. runda klasyf. | vs. Eda Arli | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
09.12.20 1. runda | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu |
Enola Chiesa - ostatnie mecze
W15 Le - ceglana | ||||
23.03.24 Półfinał | vs. Alice Tubello | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Merel Hoedt | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Clara Vlasselaer | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Helena Stevic | 7-5, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
W35 Hammamet - ceglana | ||||
22.02.24 1. runda | vs. Jennifer Ruggeri | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W35 Hammamet - ceglana | ||||
12.02.24 1. runda klasyf. | vs. Viola Turini | 6-2, 3-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
W50 Antalya - ceglana | ||||
15.01.24 Klasyf. | vs. Celine Simunyu | 5-7, 6-74 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Kseniia Piskareva | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
11.01.24 2. runda | vs. Andrea Lazaro Garcia | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.01.24 1. runda | vs. Boyoung Jeong | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Valencia - ceglana | ||||
07.12.23 2. runda | vs. Ruth Roura Llaverias | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
06.12.23 1. runda | vs. Ani Vangelova | 6-2, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Valencia - ceglana | ||||
29.11.23 1. runda | vs. Judith Perello Saavedra | 6-3, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Nules - ceglana | ||||
14.11.23 1. runda | vs. Adriana Reami | 4-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Castellon - ceglana | ||||
08.11.23 2. runda | vs. Ariana Geerlings | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
07.11.23 1. runda | vs. Maria Oliver Sanchez | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Martina Colmegna | 1-6, 6-2, 5-7 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Barbara Dessolis | 4-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.10.23 Klasyf. | vs. Chiara Fornasieri | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.10.23 1. runda klasyf. | vs. Chiara Talleri | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
10.10.23 1. runda klasyf. | vs. Alessandra Teodosescu | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
17.09.23 Finał | vs. Mara Guth | 4-6, 0-2, - Enola Chiesa - krecz | szczegóły meczu | |
16.09.23 Półfinał | vs. Tea Lukic | 6-76, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.09.23 Ćwierćfinał | vs. Maja Radenkovic | 5-7, 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.09.23 2. runda | vs. Lavinia Morreale | 4-6, 7-5, 7-64 | szczegóły meczu | |
13.09.23 1. runda | vs. Daria Stefania Malaescu | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Fiano - ceglana | ||||
10.09.23 Finał | vs. Alexandra Shubladze | 7-65, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.09.23 Półfinał | vs. Denise Valente | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.09.23 Ćwierćfinał | vs. Anastasia Abbagnato | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.09.23 2. runda | vs. Beatrice Stagno | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu |