INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Linnea Malmqvist vs. Federica Arcidiacono - Wzajemne mecze
nie znaleziono żadnego meczu |
Linnea Malmqvist form & Federica Arcidiacono form
Linnea Malmqvist - ostatnie mecze
W15 Heraklion - ceglana | ||||
11.03.20 1. runda | vs. Martina Spigarelli | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
26.02.20 1. runda | vs. Marion Viertler | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
11.02.20 1. runda | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
27.01.20 2. runda klasyf. | vs. Eun Ji Lee | 0-6, 6-1, 4-10 | szczegóły meczu | |
26.01.20 1. runda klasyf. | vs. Tara Gancev | 4-6, 7-63, 10-4 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
23.01.20 1. runda | vs. Alba Carrillo Marin | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
21.11.19 2. runda | vs. Aleksandra Pitak | 5-7, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.11.19 1. runda | vs. Mihaela Djakovic | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
26.10.19 Półfinał | vs. Camilla Rosatello | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.10.19 Ćwierćfinał | vs. Svetlana Iansitova | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
24.10.19 2. runda | vs. Aya El Sayed | 7-65, 7-61 | szczegóły meczu | |
23.10.19 1. runda | vs. Diletta Cherubini | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
19.10.19 Półfinał | vs. Viktoriya Kanapatskaya | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.10.19 Ćwierćfinał | vs. Ivana Sebestova | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.10.19 2. runda | vs. Katarina Kuzmova | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.10.19 1. runda | vs. Ilaria Sposetti | 6-0, 7-62 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
25.09.19 1. runda | vs. Deborah Chiesa | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.09.19 Klasyf. | vs. Natasha Piludu | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
23.09.19 1. runda klasyf. | vs. Valeriya Denisenko | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
17.09.19 Klasyf. | vs. Alina Charaeva | 6-4, 1-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
16.09.19 1. runda klasyf. | vs. Valeriya Denisenko | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Prague - ceglana | ||||
28.08.19 1. runda | vs. Maryna Zanevska | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.08.19 Klasyf. | vs. Chantal Skamlova | 6-3, 1-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
26.08.19 2. runda klasyf. | vs. Gabriela Horackova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Valentina Cvackova | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Wanfercee - ceglana | ||||
21.08.19 1. runda | vs. Kathleen Kanev | 6-75, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Olomouc - ceglana | ||||
09.08.19 Ćwierćfinał | vs. Martina Kudelova | 7-611, 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
08.08.19 2. runda | vs. Melis Sezer | 6-72, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.08.19 1. runda | vs. Joanna Zawadzka | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
18.07.19 2. runda | vs. Anna Sinclair Rogers | 5-7, 6-2, 1-4, - Linnea Malmqvist - krecz | szczegóły meczu |
Federica Arcidiacono - ostatnie mecze
W15 Eindhoven - ceglana | ||||
01.08.23 1. runda | vs. Amelie Van Impe | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Casablanca - ceglana | ||||
26.07.23 1. runda | vs. Rositsa Dencheva | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60 Brescia - ceglana | ||||
29.05.23 1. runda klasyf. | vs. Aurora Zantedeschi | 6-3, 1-6, 6-70 | szczegóły meczu | |
W25 Osijek - ceglana | ||||
25.04.23 Klasyf. | vs. Antonia Schmidt | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.04.23 2. runda klasyf. | vs. Lejla Hana Golubovic | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Daniela Glanzer | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
22.03.23 1. runda | vs. Ana Candiotto | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - twarda | ||||
21.02.23 1. runda | vs. Savanna Ly | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - twarda | ||||
13.02.23 Klasyf. | vs. Rasheeda Mcadoo | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.02.23 1. runda klasyf. | vs. Rocio Lisette Espinal Plaza | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
16.12.22 2. runda | vs. Rikke De Koning | 0-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.12.22 1. runda | vs. Andrea Obradovic | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
16.11.22 1. runda | vs. Katharina Hobgarski | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.11.22 Klasyf. | vs. Grace Levelston | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.11.22 2. runda klasyf. | vs. Janika Kusy Alzugaray | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
09.11.22 1. runda | vs. Elena Korokozidi | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
20.10.22 2. runda | vs. Alyssa Reguer | 3-6, 6-1, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.10.22 1. runda | vs. Viktoria Veleva | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
14.10.22 Ćwierćfinał | vs. Elena Korokozidi | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.10.22 2. runda | vs. Benedetta Ortenzi | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
12.10.22 1. runda | vs. Styliani Roussopoulou | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Otocec - ceglana | ||||
20.09.22 Klasyf. | vs. Manca Pislak | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
19.09.22 2. runda klasyf. | vs. Alina Michalitsch | 4-6, 7-64, 12-10 | szczegóły meczu | |
W60 Montreux - ceglana | ||||
05.09.22 1. runda klasyf. | vs. Naima Karamoko | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Padova - ceglana | ||||
11.08.22 2. runda | vs. Beatrice Ricci | 7-62, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.08.22 1. runda | vs. Giulia Carbonaro | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Pescara - ceglana | ||||
03.08.22 2. runda | vs. Jessica Bertoldo | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
02.08.22 1. runda | vs. Francesca Dell'Edera | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W60 Cordenons - ceglana | ||||
26.07.22 1. runda | vs. Arianna Zucchini | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.07.22 Klasyf. | vs. Federica Prati | 4-6, 6-2, 10-6 | szczegóły meczu |